Ka manot apie tokia minti?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 06 20, 15:35

Su nuliniu shvitriniu gali nusveisti MITSUBISHI uzrasa, as taip savo gabaritus nutryniau :)
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 06 20, 16:19

Jarka rašėCOLONman buvo prikibe prie diodiniu patfarniku (melsvu), tai teko jas po kojom idet. siaip man ir paciam nelabai patiko. tada (pries 3 savaites) tai tiesiog papiso prota, bet sake, kad neuzilgo mokesim uz visus savo neoninius navarotus... :roll: :idea:
tai tipo ka? golfai uz neonkes po slenksciais irgi kentes?
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2005 06 20, 17:03

wytska rašėCOLON
Jarka rašėCOLONman buvo prikibe prie diodiniu patfarniku (melsvu), tai teko jas po kojom idet. siaip man ir paciam nelabai patiko. tada (pries 3 savaites) tai tiesiog papiso prota, bet sake, kad neuzilgo mokesim uz visus savo neoninius navarotus... :roll: :idea:
tai tipo ka? golfai uz neonkes po slenksciais irgi kentes?
tikekimes :twisted: siaip tai nezinau, nes nenorejau su jais ilgai diskutot, nes po ilgos dienos ir nakties buvau, gal jei tvarkingai padaryta, kad nesimato pacio neono, o tik juo nusviesta asfalta tai ir nieko, nors irgi ziurint koks prikibs.. siaip tai man sake kad technikines vis tiek negausi. vistiek man paciam nepatiko, tai galvoju eikit nx ir isikisau i koju apsvietima..
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 21, 11:05

Jarka rašėCOLON
wytska rašėCOLON tai tipo ka? golfai uz neonkes po slenksciais irgi kentes?
tikekimes :twisted: siaip tai nezinau, nes nenorejau su jais ilgai diskutot, nes po ilgos dienos ir nakties buvau, gal jei tvarkingai padaryta, kad nesimato pacio neono, o tik juo nusviesta asfalta tai ir nieko, nors irgi ziurint koks prikibs.. siaip tai man sake kad technikines vis tiek negausi. vistiek man paciam nepatiko, tai galvoju eikit nx ir isikisau i koju apsvietima..
Tai jo prie neonkiu tegu kabinejasi, o kai ppatiem del visu tamsintu stilu ir t.t. , tokiu mentu auto maciau kad ir priekiniai ir galinia iir apatiniai ir virsutiniai stiklai 100% uztamsinti arba aplamai veidordiniai o lempos uzpurkstos pas ju audziuchas juodu laku kad neatskirsi ar sviecia ji ar ne :evil: bet aisku ju niekas nelies, skriaus tik visokius su juodais klipsais kur priekyje grotas isineje vazineja :?
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Andus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2004 09 12, 03:00
MiestasCOLON Panevėžys

Neperskaitytas pranešimas Andus » 2005 06 26, 18:44

Tos sekcijos tai manau..galima butu ispjaut graziai..ju nebutu ir nieko neatsitiktu..manau jos buvo padarytos del tvirtumo..o nuvalyt jei ten kokie dazai ar kazkas panasaus..tai su dazu atskiedeju, tirpikliu tikrai nusivalys..

Vartotojo avataras
Hoplitas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 656
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON saab 9-3ss
SkypeCOLON hoplitas
MiestasCOLON Kaunas-Telsiai

Neperskaitytas pranešimas Hoplitas » 2005 06 26, 19:35

Andus rašėCOLONTos sekcijos tai manau..galima butu ispjaut graziai..ju nebutu ir nieko neatsitiktu..manau jos buvo padarytos del tvirtumo..o nuvalyt jei ten kokie dazai ar kazkas panasaus..tai su dazu atskiedeju, tirpikliu tikrai nusivalys..
del nuvalumo ten kaskokia plasmase nes ir acetonas ir vait spiritas neima :evil:
Eclipse 92m 2.0SOLD!
audi 80 (B4) 2.8 quattro LPG SOLD!
audi a3 1.8 SOLD!
Saab 9-3SS 1.8t

BUTTON_POST_REPLY