ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 02 21, 20:03

Lumos rašėCOLON"Melga" likau nusivylęs, nes taipogi teko žiedus užsakinėt. Kaina nustebino šiektiek (60lt 4vnt.), bet nepaisant to, turėjau vežti perdaryt nes idėti žiedai labai klibėjo. Darbuotojai mat buvo labai nepatenkinti, kad turi man perdaryti. Po kelių dienų perdarė, bet per plačias, tai jau nebesigaišinau ir nevežiau prašyt, kad iš trečio karto padarytų kaip priklauso. Artėja balantis, taigi imsiu švirtrinio popieriaus ir bandysiu padaryti žiedus labiau tinkamais ;)
Man su Melgos duotais ziedais prie ratlankiu taip pat teko paciam padirbet, nes neuzsidejo...
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

vaidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2006 11 15, 17:50
MiestasCOLON Kaunas

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas vaidas » 2009 02 22, 13:23

O tai jus bent rata nuvezat jiem ar ne? Nuvezi rata ir sakai padaryk ziedus, tada jie patikrina ar jie lenda ar ne, o vidine skyle ar ir isorini diametra gali pasimatuot atvazeves pasimt desimtuju milimetro tikslumu, tik aisku reik slankmaciu moket naudotis. O jei to nemoki, tada nuvaziuoji su automobiliu ir viska jie pritaiko prie tavo akiu.
93m. Galant 1.8 16V 85kw

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 02 22, 14:48

Labai protingi patarimai, tik akd as prikau naujus ratlanksiu pas juos, ir prie komplektacijos priklause centruotes.
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2009 02 22, 18:47

vaidas rašėCOLONO tai jus bent rata nuvezat jiem ar ne? Nuvezi rata ir sakai padaryk ziedus, tada jie patikrina ar jie lenda ar ne, o vidine skyle ar ir isorini diametra gali pasimatuot atvazeves pasimt desimtuju milimetro tikslumu, tik aisku reik slankmaciu moket naudotis. O jei to nemoki, tada nuvaziuoji su automobiliu ir viska jie pritaiko prie tavo akiu.
Ir kur tu buvai su savo patarimais anksciau, a :?: :eh: O as blyn, ziedus e-mailu uzsisakiau :doh: Ir net pamirsau parasyt kokia masina :lol:
As rasiau kad man uzdejo blogai tekintus (nors atrodo kad peiliu ispjauste) ziedus. Tai logiskai mastant buvau ir masina jiems palikes (Melga). Galejo matuotis i valias.
Monzoj, pirkdamas ratlankius gavau ir ziedus kurie puikiai tiko be jokiu matavimu. Tai kad nepriklauso nuo firmos "garsumo", o priklauso kas dirba ir kaip.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Amplis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 583
UžsiregistravoCOLON 2008 09 28, 10:10
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carizma Sport
SkypeCOLON Papuliukas96
MiestasCOLON Vilnius

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas Amplis » 2009 02 22, 18:58

Pas mane su plasmaselem ratai ir visai nemusa ir nieko. :)
gal del to kad orginalios :roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 Amplis. Iš viso redaguota 2009 kartus.
Darbas zmogu tepa.. :D

Vartotojo avataras
snapsazs
Klubo narys
PranešimaiCOLON 6497
UžsiregistravoCOLON 2008 12 16, 09:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt 1.8i 97kw 96m.
SkypeCOLON VideoRegistratorius
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas snapsazs » 2009 02 23, 14:23

buvau nuvezes ratus i melga, tai pasake kad neapsimoka man ju iswis turet, skyles ismaltos nk ziedai nepades ir t.t. dar sako sulanksyti ratlankiai, padangas pasiliksiu :)
Paveikslėlis
--> Mitsubishi Colt 1.8 97kW CJ0 - Race Car'as (dalimis)
--> Toyota Corolla E12 1.8 TS 141kw - Daily Car'as
--> AutoBaras.LT <--

VideoRegistratorius.autogidas.lt
autoplius.lt/videoregistratorius

vaidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2006 11 15, 17:50
MiestasCOLON Kaunas

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas vaidas » 2009 02 23, 19:16

taxistas rašėCOLON Ir kur tu buvai su savo patarimais anksciau, a :?: :eh: O as blyn, ziedus e-mailu uzsisakiau :doh: Ir net pamirsau parasyt kokia masina :lol:
As rasiau kad man uzdejo blogai tekintus (nors atrodo kad peiliu ispjauste) ziedus. Tai logiskai mastant buvau ir masina jiems palikes (Melga). Galejo matuotis i valias.
Monzoj, pirkdamas ratlankius gavau ir ziedus kurie puikiai tiko be jokiu matavimu. Tai kad nepriklauso nuo firmos "garsumo", o priklauso kas dirba ir kaip.
Nereik cia lazdavot manes, jei tave apgavo. Puikiai zinai, kad visuose tuose "pirmo garsumo" autocentruose dirba sudarankiai ir automobili palikt jiem be prieziuros yra nelabai protinga, taip, kad reikia pasiziuret uz ka moki pinigus ir pretenzijas reikst is karto. Jei mano patarimai tau atrodo neprotingi, tai zmonem patark kazka geriau ir pasiulyk alternatyvas.
93m. Galant 1.8 16V 85kw

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2009 02 23, 20:35

vaidas rašėCOLON
taxistas rašėCOLON Ir kur tu buvai su savo patarimais anksciau, a :?: :eh: O as blyn, ziedus e-mailu uzsisakiau :doh: Ir net pamirsau parasyt kokia masina :lol:
As rasiau kad man uzdejo blogai tekintus (nors atrodo kad peiliu ispjauste) ziedus. Tai logiskai mastant buvau ir masina jiems palikes (Melga). Galejo matuotis i valias.
Monzoj, pirkdamas ratlankius gavau ir ziedus kurie puikiai tiko be jokiu matavimu. Tai kad nepriklauso nuo firmos "garsumo", o priklauso kas dirba ir kaip.
Nereik cia lazdavot manes, jei tave apgavo. Puikiai zinai, kad visuose tuose "pirmo garsumo" autocentruose dirba sudarankiai ir automobili palikt jiem be prieziuros yra nelabai protinga, taip, kad reikia pasiziuret uz ka moki pinigus ir pretenzijas reikst is karto. Jei mano patarimai tau atrodo neprotingi, tai zmonem patark kazka geriau ir pasiulyk alternatyvas.
Tai ir bandziau is savo patirties patart, o nesaukiu: "lochai, ratus nuvezkit jeigu ziedus perkat" .
Bet, jau kaip supratau, snapsazczc jau nuveze ratus butent Melgon :) ir tema baigta :lol:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
ZLODEY
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1182
UžsiregistravoCOLON 2006 11 19, 12:51
AutomobilisCOLON 2005 SUBARU Impreza STi
MiestasCOLON Vilnius

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas ZLODEY » 2009 02 24, 08:46

Dzhedaj rašėCOLON...Kol kas pigiau, nei http://www.4ratis.lt/ neradau...
Parasiau jiems ar turi pasiulyti ratlankiu centrini zieda 67.1 > 56.1 ? Mitsubishi ratlankiui uzdet and Subaru. Sako kad turi.
Ar galetu kas nors Kaune (visai neskubant) kada prie progos paimti viena kompekta uz 4x5=20LT ir perduoti kada nors kaip nors i Vilniu? :)
OOOO S4 + d4
CBR600RR

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 02 24, 09:17

Tai kad šitie turi atstovus Vilniuje, tereikia susisiekti ir užsisakyti norimą daiktą:
UAB "Autorealybė", Kalvarijų 143 ( Įvažiavimas iš Kareivių g.),
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
ZLODEY
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1182
UžsiregistravoCOLON 2006 11 19, 12:51
AutomobilisCOLON 2005 SUBARU Impreza STi
MiestasCOLON Vilnius

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas ZLODEY » 2009 02 24, 09:42

OK, super, aciu, voprosov bolshe net ;)
OOOO S4 + d4
CBR600RR

vaidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2006 11 15, 17:50
MiestasCOLON Kaunas

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas vaidas » 2009 02 24, 22:38

taxistas rašėCOLON Tai ir bandziau is savo patirties patart, o nesaukiu: "lochai, ratus nuvezkit jeigu ziedus perkat" .
As ne toks zmogus, kad viesai forume vadinciau tave ar kitus panasiais zodziais ar juolab tokiais laikyciau, kuriu nepazystu. As tik paklausiau, o cia jau tavo asmenines interpretacijos. Atsiprasau uz OT.
93m. Galant 1.8 16V 85kw

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 02 25, 11:57

Nusipirkau kazkad ant eclipses ratus,kuriu centrines skyles buvo didesnes,bet nieks man nieko nemuse. Taciau del sventos ramybes nusprendziau centravimo ziedus vistik nusipirkt. Nuvaziavau i Monza,nueme man ten rata,atnese kruva ziedu ir atrinko kuris idealiausiai tiko. Kainavo 80 lt/4vnt. Daugokai,kai pagalvoji kokia galetu but vieno to ziedo savikaina. :roll:
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
AndriuZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 211
UžsiregistravoCOLON 2008 11 22, 14:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer Glxi - dead
SkypeCOLON andriuz-007
MiestasCOLON Šiauliai

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas AndriuZ » 2009 04 12, 19:47

hm na as siauliuose melgoje taip pat tekinaus tuos ziedus ir be ratlankio buvau tad pamatuot negalejo :D pasakiau kokiu dydziu reikia ir istekino :) pukiai tiko wiskas :!: tik kaina 60 lt :lol:
Mitsubishi Lancer Glxi 1.6 - dead
Volvo S70 2.5 TDI
yamaha XV750

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: ratlankio centrines skyles susiaurinimas

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2009 04 12, 20:10

Skaitau, cia jusu bedas su ziedais... Net pikta... neiskenciau ir siulau pagalba. Kiek teko apziureti plastikinius centravimo ziedus, tai ten nera jokio stebuklo, jie lieti - ka reiska kad tikrai nera super tikslumo. Beto pasiklausinejes ratu montuotojo gavau atsakyma, kad 0,1mm paklaida balansui yra px.
Galiu pagaminti ziedus su CNC staklem is plastiko (pvc, ps, abs arba polietileno) Pats jau 4'tus metus vazineju su savo gamybos ziedais is pvc ir jokio disbalanso.
Kreipkites i mane su tiksliais ismatavimais. Pinigu man nereikia. :mrgreen:
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

BUTTON_POST_REPLY