Katalizatorius

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 11 13, 08:43

$arunas rašėCOLONsveiki, prisiskaiciau apie katalizu pjovima ir nepjovima, rezonatorius ir t.t. (informacijos daaugiau negu daug). Ir vis delto pjaut ta :twisted: katalyza ar ne? (pats negaliu apsisprest...)
na jeigu po tiek postringavimų negali apsispresti, tai jau niekas nepadės :lol:
jeigu nemaišo tai ir nepjauk :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Hez
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 09 30, 22:41
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1998

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Hez » 2009 09 30, 23:02

Sveiki.

Naujos temos nenorejau kurti, todel prikelsiu sena, netgi labai sena. :)

Tai va, esu ne Lietuvoj, taciau turiu Eclipse 1998 metu is Lietuvos. Dabar vat kilo problemos su ismetamosiomis dujomis. Galvoju ka daryt. Meistrai siulo pirkt ir det nauja katalizatoriu, taciau paskaitinejes foruma, supratua, kad nelabai ir apsimoka tai daryt. Todel nelabai supratau ka tureciau daryt. Nauja katalizatoriu man siulo vien del to, kad negaliu praeit TA del ismetamuju duju kiekio (kuris yra 1.15. O leistinas 0.3, tai manau, jo cia tikrai daug). Tai dabar galvoju ka daryt ir nesugalvoju. Man svarbiausia, kad praeiciau TA, del visko kitko nesvarbu, nes turiu planu su masina. Nezinau ar meistrai Airijoj zino toki dalyka kaip rezonatoriu. Paklausiu rytoj, o jei kartais nezino, tai ka galetumet pasiulyt daryt, kad praleistu TA?

Pinigu kist galit nesiulyt. Cia niekas neima, o jei ir pasiulyciau, tai geruoju tikrai nesibaigtu :oops:

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2009 10 01, 01:50

Hez rašėCOLONSveiki.

Naujos temos nenorejau kurti, todel prikelsiu sena, netgi labai sena. :)

Tai va, esu ne Lietuvoj, taciau turiu Eclipse 1998 metu is Lietuvos. Dabar vat kilo problemos su ismetamosiomis dujomis. Galvoju ka daryt. Meistrai siulo pirkt ir det nauja katalizatoriu, taciau paskaitinejes foruma, supratua, kad nelabai ir apsimoka tai daryt. Todel nelabai supratau ka tureciau daryt. Nauja katalizatoriu man siulo vien del to, kad negaliu praeit TA del ismetamuju duju kiekio (kuris yra 1.15. O leistinas 0.3, tai manau, jo cia tikrai daug). Tai dabar galvoju ka daryt ir nesugalvoju. Man svarbiausia, kad praeiciau TA, del visko kitko nesvarbu, nes turiu planu su masina. Nezinau ar meistrai Airijoj zino toki dalyka kaip rezonatoriu. Paklausiu rytoj, o jei kartais nezino, tai ka galetumet pasiulyt daryt, kad praleistu TA?

Pinigu kist galit nesiulyt. Cia niekas neima, o jei ir pasiulyciau, tai geruoju tikrai nesibaigtu :oops:
Matosi, kad nezinai nei kam, nei kiek duoti ;) Jeigu pas tave masina turi buti su katalizatoriumi, o po 1995 visos masinos turi buti su jais ir tu atvaziuosi i TA be jo, tai manai, kad tau tai geruoju baigsis? :lol:
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Hez
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 09 30, 22:41
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1998

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Hez » 2009 10 01, 19:53

Supratau.

Vadinas reik deti nauja katalizatoriu. Deja, Airijoj ju nera. Ieskojau per visus imanomus saltinius. Belieka siust is Lietuvos.
Gal kas turit ideja kur ir uz kiek butu galima nupirkt? Panaudota ar nauja.

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2009 10 01, 21:28

Hez rašėCOLONSupratau.

Vadinas reik deti nauja katalizatoriu. Deja, Airijoj ju nera. Ieskojau per visus imanomus saltinius. Belieka siust is Lietuvos.
Gal kas turit ideja kur ir uz kiek butu galima nupirkt? Panaudota ar nauja.
kiek yra teke buti po Eclipsem, tai katalizatorius toks pat kaip pas mane. FTO pilna Airija, o EBAY FTO detaliu ir panaudotu katalizatoriu ;)
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Hez
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 09 30, 22:41
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1998

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Hez » 2009 10 01, 23:29

kasrupi rašėCOLON
Hez rašėCOLONSupratau.

Vadinas reik deti nauja katalizatoriu. Deja, Airijoj ju nera. Ieskojau per visus imanomus saltinius. Belieka siust is Lietuvos.
Gal kas turit ideja kur ir uz kiek butu galima nupirkt? Panaudota ar nauja.
kiek yra teke buti po Eclipsem, tai katalizatorius toks pat kaip pas mane. FTO pilna Airija, o EBAY FTO detaliu ir panaudotu katalizatoriu ;)

Hm... O tu pats esi 100% isitikines ar tik taip galvoji, kad toks pat? Turiu omeny visi dimensions ir pan. Ar gal galiu kur pats tiksliau suzinot? O kad ebay pilnas fto tai zinau, dabar kaip tik ziuriu viena katalizatoriu matau 200 euru. Tai va, noretus zinoti ar tikrai tokie matys katalizatoriai. Nes 200 euru mest i bala nelabai noris ;)

Aciu uz atsakymus.

Vartotojo avataras
Marozas66
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2946
UžsiregistravoCOLON 2007 11 19, 15:41
AutomobilisCOLON Vag'enas
SkypeCOLON Sharhanas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Marozas66 » 2009 10 13, 19:11

o man kilo toks pamastymas, nejau tik katalike beda del ismetimo prasto? Negali but kuro misinys blogas paduodamas? oras? zvakes ar pan??
Galant V6(-)
Audi a6 Avant quattro 2.4(-)
Audi a6 S-line 2.8(-)
Vw Golf (+)

knysliukaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 2008 06 29, 16:52
AutomobilisCOLON galant
MiestasCOLON LTU

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas knysliukaz » 2009 10 20, 09:06

sweiki noriu klausima nelabai i tema. pas mane kuro sanaudos gerokai padideje. sako kad del katalizatoriaus nes jis bus uzsikises. su juo itariu kad pravaziuota apie 200K km. taigi ar tikrai taip gali but?

Vartotojo avataras
Marozas66
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2946
UžsiregistravoCOLON 2007 11 19, 15:41
AutomobilisCOLON Vag'enas
SkypeCOLON Sharhanas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Marozas66 » 2009 10 20, 16:39

pjauciau lauk nesukes galvos :lol: dar bapkiu gausi ir suzinosi ar del kataliko ar ne.
Galant V6(-)
Audi a6 Avant quattro 2.4(-)
Audi a6 S-line 2.8(-)
Vw Golf (+)

Vartotojo avataras
Mivecas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 497
UžsiregistravoCOLON 2009 07 19, 14:28
AutomobilisCOLON Mitsubishi colt
SkypeCOLON zinowas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Mivecas » 2009 10 21, 10:41

Marozas66 rašėCOLONpjauciau lauk nesukes galvos :lol: dar bapkiu gausi ir suzinosi ar del kataliko ar ne.
bet tai kad dabar centus duoda uz katalizatoriu :?

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: Katalizatorius

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2009 10 21, 12:22

Tai jau tikrai.. Jei katalizatorius dar geras, už ~120lt visiškai neapsimoka jo pjauti lauk ir parduot.
Tuo labiau, kad varant technikinę gali prisikabinti jei pastebės (dujų išmetimas taipogi padidėja).
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

BUTTON_POST_REPLY