Mitsubishi Galant 98-2000 metu kuri ?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2006 09 18, 21:30

taxistas rašėCOLONTurbina yra, pats tu ukiskas :gun_bandana: :lol: :lol:
:thumbsup: :hahaha:
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

gincevince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 572
UžsiregistravoCOLON 2006 08 07, 13:35

Neperskaitytas pranešimas gincevince » 2006 09 18, 21:34

ernio rašėCOLON
taxistas rašėCOLONTurbina yra, pats tu ukiskas :gun_bandana: :lol: :lol:
Nu turbina yra labai gerai :surrender: :D Tik ar šiuo atveju ji yra tokia efektyvi kaip pvz vokiškiems TDI'nams? Žinau, kad kW ne viska apspredžia bet jų kaip tais mažai atrodo pas dyzelinius.
http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6831.html

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 09 18, 21:36

ernio rašėCOLON Nu turbina yra labai gerai :surrender: :D Tik ar šiuo atveju ji yra tokia efektyvi kaip pvz vokiškiems TDI'nams? Žinau, kad kW ne viska apspredžia bet jų kaip tais mažai atrodo pas dyzelinius.
Nezinau kokio efekto lauki :roll: Pvz pasatas TDi su tiek pat kW nuo mano galanto gauna i kaulus juodai. Renuske 02' 125 arkliu neapdejo. Vnz, nereikia Galanto dyzelio stumti kad pajudetu is vietos :lol: Ir kazkaip jau atsibosta pasakoti apie dyzelius, kas savaite "o ko taip mazai arkliu :?: Ar traukia :?: ". Paskaitynet reikia daugiau foruma :!:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 09 18, 21:38

gincevince rašėCOLON
ernio rašėCOLON Nu turbina yra labai gerai :surrender: :D Tik ar šiuo atveju ji yra tokia efektyvi kaip pvz vokiškiems TDI'nams? Žinau, kad kW ne viska apspredžia bet jų kaip tais mažai atrodo pas dyzelinius.
http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6831.html
nuotrauka klaidinanti, nes su tokiais bamperiais ir standartiniai 17" ratais budavo Sport variantas. T.y. 2.4 GDI arba 2.5 V6.
Gal buvo galima ir kitas modifikacijas uzhsisakyti su tokia apdaila...bet dyzelio nelabai teko matyti ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

gincevince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 572
UžsiregistravoCOLON 2006 08 07, 13:35

Neperskaitytas pranešimas gincevince » 2006 09 18, 21:41

nuotrauka klaidinanti, nes su tokiais bamperiais ir standartiniai 17" ratais budavo Sport variantas. T.y. 2.4 GDI arba 2.5 V6.
Gal buvo galima ir kitas modifikacijas uzhsisakyti su tokia apdaila...bet dyzelio nelabai teko matyti ;)[/quote]

del sito nesiginciju ;)

bet lyginant pasata ir galanta ju kw ir nm yra vienodi. tada kaip gali galantas deti i vieta pasata :) ?

ernio
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2006 09 03, 15:11
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ernio » 2006 09 18, 21:44

Yankis rašėCOLON
ernio rašėCOLONį Rokiškį nebevažiavau, nes ne pagal planus litų tik šiandien atsirado. Bet kol nenuvažiavau tai persigalvojau, kad noriu dvilitrinio ekonomijos sumetimais. Ir ko gero bezdalus dėsiu. O be to jau atsilakstęs esu :)

Ta gražuolį autopliuse mačiau, ten visas jau beveik mintinai žinau :) Deja jis man per brangus...

Tai kaip dėl zyzelinių matarų? Turbūt ūkiška mašina?
tai kaip suprantu tu irgi ieskai,deje as taip pat jau mintinai zinau visus modelius nes past jau ieskau gerus 4 menesiukus....
nu posziuresim gal pasiseks........
Kokio tu ieškai? Jei mūsų pageidavimai nesutampa, tai galėtumėm painformuoti vienas kitą, kai atrastumėm kažkokį vertą dėmesio variantą, kurio patys nenorėtumėm imti. Pvz aš laukiu kol rasiu europietį (neraudoną ir nebaltą) su medienos apdaila, mechanika, 2.0 L.

Šiandien kauno turguj mačiau 1999 metų juodą perlą su bezdalais iš karto. Bet nuolupa: sėdynės pradegintos, lakas nusilupęs, daug smulkių įbrėžimų. Jei toks domina, tai manau dar ryt rasi ant tralo, po kaire puse pačioj pradžioj.

ernio
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2006 09 03, 15:11
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ernio » 2006 09 18, 21:51

taxistas rašėCOLON
ernio rašėCOLON Nu turbina yra labai gerai :surrender: :D Tik ar šiuo atveju ji yra tokia efektyvi kaip pvz vokiškiems TDI'nams? Žinau, kad kW ne viska apspredžia bet jų kaip tais mažai atrodo pas dyzelinius.
Nezinau kokio efekto lauki :roll: Pvz pasatas TDi su tiek pat kW nuo mano galanto gauna i kaulus juodai. Renuske 02' 125 arkliu neapdejo. Vnz, nereikia Galanto dyzelio stumti kad pajudetu is vietos :lol: Ir kazkaip jau atsibosta pasakoti apie dyzelius, kas savaite "o ko taip mazai arkliu :?: Ar traukia :?: ". Paskaitynet reikia daugiau foruma :!:
Čia turbūt man pačiam reiktų pralėkti, kad įsitikinčiau.
Skiuzas už besikartojančius klausimus, čia dar neviską aprėpiau, nauja skūra esu.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 09 19, 08:10

taxistas rašėCOLON
ernio rašėCOLON Nu turbina yra labai gerai :surrender: :D Tik ar šiuo atveju ji yra tokia efektyvi kaip pvz vokiškiems TDI'nams? Žinau, kad kW ne viska apspredžia bet jų kaip tais mažai atrodo pas dyzelinius.
Nezinau kokio efekto lauki :roll: Pvz pasatas TDi su tiek pat kW nuo mano galanto gauna i kaulus juodai. Renuske 02' 125 arkliu neapdejo. Vnz, nereikia Galanto dyzelio stumti kad pajudetu is vietos :lol: Ir kazkaip jau atsibosta pasakoti apie dyzelius, kas savaite "o ko taip mazai arkliu :?: Ar traukia :?: ". Paskaitynet reikia daugiau foruma :!:
ir šiaip ir taip ir kitaip, jei jau imat dyzelinį galatą tai manau ne dragam ir ne audzy naikinimui gatvėse :wink: :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2006 09 19, 09:39

Matosas rašėCOLON
taxistas rašėCOLON Nezinau kokio efekto lauki :roll: Pvz pasatas TDi su tiek pat kW nuo mano galanto gauna i kaulus juodai. Renuske 02' 125 arkliu neapdejo. Vnz, nereikia Galanto dyzelio stumti kad pajudetu is vietos :lol: Ir kazkaip jau atsibosta pasakoti apie dyzelius, kas savaite "o ko taip mazai arkliu :?: Ar traukia :?: ". Paskaitynet reikia daugiau foruma :!:
ir šiaip ir taip ir kitaip, jei jau imat dyzelinį galatą tai manau ne dragam ir ne audzy naikinimui gatvėse :wink: :lol:
Vakar kaip tik "sunaikinau" viena labai sustra "audzy" :D
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

ernio
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2006 09 03, 15:11
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ernio » 2006 09 19, 09:47

:respekt:

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 09 19, 11:24

Jo, Matosas teisus- dyzeliai ne dragams. Kiekvienas renkasi motora kokio jam reikia, ir kam reikia. Kam reikia galingo benzo, kam ne tokio galingo, kam dyzelio (visai ne galingo :lol: ).
Kadangi cia jau mano ne pirmas dyzelis, tau galiu pasakyti kad sie, rykliu, varikliai nera prasti. Tokiam nejaunam zmogui kaip as tikrai pakanka :lol: Aisku, atsisedus po benzo i dyzeli atrodys kad neimanoma vaziuoti :lol: Bet tai tik is pradziu, kol neperprasi kaip reikia vaziuoti.
Bet man atrodo kad ernio nerimtai cia uzklause apie zyzelius, ir ieskos benzo su dujom :lol:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

ernio
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2006 09 03, 15:11
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ernio » 2006 09 19, 11:36

Man irgi taip atrodo :)
Kogero ieškosiu benzo ir dėsiu dują jei jos nebus, nes daug važinėju ir man giliai giliai ** ką kiti keikiasi apie dujas :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 09 19, 12:40

ernio rašėCOLONMan irgi taip atrodo :)
Kogero ieškosiu benzo ir dėsiu dują jei jos nebus, nes daug važinėju ir man giliai giliai ** ką kiti keikiasi apie dujas :)
ko ir linkime ir aš dar nuo savęs asmeniškai pailinkėčiau kad pačiam netektų keitkis dėl dujų :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
asciavadas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 166
UžsiregistravoCOLON 2005 05 10, 03:00
AutomobilisCOLON Galant 2000m. V6 2.5cc
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas asciavadas » 2006 09 19, 12:52

Nu nezynau kaip dirba naujesnis Galantas su dujom bet manasis senukas 89. 2.0 16v GTI su dujom laksto jau 6 metus ir nematau problemu net sia ziema vedesi aisku neiskarto.Tad laksto kaip bitute ir duju kvapo neuzuosi.Dujom svarbiausia geros zvakes ir laidai ir dirbs OK.Cia aisku mano nuomone...

Vartotojo avataras
Swifty
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
AutomobilisCOLON Nissan 200sx ir juodas golfas
SkypeCOLON kempius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Swifty » 2006 09 19, 13:00

gincevince rašėCOLONkoks spidometras buna galantuose rykliuose kai tik ijungus degima apsisvieciai viskas ?
na jis labai grazus buna :lol: bet siaip nepagavau kampa ka cia klausi :roll:

BUTTON_TOPIC_LOCKED