maza avarija

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Ausriukas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 5203
UžsiregistravoCOLON 2004 10 19, 03:00
AutomobilisCOLON Subaru
MiestasCOLON Vilnius

Re: maza avarija

Neperskaitytas pranešimas Ausriukas » 2006 11 09, 01:27

pliusis rašėCOLONKaip jau turbut visi pastebejote atejo i musu kiemus ziema(kad ja kur galas).Tai va slystelejau posukyje ir susidraugavau su nevietoje pastatytu stulpu(ir kaip juos leidzia statyti viduryje kelio???).Sudauziau d puses fara posuky sulenkiau kapota buferi groteles.idomu kiek tos detales galetu kainuoti.Yra kasko draudymas iki rytojaus reikia pasakyti ka darau ar remontuoju pas juos ar pasiimu pinigus.Tiesa pasakius net nezinau ka daryti.Gal kas turi kokiu geneliu minciu.


97galantas universalas 2.0td.(nieko nevaziuoja :evil: )
na zibintas tai 150 vienas jai nereik originalo, originalas vytare apie 600, posukiu ir manau kainos bus panashios, darbai atsiais... gali pasiskambinti 867607338 Viktoras (na cia tuo atveju jai esi ish vilniaus, ish kitur neapsimokes vaziuot), kiek zinau jie netgi su draudimais viska susiderina, priklausomai nuo draudimo.
Galant'as 2.5 V6 24V parduotas
Jaguar XJ8 4.0 V8 parduota

Subaru Impreza

Vartotojo avataras
pliusis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 2006 10 06, 23:19
MiestasCOLON panevezys

Neperskaitytas pranešimas pliusis » 2006 11 09, 20:47

Draudimas BTA na i vilniu tikrai neapsimokes vaziuoti ziuresim ka pirmadieni bus paskaiciaves draudimas.Gal kas zynot kaip tas nusidevejimas skaiciuojamas,ar jie ten viska skaiciuos sroto kainom??
Ryklys 2.0td nieka nevaziuoja (isvyso nebevaziuoja) :evil:jau vaziuoja.darom apkatke.ieskom variklio

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2006 11 09, 23:18

sroto arba treciu saliu gamybos nauju daliu kainom :wink:
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

piktaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 2006 10 31, 17:49
MiestasCOLON Klaipeda-Kaunas

Neperskaitytas pranešimas piktaz » 2006 11 10, 07:40

is draudimo, o ypac BTA, tikrai nieko gero nesitikek.. Na nebent geru geru pazistamu turi ir tai sunku su jais..
nei gyveni nei mokaisi

Vartotojo avataras
Swifty
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
AutomobilisCOLON Nissan 200sx ir juodas golfas
SkypeCOLON kempius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Swifty » 2006 11 10, 09:33

BTA sucks
nors turejau visas pazymas is mentu ir pan, kad i mane ivaziavo ju klijientas nenorejo man ismoketi litus...:x

Ausriukas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 5203
UžsiregistravoCOLON 2004 10 19, 03:00
AutomobilisCOLON Subaru
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Ausriukas » 2006 11 10, 16:34

Swifty rašėCOLONBTA sucks
nors turejau visas pazymas is mentu ir pan, kad i mane ivaziavo ju klijientas nenorejo man ismoketi litus...:x
jo gali nusiteikt pinigu laukti menesi, o po menesio jai paskambinsi ir "kulturingai" "nepakeltu tonu" pakalbesi tai dar po savaites gausi ir kashkiek pinigu :lol:
Galant'as 2.5 V6 24V parduotas
Jaguar XJ8 4.0 V8 parduota

Subaru Impreza

Vartotojo avataras
pliusis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 2006 10 06, 23:19
MiestasCOLON panevezys

Neperskaitytas pranešimas pliusis » 2006 11 10, 19:48

Didelis dekui uz paguoda :D Tiesa sakant jau turejau reikalu su tuom draudimu vasara kazkas nubrauke sparna tai pinigus ismokejo per dvi savaites viska iki paskutinio cento.Buvau siandien draudime jau paskaiciuota suma 2200-100 francize.Bet as radau dar daugiau bedu.Nulekiau pasidaryti suvedymo rado kad dar lanzeronas klupes :cry: tai nepasirasiau jokiu popieriu kad sutinku su suma sakiau iki pirmadienio rasiu kas matuos geometrija ir padarys darbu samata tada ir snekesim kiek jus man skoloj.Ir manau kad 2200 truputuka mazoka.Dar vienas dalykas kuris man uzstrygo tai kad buferi jie skaiciuoja dalimis sako buferi sutaisys o sijona kita nusipirksi(sijonas ivertintas berods 240 lt)nulekiua i parduotuve ir niekaip su pardaveju nesupratom is kur man gauti ta sijona pirkti nes pagal kataloga tai eina kartu su buferiu.Na jei kam bus idomu pirmadieni parasysiu kaip baiges.

P.S.I kluba priimsit su sudauzyta masyna :D ???
Ryklys 2.0td nieka nevaziuoja (isvyso nebevaziuoja) :evil:jau vaziuoja.darom apkatke.ieskom variklio

Vartotojo avataras
taiperas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 18:27
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas taiperas » 2006 11 10, 20:05

o, kolega su td universalu :) toks jau rupuzhe retas... ale ir brangiausias :D

BUTTON_POST_REPLY