Philips lemputes

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 02 13, 16:06

Virshutinej pusej tipo kaire fara yra power2night o apatinej fotkej tipo deshine fara yra blue vision?
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
|Paulius|
Dalyvis
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 12:02
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas |Paulius| » 2006 02 13, 19:32

Dzhedaj rašėCOLONVirshutinej pusej tipo kaire fara yra power2night o apatinej fotkej tipo deshine fara yra blue vision?
virsutineje : power2night, o kitoje puse stockine lempute. (halogenai, H4)
apatineje: blue vision ir stockine. (gabaritai, T4W)

Linkolnas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 297
UžsiregistravoCOLON 2006 01 11, 19:02
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Linkolnas » 2006 02 13, 20:47

nu tai del tu power ir blue vision pm rasykit jei ka
Eclipse 2g
I don't drive fast... I fly low...

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 02 14, 19:55

Susimeciau GT150 H4 (dovanotas) i trumpas ir bluvizhinus W5W ta proga i gabaritus, deja ranka nekilo i priesrukines bluvizinu H3 pirkt, po 30 ar kiek lt uz lempute viena :doh:

Skirtumas nuo buvusios sviesos diddelis, trumpu sviesos melyna zenon tiurlinguota tikrai nepavadinsi (atrodo kaip dienos sviesos lempos atspalvis), nors isimtosios lempos viena buvo philips premium, kita wurth :roll:, ir atrode gan zvaliai dar. Paziuresiu ryt kaip diena gabaritai isrodo, gal nereiks trumpu net jungtis :)
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
|Paulius|
Dalyvis
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 12:02
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas |Paulius| » 2006 02 15, 11:49

Euraz rašėCOLONSusimeciau GT150 H4 (dovanotas) i trumpas ir bluvizhinus W5W ta proga i gabaritus, deja ranka nekilo i priesrukines bluvizinu H3 pirkt, po 30 ar kiek lt uz lempute viena :doh:

Skirtumas nuo buvusios sviesos diddelis, trumpu sviesos melyna zenon tiurlinguota tikrai nepavadinsi (atrodo kaip dienos sviesos lempos atspalvis), nors isimtosios lempos viena buvo philips premium, kita wurth :roll:, ir atrode gan zvaliai dar. Paziuresiu ryt kaip diena gabaritai isrodo, gal nereiks trumpu net jungtis :)
nu va as sakau kad skitumas akivaizdus tiek ant kelio tiek ant sienos :) o zek gal tu zn. pasmane ruko lemos tai lesiai,ten lemputes keiciasi idomu ar ne?! :roll:

Vartotojo avataras
Ratnig
Dalyvis
PranešimaiCOLON 79
UžsiregistravoCOLON 2006 02 02, 10:24
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ratnig » 2006 02 15, 12:27

Euraz rašėCOLONSusimeciau GT150 H4 (dovanotas) i trumpas ir bluvizhinus W5W ta proga i gabaritus, deja ranka nekilo i priesrukines bluvizinu H3 pirkt, po 30 ar kiek lt uz lempute viena :doh:

Skirtumas nuo buvusios sviesos diddelis, trumpu sviesos melyna zenon tiurlinguota tikrai nepavadinsi (atrodo kaip dienos sviesos lempos atspalvis), nors isimtosios lempos viena buvo philips premium, kita wurth :roll:, ir atrode gan zvaliai dar. Paziuresiu ryt kaip diena gabaritai isrodo, gal nereiks trumpu net jungtis :)
bluevision tai nera melynos lemputes. jos duoda melsva atspalvi ir tai tik is tolimo atstumo ir tam tikru kampu. bluevision pavadintos todel, kad ju sviesa sukurta tokiu principu, kad jos skleistu kuo maziau silumos, bet kartu nevargintu priespriesais vaziuojancio vairuotojo akiu. taip pat melsva spalva anot mokslininku greiciau atkreipia demesi. taigi jos nera melyna sviesa, o tik atspalvis duodamas melsvas ir kaip jau minejau tik tam tikrame atstume, pvz 100 metru nuo masinos. to atspalvio tikrai nematysite 15 metru atstumu ar tiesiog zvelgiant is masinos i apsviesta plota. apsviestas plotas bus sviesus, kaip ir su kitom lemputemis. tik bluevisions prideda tam tikra procenta atstumo. pvz analogiskos lemputes osram cool blue priside +10%... tai yra jei analogiska paprasta lempute apsviestu i prieki 100 metru, tai cool blue apsvies 110 metru (tiksliu atstumu tikrai nepamenu)
Sidabrinis Mitsubishi Galant 96m, 1.8 L

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 02 15, 13:08

Visos lempos anksciau ar veliau perdega, tad manau, kad keitimo "funkcija" tavo priesrukinem tikrai numatyta ;)

Beje vakar bandziau savo priesrukines pasikeist (viena is viso perdegus), bet panasu i tai, kad be duobes to padaryti nepavyks. Gal kas bandet keisi sias lempas galantui? :roll:


|Paulius| rašėCOLON
Euraz rašėCOLONSusimeciau GT150 H4 (dovanotas) i trumpas ir bluvizhinus W5W ta proga i gabaritus, deja ranka nekilo i priesrukines bluvizinu H3 pirkt, po 30 ar kiek lt uz lempute viena :doh:

Skirtumas nuo buvusios sviesos diddelis, trumpu sviesos melyna zenon tiurlinguota tikrai nepavadinsi (atrodo kaip dienos sviesos lempos atspalvis), nors isimtosios lempos viena buvo philips premium, kita wurth :roll:, ir atrode gan zvaliai dar. Paziuresiu ryt kaip diena gabaritai isrodo, gal nereiks trumpu net jungtis :)
nu va as sakau kad skitumas akivaizdus tiek ant kelio tiek ant sienos :) o zek gal tu zn. pasmane ruko lemos tai lesiai,ten lemputes keiciasi idomu ar ne?! :roll:
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
Ratnig
Dalyvis
PranešimaiCOLON 79
UžsiregistravoCOLON 2006 02 02, 10:24
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ratnig » 2006 02 15, 14:30

[quote="Euraz"]Visos lempos anksciau ar veliau perdega, tad manau, kad keitimo "funkcija" tavo priesrukinem tikrai numatyta ;)

Beje vakar bandziau savo priesrukines pasikeist (viena is viso perdegus), bet panasu i tai, kad be duobes to padaryti nepavyks. Gal kas bandet keisi sias lempas galantui? :roll:

quote]

as keiciau savo galantui... turi tureti plonas rankas kad is virsaus pasikeistum :)
na mano kaip tik tokios tai po pusvalandzio aiskinimosi kaip jos ten uzfiksuotos pasikeiciau :)
Sidabrinis Mitsubishi Galant 96m, 1.8 L

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 02 15, 15:29

Ratnig rašėCOLON
Euraz rašėCOLONVisos lempos anksciau ar veliau perdega, tad manau, kad keitimo "funkcija" tavo priesrukinem tikrai numatyta ;)

Beje vakar bandziau savo priesrukines pasikeist (viena is viso perdegus), bet panasu i tai, kad be duobes to padaryti nepavyks. Gal kas bandet keisi sias lempas galantui? :roll:
as keiciau savo galantui... turi tureti plonas rankas kad is virsaus pasikeistum :)
na mano kaip tik tokios tai po pusvalandzio aiskinimosi kaip jos ten uzfiksuotos pasikeiciau :)
faru lemputes pasikeist, tai tikrai reikia plonu ranku (arba issiimt akuma), bet klause kaip pakeist halogenu lemputes :?: man siaip irgi idomu, nes vienas halogenas nesviecia, o prieit turbut galima tik is apacios :confused:
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

Vartotojo avataras
Ratnig
Dalyvis
PranešimaiCOLON 79
UžsiregistravoCOLON 2006 02 02, 10:24
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ratnig » 2006 02 15, 15:34

Kerpycius rašėCOLON
Ratnig rašėCOLON as keiciau savo galantui... turi tureti plonas rankas kad is virsaus pasikeistum :)
na mano kaip tik tokios tai po pusvalandzio aiskinimosi kaip jos ten uzfiksuotos pasikeiciau :)
faru lemputes pasikeist, tai tikrai reikia plonu ranku (arba issiimt akuma), bet klause kaip pakeist halogenu lemputes :?: man siaip irgi idomu, nes vienas halogenas nesviecia, o prieit turbut galima tik is apacios :confused:

halogenai tai turite mintyje priesrukines, kurie stovi buferyje?
jei taip tai as apie ta ir snekejau... nes paprastu faru lempos gan paprastai keiciasi...
o va jei nori tas kur buferyje pasikeisti, tai sakau arba plonos rankos arba keiti is apacios... as pasikeiciau jas is virsaus, kadangi kaip jau minejau pas mane plonos rankos... :)
Sidabrinis Mitsubishi Galant 96m, 1.8 L

Vartotojo avataras
Ratnig
Dalyvis
PranešimaiCOLON 79
UžsiregistravoCOLON 2006 02 02, 10:24
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ratnig » 2006 02 15, 15:43

jei turi lempute galim sutarti ir as tau ja pakeisiu... :) nebent pas tave dar daugiau visko prigrusta nei pas mane po kapotu :)
Sidabrinis Mitsubishi Galant 96m, 1.8 L

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 02 15, 16:03

Ratnig rašėCOLONjei turi lempute galim sutarti ir as tau ja pakeisiu... :) nebent pas tave dar daugiau visko prigrusta nei pas mane po kapotu :)
na kai as buvau akuma nusiemes, tai man akumo tvirtinimo strypas buvo prakrites, tai jo rankom nepavyko iszvejot iskaitant tai kad mano rankos tikrai nera stmbios...

Siaip tai as dar tiksliai nezinau ar man ten lempute reikia keist, gal paprasciausiai kontakto nera..
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

Vartotojo avataras
Ratnig
Dalyvis
PranešimaiCOLON 79
UžsiregistravoCOLON 2006 02 02, 10:24
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ratnig » 2006 02 15, 16:05

Kerpycius rašėCOLON
Ratnig rašėCOLONjei turi lempute galim sutarti ir as tau ja pakeisiu... :) nebent pas tave dar daugiau visko prigrusta nei pas mane po kapotu :)
na kai as buvau akuma nusiemes, tai man akumo tvirtinimo strypas buvo prakrites, tai jo rankom nepavyko iszvejot iskaitant tai kad mano rankos tikrai nera stmbios...

Siaip tai as dar tiksliai nezinau ar man ten lempute reikia keist, gal paprasciausiai kontakto nera..
gali buti ir taip... pas mane tai simtu procentu buvo perdegus lempute... o jei kontaktas atsijunges tai turetum matyti is virsau ar kaba laidas ar jis nueina i buferi... siaip pati lempute ten stovi su laiduku kuris yra mazdaug 2-3cm islindes, ir tada jungiasi prie atvesto laido..
Sidabrinis Mitsubishi Galant 96m, 1.8 L

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 02 15, 18:04

Eh, kad Kaune butu laibarankiu geradariu.. :):)
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Linkolnas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 297
UžsiregistravoCOLON 2006 01 11, 19:02
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Linkolnas » 2006 02 15, 18:07

na ka jau lemputes nesugebesi pasikeist?:)
Eclipse 2g
I don't drive fast... I fly low...

BUTTON_POST_REPLY