Kontrolinės lempos dyzely

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 12 30, 13:01

herkuss rašėCOLONBlyn....
Pakalbėjau su elektrikais kaip ir sako kad šepetėliai mano mašinoj nesikeičia..... Nieko nesuprantu. Kitur sako daug darbo gali buti tai neapsiima tvarkyti...
Tai kaip čia yra ...?
Ar kas turi dyzeli.... ir ar teko ardyti generatoriu..... + pas mane generratorius su vakuumo pompa. Ir dar kažkokio sdvi šlangos viena i tepalo filtrą kita į karterį... :?:
HELP
Nu sakes, sepeteliai nesikeicia :lol: Vienkartinis generatorius :lol: Pats ardziau ir sudejau generatoriu. Tik reikejo paprakaituoti kol sepecius i vieta pastaciau.
O ant generatoriaus (is galo) stovi stabdziu stiprintuvo vakuumas, kuris tepasi variklio tepalu (tos dvi slangos). Jeigu stiprintuvo riebuokslis praleidzia tepala, tai kazkiek pakliuna i generatoriu, ant sepeteliu.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 12 30, 15:20

Viskas ten galima pakeist....Bet dažnai nėr prasmės. Pasibaigus šepetėliams nuo kibirkščiavimo (turboot) nusprogsta ir reguliatorius. Pardavime būna reguliatorius su šepečiais komplekte.Mitsui kainuoja 70-90 lt....
Jei kartais krauna kartais ne - panašu kad bus ten pakliuvęs tepalas.Ir dar panašu kad reguliatorius kolkas sveikas.Gali bandyt išardyt pasikeist tą riebokšliuką ir perlituot šepečius. Servisams (ir garažiniams) visada naudingiau tau iškišti visą mazgą, todėl visi rimtais snukiais priburs kad neymanoma pakeist ackirai šepečių. O pakeist ten kaip du pirštus apvaryt, tik yr rizika kad neveiks.

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 12 30, 21:16

Tai reguliatorių labai lengva patikrint, tik ne visiems garažiniams, aišku. Jeigu autoelektrikas nemoka to patikrint, tai jis ne elektrikas.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 06, 08:21

Nu va pagaliau prisiruošiau nuimti. Blyn nė negalvojau kad tiek chlapotos nuimant bus. Reikėjo nuimti ir vairo stiprintuvą.... 8O .
Tai va kai pažūraus elektrikai būtinai parašysiu kas buvo.
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 01 06, 11:55

herkuss rašėCOLONNu va pagaliau prisiruošiau nuimti. Blyn nė negalvojau kad tiek chlapotos nuimant bus. Reikėjo nuimti ir vairo stiprintuvą.... 8O .
Tai va kai pažūraus elektrikai būtinai parašysiu kas buvo.
Mano lanceriuke,truputėli senesnė laida tikriausiai, tai šalia radiatoriaus, kur grotelės yr, tai tokia skarda 3 varžtais buvo prisukta, tai nuėmus groteles (apie 5 varžtai), ta skardą, labai puikus priėjimas būdavo.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 09, 07:57

Tai va buvo kalti šepečiai. Abu pasikorę. Vienas dar lietė o kitas jau sudie....
Tai va remontas kainavo 25 lt. 20lt darbas + 5 lt šepetėliai.
Neblogai gavosi... :) :D
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 01 09, 12:29

Nu vot dar vienas mitsius laimingas važinėsis :) . Šaunuolis, kad neužmiršai parašyt kaip pasibaiė vargai. Neblogai prikarksėjau, kad šepetėliai 8) . Galiu ekstrasensu dirbt :lol: . Nors, kaip sakoma, savo kieme pranšu nebūsi. Tokių ekstrasensų pilni garažai :) .

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2006 01 09, 14:33

herkuss rašėCOLONNu va pagaliau prisiruošiau nuimti. Blyn nė negalvojau kad tiek chlapotos nuimant bus. Reikėjo nuimti ir vairo stiprintuvą.... 8O .
Tai va kai pažūraus elektrikai būtinai parašysiu kas buvo.

Na pirmąkart ir aš taip nuiminėjau....Paskui supratau kad galima nesunkiai per apačią ištraukt....Tam reikia tepalo filtrą atsukt....Kažkiek tepaliuko praradau, ale vistiek taip paprasčiau...

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 11, 09:15

mpegas rašėCOLONNu vot dar vienas mitsius laimingas važinėsis :) . Šaunuolis, kad neužmiršai parašyt kaip pasibaiė vargai. Neblogai prikarksėjau, kad šepetėliai 8) . Galiu ekstrasensu dirbt :lol: . Nors, kaip sakoma, savo kieme pranšu nebūsi. Tokių ekstrasensų pilni garažai :) .
gerai kad dar yra kam patarti.
O tai jau buvau neviltin puoles :)
Kitą kartą ir aš jau galėsiu kam nors taip išburti.... :lol:
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 23, 11:15

Nu tsakant beda po viena nevaiksto.

Jau kur tai rasiau bet negavau atsakymo tai vėl klasiu.
Kai labai salta pas mane uzsidega lemputė kad neveikia abs. Tuo pačiu neveikai abs pačiuko ventiliatorius galinio stiklo šildymas bei el langai. Žodžiu rasoja ir iškart šąla. liudna.
Bet kai pašyla arba šiaip iš lempos pagesta abs lemelė tai viskas pradeda veikti../ :x
Kame galėtų būti priežastys...?
Manyčiau kad ABS relė nes saugiklį kaip ir tikrinau ir pakeičiau (nors geras buvo). Okur relė stovi ir kaip ją tikrinti nežinau.
O gal čia visai ne ABS kaltas...? :?:
taigi jei kas žinot .... PLEASE HELP PRAŠAU PADĖKIT PRAŠU PAMAGITE ir t.t. :)
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2006 01 23, 12:15

nu clipsej 1G ABS rele stovi prie akumuliatoriaus plasmasinej dezutej tokioj, vat sakau gal ir lanceri kazkas panashaus, sheip teorishkaij turetu ji but prie ABS bloko kur visi metaliniai vambzdeliai ateina.
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 23, 12:23

Pliustas rašėCOLONnu clipsej 1G ABS rele stovi prie akumuliatoriaus plasmasinej dezutej tokioj, vat sakau gal ir lanceri kazkas panashaus, sheip teorishkaij turetu ji but prie ABS bloko kur visi metaliniai vambzdeliai ateina.
kaip sakai tam skydely yra tik ABS saugiklis bet relės nėra.
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2006 01 23, 12:28

herkuss rašėCOLON
Pliustas rašėCOLONnu clipsej 1G ABS rele stovi prie akumuliatoriaus plasmasinej dezutej tokioj, vat sakau gal ir lanceri kazkas panashaus, sheip teorishkaij turetu ji but prie ABS bloko kur visi metaliniai vambzdeliai ateina.
kaip sakai tam skydely yra tik ABS saugiklis bet relės nėra.
hm keista, pas men tai butent ten rele stovi. nu tada nieka daugiau negaliu padet, vat pas mane kai Matosa uzhvedinejom, tai buvau nuo uzhkurto variklio akuma atjunges tai tada irgi uzhsidege ABS lempute, speju jelektros deficitas buvo. Gal pas tave irgi kokie elektros nesklandumai :idea:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 23, 12:41

Pliustas rašėCOLON
herkuss rašėCOLONkaip sakai tam skydely yra tik ABS saugiklis bet relės nėra.
hm keista, pas men tai butent ten rele stovi. nu tada nieka daugiau negaliu padet, vat pas mane kai Matosa uzhvedinejom, tai buvau nuo uzhkurto variklio akuma atjunges tai tada irgi uzhsidege ABS lempute, speju jelektros deficitas buvo. Gal pas tave irgi kokie elektros nesklandumai :idea:
nu blyn tik vakar akumus pakeičiau.... Negali būti Nebent kur pravodke...?

O gal kas turit saugiklų išsidėstymo lentelę ar kažką panašaus, nes netiksliai žinau kuriose mašinos vietose išslaptytos relės saugikliai ir ką kuris sauiklis ar relė reiškia.?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 02 11, 08:18

herkuss rašėCOLON
Pliustas rašėCOLON hm keista, pas men tai butent ten rele stovi. nu tada nieka daugiau negaliu padet, vat pas mane kai Matosa uzhvedinejom, tai buvau nuo uzhkurto variklio akuma atjunges tai tada irgi uzhsidege ABS lempute, speju jelektros deficitas buvo. Gal pas tave irgi kokie elektros nesklandumai :idea:
nu blyn tik vakar akumus pakeičiau.... Negali būti Nebent kur pravodke...?

O gal kas turit saugiklų išsidėstymo lentelę ar kažką panašaus, nes netiksliai žinau kuriose mašinos vietose išslaptytos relės saugikliai ir ką kuris sauiklis ar relė reiškia.?
vshistko pozhontku... :)
nasi škiant buvo kaltas saugiklis. Kai aš jį ommetru matavau buvo gerai, bet kai voltmetru tai ir išlindo. saugiklis buvo sudeges ir apvyniotas dratu o ta aišq nekontačino gerai. tai aš pakeičiau saugiklį ir vualia :D
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

BUTTON_POST_REPLY