Draudimu kainos

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
djx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 105
UžsiregistravoCOLON 2004 10 04, 03:00
MiestasCOLON Vilnius-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas djx » 2005 04 06, 13:51

va as kaip tik spejau apsidrausti BALTIC POLIS, metams uz 180Lt :) neblogai ane,bet sake paskutine diena nes nuo kitos tipo bus 200Lt

Vartotojo avataras
kurrr
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2005 03 15, 02:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas kurrr » 2005 04 06, 14:31

gazas rašėCOLONcia kiekvienos draudimo kompanijos vidaus politika, jos marketingas, kaip pritraukt daugiau klientu. aisku pagal kokybe ir kaina.. jeigu kainos butu vienodos tai kam tada draustis kokem nors lievam draudime, jeigu galima butu apsidraust uz tiek pat pvz ir lietuvos draudime? :)
Nejau tu nori pasakyti kad tada konkurencija neegzistuoja? Vieni gali siulyti pigiau studentams, kiti pensininkams, treti galingu masinu vairuotojams, atsiranda kazkoks rinkos segmentavimas, o dabar? visi siulo visiems ir viska. O gal is tikruju rinka per maza....
Colt 1,6 1992

Vartotojo avataras
Ernis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 219
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Elektrenai - Vi

Neperskaitytas pranešimas Ernis » 2005 04 09, 16:58

Mano draudeja LD mane apdraude uz 179lt, nes buvo akcija. Mano senas draudimas baigiasi balandzio 30d. Zodziu jokiu rupesciu, tik teisingai reikia pasirinkt draudimo bendrove. :P
Mitsubishi Carisma 95/96, 1.8 16V

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2005 04 10, 11:11

Nu man irgi jau paskambino ir pranešė kad už 2 savaičių baigsis.gerai kai perspėja.nežinau kaip šiemet išeis, bet pernai apdraudė už 106 Lt 8) nu bet ten per firma draudė tai todel taip pigiai.
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 04 10, 12:34

kurrr rašėCOLON
gazas rašėCOLONcia kiekvienos draudimo kompanijos vidaus politika, jos marketingas, kaip pritraukt daugiau klientu. aisku pagal kokybe ir kaina.. jeigu kainos butu vienodos tai kam tada draustis kokem nors lievam draudime, jeigu galima butu apsidraust uz tiek pat pvz ir lietuvos draudime? :)
Nejau tu nori pasakyti kad tada konkurencija neegzistuoja? Vieni gali siulyti pigiau studentams, kiti pensininkams, treti galingu masinu vairuotojams, atsiranda kazkoks rinkos segmentavimas, o dabar? visi siulo visiems ir viska. O gal is tikruju rinka per maza....
tai jeigu nebutu konkurencijos, argi tada butu tiek daug draudimo kompaniju ? :) kazka ne taip supratai :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 04 10, 13:52

As tai renkuosi tas kompanijs kurios siulo pati pigiuasia draudima, nes nera reikalo moketi daugiau . Kai tu ivazioji tau nesvarbu kas mokes kitam, svarbu kad tau maziau moketi reiketu. Kitas reikalas draudziantis CASCO :wink: , sekmes ieskant o visos draudimo imones yra http://www.vdpt.lt
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 04 10, 13:56

alfa-moda rašėCOLONAs tai renkuosi tas kompanijs kurios siulo pati pigiuasia draudima, nes nera reikalo moketi daugiau . Kai tu ivazioji tau nesvarbu kas mokes kitam, svarbu kad tau maziau moketi reiketu. Kitas reikalas draudziantis CASCO :wink: , sekmes ieskant o visos draudimo imones yra http://www.vdpt.lt
Dažniausiai tos pigiausios kompanijos bando nusimuilint nuo išmokų... T.y. tu apsidraudi pačioj pigiausioj šaraškino kontoroj, kažkam įvairavai į galą ir maždaug "ai px, va imkit ir aiškinkitės su mano draudimu", o draudimas išvarto, kad tavo kokios padangos lievos, lempos apsinešusios ir t.t. ir dar kas nors- ir atsimuilina nuo atsakomybės. Lieki kaltas tu ir žalą turi taip pat pats atlyginti. :roll: Va taip vat... Ne vieną tokį atvejį esu girdėjęs...
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Ernis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 219
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Elektrenai - Vi

Neperskaitytas pranešimas Ernis » 2005 04 11, 19:58

ZyXEL rašėCOLON
alfa-moda rašėCOLONAs tai renkuosi tas kompanijs kurios siulo pati pigiuasia draudima, nes nera reikalo moketi daugiau . Kai tu ivazioji tau nesvarbu kas mokes kitam, svarbu kad tau maziau moketi reiketu. Kitas reikalas draudziantis CASCO :wink: , sekmes ieskant o visos draudimo imones yra http://www.vdpt.lt
Dažniausiai tos pigiausios kompanijos bando nusimuilint nuo išmokų... T.y. tu apsidraudi pačioj pigiausioj šaraškino kontoroj, kažkam įvairavai į galą ir maždaug "ai px, va imkit ir aiškinkitės su mano draudimu", o draudimas išvarto, kad tavo kokios padangos lievos, lempos apsinešusios ir t.t. ir dar kas nors- ir atsimuilina nuo atsakomybės. Lieki kaltas tu ir žalą turi taip pat pats atlyginti. :roll: Va taip vat... Ne vieną tokį atvejį esu girdėjęs...
Aha. Pritariu ZyXEL iui. Man irgi ta pati teko girdeti is pazystamu.
Mitsubishi Carisma 95/96, 1.8 16V

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2005 04 11, 21:00

Kam tas sharashkinu kontoras ishlaikyti, tegu jos bankrutuoja.....
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
ecmondo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 144
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas ecmondo » 2005 04 11, 21:34

Ernis rašėCOLON
ZyXEL rašėCOLON Dažniausiai tos pigiausios kompanijos bando nusimuilint nuo išmokų... T.y. tu apsidraudi pačioj pigiausioj šaraškino kontoroj, kažkam įvairavai į galą ir maždaug "ai px, va imkit ir aiškinkitės su mano draudimu", o draudimas išvarto, kad tavo kokios padangos lievos, lempos apsinešusios ir t.t. ir dar kas nors- ir atsimuilina nuo atsakomybės. Lieki kaltas tu ir žalą turi taip pat pats atlyginti. :roll: Va taip vat... Ne vieną tokį atvejį esu girdėjęs...
Aha. Pritariu ZyXEL iui. Man irgi ta pati teko girdeti is pazystamu.
visiskai nepritariu. Jeigu blogos padangos tai bet kokia draudimo kompanija prisikabins, o tipo kad lempos apsinesusios cia jau yra bobuciu skiedalai :roll: girdeti daug ka galima. Bet tai nereiskia kad taip ir yra. :twisted:
92 Eclipse GS, red, ZSO 978 / 03 Outlander, silver...

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 04 11, 22:35

Kol turi galiojanti technines apziuros talona tai visos raudimo kompanios gali ciulpti ciulpinuka :wink: , padangos tai savaime suprantama kad turi buti tvarkingas, cia kikevineo saugumas, osviesos, vairo mechanizmas, kiti veiksniai gali atsitikti po susidurio todel kap sake ecmondo tai tik babuciu pletkos :idea:
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 04 11, 22:39

ir dar ka jus vadinate saraskinim kontorom? tuos kurios nesireklamuoja ir nesaukia kad mes geriausi? a?
Jokia saraskina kontora negali dalyvauti cevilines atsakomybes draudime. Kas skaite civilines atsakomybes istatima, tai zino kad istatinis kapitalas turi buti 2 mln. LTL ir jo negalima liesti . t.y. mazinti, o galima tik didinti, o visa tai priziuri valtybine draudimo prieziuros komisija............
Todel man nepatinka kai nezino ir sneka, o tam yra stimorol, ( geriau tyleti, negu kalbeti ) :wink:
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2005 04 12, 00:56

alfa-moda rašėCOLONir dar ka jus vadinate saraskinim kontorom? tuos kurios nesireklamuoja ir nesaukia kad mes geriausi? a?
Jokia saraskina kontora negali dalyvauti cevilines atsakomybes draudime. Kas skaite civilines atsakomybes istatima, tai zino kad istatinis kapitalas turi buti 2 mln. LTL ir jo negalima liesti . t.y. mazinti, o galima tik didinti, o visa tai priziuri valtybine draudimo prieziuros komisija............
Todel man nepatinka kai nezino ir sneka, o tam yra stimorol, ( geriau tyleti, negu kalbeti ) :wink:
Teko atsiimineti draudimo ismokas is 5-iu draudimo kompaniju, tai galiu pasakyti draudimo kompanija viena kitai nelygu....

Galutiniam variante galima issireikalauti pilna ishmoka is visu draudimo kompaniju, taciau tai kainuoja nervus ir laika. Geriau rinktis tuos kurie moka greit ir be vargo.
alfa-moda rašėCOLONKai tu ivazioji tau nesvarbu kas mokes kitam, svarbu kad tau maziau moketi reiketu. Kitas reikalas draudziantis CASCO
Tu jau pats automatiskai parasei, kad yra skirtumas tarp draudimo bendroviu, tai va sharashkino kontoros yra tos kur tu draudiesi civilene o ne CASCO
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
ecmondo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 144
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas ecmondo » 2005 04 12, 08:34

TADAS rašėCOLON tai va sharashkino kontoros yra tos kur tu draudiesi civilene o ne CASCO
kas cia per nesamone :roll: kazka cia suvelei :roll:
92 Eclipse GS, red, ZSO 978 / 03 Outlander, silver...

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 04 14, 15:16

shendien draudziausi savo mashina ir issishnekejom apie nuolaidas klubui :)
tai va zodziu, nuo geguzhes draudimo kainos shoka kazkur ~300lt. shi menesi dar apdraustuy kazkur uz ±180lt. jeigu jusu draudimas dar nepasibaiges, galite apsidrausti nuo tada, kada baigiasi jusu senas draudimas, bet uz mazhesne imoka, ty ±180 lt. nu pagalvokit ar verta po keliu menesiu moket bent 100 lt brangiau :) jei ka sudomino, info private :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

BUTTON_POST_REPLY