Kuro sanaudos Lancer/Colt

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Svečias

Neperskaitytas pranešimas Svečias » 2006 01 12, 12:13

Mano lancer 96, bet dar senesnis modelis, 2.0 D uzmiesti 100 km apie 5.5- 6 litrai, mieste atitinkamai truputi daugiau, gal netoli 7 litru

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 12, 13:00

bet tada kokios priežastys gali būti tokio snepasotinumo
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 01 12, 13:27

herkuss rašėCOLONbet tada kokios priežastys gali būti tokio snepasotinumo
tie afigieni meistreliai nemokejo degimo nustatyt . sakai dbr yra ankstyvas, anksciau buvo velyvas . tai jie tiek ankstino kad nesugebejo padaryt normalaus . apie tokius meistrus as be komentaru :evil:
Accord Tourer

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2006 01 12, 14:00

Suncry rašėCOLON
herkuss rašėCOLONbet tada kokios priežastys gali būti tokio snepasotinumo
tie afigieni meistreliai nemokejo degimo nustatyt . sakai dbr yra ankstyvas, anksciau buvo velyvas . tai jie tiek ankstino kad nesugebejo padaryt normalaus . apie tokius meistrus as be komentaru :evil:
Geriau veliau negu niekad... tsakant :)
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 13, 07:37

egisas rašėCOLON
Suncry rašėCOLON tie afigieni meistreliai nemokejo degimo nustatyt . sakai dbr yra ankstyvas, anksciau buvo velyvas . tai jie tiek ankstino kad nesugebejo padaryt normalaus . apie tokius meistrus as be komentaru :evil:
Geriau veliau negu niekad... tsakant :)
nesupratau...?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 01 13, 07:39

Suncry rašėCOLON
herkuss rašėCOLONbet tada kokios priežastys gali būti tokio snepasotinumo
tie afigieni meistreliai nemokejo degimo nustatyt . sakai dbr yra ankstyvas, anksciau buvo velyvas . tai jie tiek ankstino kad nesugebejo padaryt normalaus . apie tokius meistrus as be komentaru :evil:
Dabar nėra ankstyvas. Pagal kalima pasakyčiau kad ankstyvas. Bet ankstinimui nebepasidavė siurblys todėl skaitosi dar per vėlyvas. tai nežinau kaip čia ir pasielgti. gal sugražinti degimą kur buvo..?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 01 13, 12:34

herkuss rašėCOLON
Suncry rašėCOLON tie afigieni meistreliai nemokejo degimo nustatyt . sakai dbr yra ankstyvas, anksciau buvo velyvas . tai jie tiek ankstino kad nesugebejo padaryt normalaus . apie tokius meistrus as be komentaru :evil:
Dabar nėra ankstyvas. Pagal kalima pasakyčiau kad ankstyvas. Bet ankstinimui nebepasidavė siurblys todėl skaitosi dar per vėlyvas. tai nežinau kaip čia ir pasielgti. gal sugražinti degimą kur buvo..?
nu jei kur degimas buvo rijo kuro normaliai tai ir atstatyk
Accord Tourer

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 01 14, 12:16

Va kaip sureguliuoti įpurškimo momentą dyzeliui http://mpegas.tinklapis.lt/diesel.gif Parsisiūskit ir atsispausdinkit. Indikatorių galima ir paprastesnį pasidaryti. Aš pasidariau iš indikatoriaus komplekto žiguliukų vožtuvų tarpeliams matuoti. Po sureguliavimo dar reikia tikrint purkštukus , oro filtrą pakeist, jei seniai buvo keistas, pašildymo žvakes patikrint. O gal mašiniukas sunkiai rieda? Pvz dėl ratų suvedimo, padangų gero sukibimo su kelio danga, ratų guolių susidėvėjimo ar kt. priežasčių. Man tai buvo kai žiemines padangas užsidėjau, tai kuro sąnaudos padidėjo nuo 5,5 iki 6,5 l/100km.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 02 11, 08:22

mpegas rašėCOLONVa kaip sureguliuoti įpurškimo momentą dyzeliui http://mpegas.tinklapis.lt/diesel.gif Parsisiūskit ir atsispausdinkit. Indikatorių galima ir paprastesnį pasidaryti. Aš pasidariau iš indikatoriaus komplekto žiguliukų vožtuvų tarpeliams matuoti. Po sureguliavimo dar reikia tikrint purkštukus , oro filtrą pakeist, jei seniai buvo keistas, pašildymo žvakes patikrint. O gal mašiniukas sunkiai rieda? Pvz dėl ratų suvedimo, padangų gero sukibimo su kelio danga, ratų guolių susidėvėjimo ar kt. priežasčių. Man tai buvo kai žiemines padangas užsidėjau, tai kuro sąnaudos padidėjo nuo 5,5 iki 6,5 l/100km.
ačiū už schemą bet tai man nepadeda.

Dar klausimas čia jau gal kur ir rašėt bet pakaluasiu. Kada skaitosi kad rezervas prasidėjo ar kai užsidega pirmą kart ar kai jau pastoviai dega. nes pas man tai dega, pastovi masina nebedega. dega pastabdžiau biski vėl nebedega. bet tas nebedega ne sekundę o gerai apie 5 min. turiu omenį iki darbo nuvaziuoju. manau jei rezervas tai jam dzin ar tu stovi ar stapdai. jis turi greit atsistatyti.... :?:
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 02 13, 12:17

herkuss rašėCOLON
mpegas rašėCOLONVa kaip sureguliuoti įpurškimo momentą dyzeliui http://mpegas.tinklapis.lt/diesel.gif Parsisiūskit ir atsispausdinkit. Indikatorių galima ir paprastesnį pasidaryti. Aš pasidariau iš indikatoriaus komplekto žiguliukų vožtuvų tarpeliams matuoti. Po sureguliavimo dar reikia tikrint purkštukus , oro filtrą pakeist, jei seniai buvo keistas, pašildymo žvakes patikrint. O gal mašiniukas sunkiai rieda? Pvz dėl ratų suvedimo, padangų gero sukibimo su kelio danga, ratų guolių susidėvėjimo ar kt. priežasčių. Man tai buvo kai žiemines padangas užsidėjau, tai kuro sąnaudos padidėjo nuo 5,5 iki 6,5 l/100km.
ačiū už schemą bet tai man nepadeda.

Dar klausimas čia jau gal kur ir rašėt bet pakaluasiu. Kada skaitosi kad rezervas prasidėjo ar kai užsidega pirmą kart ar kai jau pastoviai dega. nes pas man tai dega, pastovi masina nebedega. dega pastabdžiau biski vėl nebedega. bet tas nebedega ne sekundę o gerai apie 5 min. turiu omenį iki darbo nuvaziuoju. manau jei rezervas tai jam dzin ar tu stovi ar stapdai. jis turi greit atsistatyti.... :?:
Jo rezervui tikrai zdin ar tu stabdai ar ne, bet dacikui tikrai ne dzin....... :lol:
Jis taip idomiai matuoja, tik dabar baigiu priprast prie parodymu, as skaitau rezeva kaip lempechka uzsidega ir neuzgesta ir nuo tada daugiau 50 km vaziuoti nerekomenduoju.
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 02 13, 15:18

Aikste rašėCOLON
herkuss rašėCOLON ačiū už schemą bet tai man nepadeda.

Dar klausimas čia jau gal kur ir rašėt bet pakaluasiu. Kada skaitosi kad rezervas prasidėjo ar kai užsidega pirmą kart ar kai jau pastoviai dega. nes pas man tai dega, pastovi masina nebedega. dega pastabdžiau biski vėl nebedega. bet tas nebedega ne sekundę o gerai apie 5 min. turiu omenį iki darbo nuvaziuoju. manau jei rezervas tai jam dzin ar tu stovi ar stapdai. jis turi greit atsistatyti.... :?:
Jo rezervui tikrai zdin ar tu stabdai ar ne, bet dacikui tikrai ne dzin....... :lol:
Jis taip idomiai matuoja, tik dabar baigiu priprast prie parodymu, as skaitau rezeva kaip lempechka uzsidega ir neuzgesta ir nuo tada daugiau 50 km vaziuoti nerekomenduoju.
:lol: :lol: nuvažiavau 35km ir STOP :lol: tai teko pumpuoti filtrą ir taip vos iki degalinės.
daugiau nerizikuosiu.
bet man tada ydomu koks bakas pas mane lancery. jei 50 tai nekas, nes nuvažiavau tik 610km. gaunas virš 8l dyzelino. ar tai normalu,,, :?:
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 02 13, 16:01

herkuss rašėCOLON
Aikste rašėCOLON Jo rezervui tikrai zdin ar tu stabdai ar ne, bet dacikui tikrai ne dzin....... :lol:
Jis taip idomiai matuoja, tik dabar baigiu priprast prie parodymu, as skaitau rezeva kaip lempechka uzsidega ir neuzgesta ir nuo tada daugiau 50 km vaziuoti nerekomenduoju.
:lol: :lol: nuvažiavau 35km ir STOP :lol: tai teko pumpuoti filtrą ir taip vos iki degalinės.
daugiau nerizikuosiu.
bet man tada ydomu koks bakas pas mane lancery. jei 50 tai nekas, nes nuvažiavau tik 610km. gaunas virš 8l dyzelino. ar tai normalu,,, :?:
Jei auto ne perdazytas, turi buti lipdukas prie bako angos su talpos vienetais :wink:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 02 14, 14:50

Jei auto ne perdazytas, turi buti lipdukas prie bako angos su talpos vienetais :wink:
blyn neradau jokio lipduko su bako talpa tik užrašas DIESEL ir 2 kinietiški ar japoniški hieroglifai. sakoma kad visų lancerių talpa 50l. o išimčių nebūna...? :lol: :?:
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 02 14, 15:40

herkuss rašėCOLON
Jei auto ne perdazytas, turi buti lipdukas prie bako angos su talpos vienetais :wink:
blyn neradau jokio lipduko su bako talpa tik užrašas DIESEL ir 2 kinietiški ar japoniški hieroglifai. sakoma kad visų lancerių talpa 50l. o išimčių nebūna...? :lol: :?:
Buna, buna, pas mane tikrai 50L nesiekia, bet 4WD bakas yra kitoks negu paprastu Lancer, ir deja mano tachka perdazyta taip kad, info teks internete ieskoti.. :idea:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

BUTTON_POST_REPLY