Mitsubishi Carisma

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Jankiz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1943
UžsiregistravoCOLON 2006 08 21, 21:27
AutomobilisCOLON '96 ek3 ferio
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas Jankiz » 2007 10 30, 23:22

kulnis182 rašėCOLONnu blin, pas mane tiesiog ratlankiai yra papildomi r15, tai ka daryt, o zieminiu padangu zemesniu kokiu 55 yra? nes kiek pardese buves(tokiuose nedideliesie) yra tik 195/65. nes tada sudas gaunas su ratlankiais
avo :D
http://www.hondaklubas.com/forumas.php? ... &section=4
manau čia labai geras variantas būtų :) (jei padangos tikrai geros)
'96 ek3 ferio - project daily car
'93 Lancer 1.6 - SOLD
'97 ej6bėda bėdelė - non ftak gonda - SOLD

'95 Colt 1.3 - sold

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 10 31, 13:50

ash del tokio klausimuko gal kas turit info apie 1,8 litro 103KW Carismas? niekur nerandu krc ;[ tik tokios neajskios info randu nekonkrecios.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
Rubinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 381
UžsiregistravoCOLON 2007 01 30, 00:05
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas Rubinas » 2007 10 31, 22:45

O kokios tau info reikia?
Carisma HB 98m EXE Pilkuma

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 01, 08:20

Rubinas rašėCOLONO kokios tau info reikia?
siaip reikia twirtos info kad tokia ishvis buvo gaminama nes labai jau ju nera niekur kakzaip maciau autopliuse tik viena karta ir daugaiu nemaciau. Galvoju pasikeist i tokia bt niekur nerandu.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

GudJer
Dalyvis
PranešimaiCOLON 407
UžsiregistravoCOLON 2007 07 06, 20:30
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma EXE
MiestasCOLON Siauliai

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas GudJer » 2007 11 01, 15:37

Tavo gal 99 balandzio? tiksliau ta naujesne ar senesne pas tave?

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 02, 11:07

GudJer rašėCOLONTavo gal 99 balandzio? tiksliau ta naujesne ar senesne pas tave?
pas mane kaip pas tawe :D 98.06 gamybos

bet esu mates interente Carismu su 140 arklio 1.8 motorais turbut nuo colt GTI ir nepagaunu kur ta info galima butu patwirtint o jei tokias gamino tai ieshkosiu sau tokios :D beje gamino mano ziniom tik 96 - 97 metais. Kazkox MSX modelis wikipedia raso,
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

CARISMA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 284
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 08:14
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
SkypeCOLON kaziuxxx1
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas CARISMA » 2007 11 09, 09:12

ZND007 rašėCOLON
GudJer rašėCOLONTavo gal 99 balandzio? tiksliau ta naujesne ar senesne pas tave?
pas mane kaip pas tawe :D 98.06 gamybos

bet esu mates interente Carismu su 140 arklio 1.8 motorais turbut nuo colt GTI ir nepagaunu kur ta info galima butu patwirtint o jei tokias gamino tai ieshkosiu sau tokios :D beje gamino mano ziniom tik 96 - 97 metais. Kazkox MSX modelis wikipedia raso,
Nenorejau kurti naujos temos, todel paklausiu cia...
Kas galetu buti, jei mano masina netraukia, spaudziant gaza apsukos kyla labai sunkiai, o atleidus iskarto renta...nulis traukos?
Carisma 96m., Prekiaujame juodo metalo gaminiais(vamzdziai, lakstai, armaturos ir t.t)...
http://www.metaloprekyba.lt

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 13, 17:09

CARISMA rašėCOLON
ZND007 rašėCOLON pas mane kaip pas tawe :D 98.06 gamybos

bet esu mates interente Carismu su 140 arklio 1.8 motorais turbut nuo colt GTI ir nepagaunu kur ta info galima butu patwirtint o jei tokias gamino tai ieshkosiu sau tokios :D beje gamino mano ziniom tik 96 - 97 metais. Kazkox MSX modelis wikipedia raso,
Nenorejau kurti naujos temos, todel paklausiu cia...
Kas galetu buti, jei mano masina netraukia, spaudziant gaza apsukos kyla labai sunkiai, o atleidus iskarto renta...nulis traukos?

gal sankaba? arba liambda arba dar bile kas cia simptomai neajskus netraukti gali del daug ko
varyk i servisa ka jau padarysi, mano panasiai netraukia bet kol vaziuoja tol vazineju ;]
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

CARISMA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 284
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 08:14
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
SkypeCOLON kaziuxxx1
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas CARISMA » 2007 11 15, 08:23

Kuro filtras gali buti kaltas?
Carisma 96m., Prekiaujame juodo metalo gaminiais(vamzdziai, lakstai, armaturos ir t.t)...
http://www.metaloprekyba.lt

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 15, 21:32

CARISMA rašėCOLONKuro filtras gali buti kaltas?


nemanau ash sau ji pakeiciau ir veltui jokio pakitimo ;/

nors nznau matai GDI bishki viskas kitaip pas mane du bendzo filtrai vienas bake kitas prie ipurskimo tai negaliu sakyt kad tau nepades 100 proc.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
jaska
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2007 06 12, 19:07
MiestasCOLON kaunas

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas jaska » 2007 11 22, 19:51

Sveiki karizmatikai.Paskaitinejau cia truputi.Turiu klausimeli.Kaip pas jus su benzo rodykle?Pas mane tai ji rodo visa laika kad ir ryte ateini ir masina dar neuzkurta,vistiek rodo,kiek yra benzo.Ar cia normalu?O kas liecia sanaudas benzo,paskaitinejau,tai as nezinau.7,1-7,2 litro bendras ir mieste ir uz miestyje.1,8 litro gdi variklis.Gal pas mane kompas blogai rodo.Bet nemanau,nes nuvaziuoju uzsipyles tai normaliai.Ypac letai krenta rodykle i pabaiga.O momentinis sunaudojimas tai normaliai.Jei uzmini is vietos tai kompas uzlinksta ir iki 70 ltr.Bet jei normaliai tai ir mieste vaziuojant 50 ima maziau 5 litru.Siaip normaliai kai pradedi vaziuoti tai pasoka iki 12-15 o paskui greitai nukrenta.
Mitsubishi carizma,1800 GDI

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 11 23, 09:00

jaska rašėCOLONSveiki karizmatikai.Paskaitinejau cia truputi.Turiu klausimeli.Kaip pas jus su benzo rodykle?Pas mane tai ji rodo visa laika kad ir ryte ateini ir masina dar neuzkurta,vistiek rodo,kiek yra benzo.Ar cia normalu?O kas liecia sanaudas benzo,paskaitinejau,tai as nezinau.7,1-7,2 litro bendras ir mieste ir uz miestyje.1,8 litro gdi variklis.Gal pas mane kompas blogai rodo.Bet nemanau,nes nuvaziuoju uzsipyles tai normaliai.Ypac letai krenta rodykle i pabaiga.O momentinis sunaudojimas tai normaliai.Jei uzmini is vietos tai kompas uzlinksta ir iki 70 ltr.Bet jei normaliai tai ir mieste vaziuojant 50 ima maziau 5 litru.Siaip normaliai kai pradedi vaziuoti tai pasoka iki 12-15 o paskui greitai nukrenta.
Ir galanto benzino kiekį rodo išjungus degimą. Taip kad nieko tokio.

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 23, 12:22

jaska rašėCOLONSveiki karizmatikai.Paskaitinejau cia truputi.Turiu klausimeli.Kaip pas jus su benzo rodykle?Pas mane tai ji rodo visa laika kad ir ryte ateini ir masina dar neuzkurta,vistiek rodo,kiek yra benzo.Ar cia normalu?O kas liecia sanaudas benzo,paskaitinejau,tai as nezinau.7,1-7,2 litro bendras ir mieste ir uz miestyje.1,8 litro gdi variklis.Gal pas mane kompas blogai rodo.Bet nemanau,nes nuvaziuoju uzsipyles tai normaliai.Ypac letai krenta rodykle i pabaiga.O momentinis sunaudojimas tai normaliai.Jei uzmini is vietos tai kompas uzlinksta ir iki 70 ltr.Bet jei normaliai tai ir mieste vaziuojant 50 ima maziau 5 litru.Siaip normaliai kai pradedi vaziuoti tai pasoka iki 12-15 o paskui greitai nukrenta.
tai pas tawe tada labai gera Carisma ir geros bukles nes valgo zymiai maziau nei manishke :D vazinek ir saugok. Tiesa kokiu benzinu vazinjei ?

o rodykle tai pturi buti.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
jaska
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2007 06 12, 19:07
MiestasCOLON kaunas

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas jaska » 2007 11 23, 19:56

Sveiki.Vazineju 95 benzu.Piluosi pagrinde uno x.Nes turiu ten nuolaida.Tik va tas cypimas nedingsta.Ipac kai dregna.KO gero bus itempejo guolis.Kai variklis pasyla,tada dirba tyliai kaip laikrodukas.Jegos tai turi kaip zveris,viena karta nusprudo koja ant gazo,tai liko dvi juodos brydes ant asfalto.Nerealu,tokios masinos dar neturejau.Bet reikes vaziuoti i serviza,paziureti vaziuokle ir del to cypimo.Tiesa ,ana karta klausiau,kiek tepaliuko reikia i varikli?Man ipile keiciant tik 3 litrus.Gal ne viska isleido?Ir dar po kazkiek laiko klimato kontroles displejuje pradeda mirkcioti raides a/p.Turbut reikia filtra valyti ar ne?
Mitsubishi carizma,1800 GDI

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi carisma

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 11 24, 15:27

nu kad su tepalo filtru 3.8 litro turetu tilpt i carisma GDI taip bent jau knygoj parasyta
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

BUTTON_POST_REPLY