Galanto 2,0l kuro sanaudos

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 06 07, 21:11

Euraz rašėCOLONKaiptais vasara atejo, kiek dabar jusu galanterijos srebia, ar pasikeite kas nors nuo ziemos ? :roll:

Pas mane vis tiek daugokai ryja, vazinejant misrokai mieste - trasoje iki 12 gaunas :)
Keista...ash jau rashiau, kad man gavosi spaudzhiant mieste tik apie 11...
Dabar su dar viena benzino partija bandau ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 06 07, 21:34

Dzhedaj rašėCOLON
Euraz rašėCOLONKaiptais vasara atejo, kiek dabar jusu galanterijos srebia, ar pasikeite kas nors nuo ziemos ? :roll:

Pas mane vis tiek daugokai ryja, vazinejant misrokai mieste - trasoje iki 12 gaunas :)
Keista...ash jau rashiau, kad man gavosi spaudzhiant mieste tik apie 11...
Dabar su dar viena benzino partija bandau ;)
Nu pabandyk, pasakysi po to ;)
Nes ziurau edrunas mano galants kazkodeltais biski :roll:
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 06 07, 21:52

Tai gal tu labai smarkiai pedala spaudi? :)

Pagal ta Miciaus parashyta vokiechiu saita apie 11 yra normalu 2.0 galantui :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 06 07, 22:03

Nu aisku ne paskutinis zaliai uzsidegus ant sankryzos isvaziuoju, bet tai nesuku motoro iki 7 stuku ir derinu vaziavima su ekonominiu riedejimu esant imestam begiui :roll: Be to nemazai vaziuoju uzmiescio salygom, tai jonavos gatve riedu, tai gabalu autostrados i darba mindamas, kur greitis tolygus ir nera stabdymu isibegejimu, teip kad rezimas nera grynai miesto ;)
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
Deikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 2005 07 18, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Deikas » 2006 06 08, 07:27

na va ir ar viena partija pavariau - misraus vaziavimo t.y. yiek autostrada tiek mieste, ir man gavosi 10.15 litro :) nu vot dabar as patenkintas savo masinele, o tuo labiau kad labai daznai is sankryzu draginu, ir t.t.

Geras mano galantas tik 10.15 litro... :P .

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 06 08, 08:17

Deikas rašėCOLONna va ir ar viena partija pavariau - misraus vaziavimo t.y. yiek autostrada tiek mieste, ir man gavosi 10.15 litro :) nu vot dabar as patenkintas savo masinele, o tuo labiau kad labai daznai is sankryzu draginu, ir t.t.

Geras mano galantas tik 10.15 litro... :P .
O tavo galantas dyzelinis ar kokiais oposumais varomas ? :roll: :lol:
Siaip kiek zinau manuale parasyta, kad 2.0l benzas mieste turi 10.6 ryt, jei teisingai buvau prainformuotas.
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
Deikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 2005 07 18, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Deikas » 2006 06 08, 08:25

Euraz rašėCOLON
Deikas rašėCOLONna va ir ar viena partija pavariau - misraus vaziavimo t.y. yiek autostrada tiek mieste, ir man gavosi 10.15 litro :) nu vot dabar as patenkintas savo masinele, o tuo labiau kad labai daznai is sankryzu draginu, ir t.t.

Geras mano galantas tik 10.15 litro... :P .
O tavo galantas dyzelinis ar kokiais oposumais varomas ? :roll: :lol:
Siaip kiek zinau manuale parasyta, kad 2.0l benzas mieste turi 10.6 ryt, jei teisingai buvau prainformuotas.
Benzas kolega, benzas, 2.0, 6 cilindrai, 24 voztuveliai... 1994 metu (ne pats naujausias modelis) ir patikek tikrai kartais palakstau, 5 saiba jungiu tik nuo 85km/h ir dar plius susidejes zemesnius ratukus (tokiais atvejais benzo sanaudos padideje, trauka taip pat padideja). Benza pilu 95-a, NESTE degalineje, iki sviesosforo vazineju laisva pavara (nestabdineju pavara kaip kad kiti minejo, nes mano nuomone tai butu 100% papildomas benzo sunaudojimas).

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 06 08, 08:35

Deikas rašėCOLON
Euraz rašėCOLON O tavo galantas dyzelinis ar kokiais oposumais varomas ? :roll: :lol:
Siaip kiek zinau manuale parasyta, kad 2.0l benzas mieste turi 10.6 ryt, jei teisingai buvau prainformuotas.
Benzas kolega, benzas, 2.0, 6 cilindrai, 24 voztuveliai... 1994 metu (ne pats naujausias modelis) ir patikek tikrai kartais palakstau, 5 saiba jungiu tik nuo 85km/h ir dar plius susidejes zemesnius ratukus (tokiais atvejais benzo sanaudos padideje, trauka taip pat padideja). Benza pilu 95-a, NESTE degalineje, iki sviesosforo vazineju laisva pavara (nestabdineju pavara kaip kad kiti minejo, nes mano nuomone tai butu 100% papildomas benzo sunaudojimas).
Reiks bandyt gal katalizatorius amputuotis ar koki velnia tada daryt :roll:
O kokios spalvos tavo auto ? Vakar inirtingai bandziau i svetima galanta tos pacios spalvos ilyst prie maximos, baisiai stebejaus ko signalizokas neveikia, nors tas is 500m ima :lol:
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 08, 08:37

Deikas rašėCOLON(nestabdineju pavara kaip kad kiti minejo, nes mano nuomone tai butu 100% papildomas benzo sunaudojimas).
tai tik tavo nekompetentingumas, ar skaitei apie tai temą :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Deikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 2005 07 18, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Deikas » 2006 06 08, 09:47

Mano vysnios spalva, taip kad ten tikrai ne apie maniske eina kalba:)

Fainuliaviciau, ta tema visa perskaiciau, teko prisijuokti, teko ir kai kuo patiketi, bet reziume - auto privalo traukti benza riedant nuo kalno zema pavara. Beje kiek pamenu kai kas minejo kad laisva pavara pas juos apsukos apie 1500, nu isvis absurdas... pas mane 700-800 apsukas palaiko visuomet, kai tik ijungta pavara (jei kondiske ijungta tai pakyla iki 1100). Jei blogai suraguliuotos apsukos tai imetus begi jos aisku sumazeja:)))

na manau apie sia tema galim padiskutuoti anoje forumo temoje ;)

P.S Vaziavimas saugesnis pritariu:) Del benzo "gaminimo" noriu praktiniu irodymu 8)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 06 08, 09:59

Deikas rašėCOLONMano vysnios spalva, taip kad ten tikrai ne apie maniske eina kalba:)

Fainuliaviciau, ta tema visa perskaiciau, teko prisijuokti, teko ir kai kuo patiketi, bet reziume - auto privalo traukti benza riedant nuo kalno zema pavara. Beje kiek pamenu kai kas minejo kad laisva pavara pas juos apsukos apie 1500, nu isvis absurdas... pas mane 700-800 apsukas palaiko visuomet, kai tik ijungta pavara (jei kondiske ijungta tai pakyla iki 1100). Jei blogai suraguliuotos apsukos tai imetus begi jos aisku sumazeja:)))

na manau apie sia tema galim padiskutuoti anoje forumo temoje ;)

P.S Vaziavimas saugesnis pritariu:) Del benzo "gaminimo" noriu praktiniu irodymu 8)
būtent jei skaitei visą temą įdėmiai tai 1500 rpm yra riedant, o praktiškai įrodžiau aš, Dzhedaj, lyg ir ZyXEL mėgino :roll: tikrai susitaupo pac gali pamėgint , o pvz pas mane nuo 1400rpm vėl benzas pasiduoda, net stabdant pavara jaučias kad iki 1400 rpm stabdosi, o nukritusapsukom žemiau , mašina šoktelį priekin, bet čia jau off :wink: jei nori toje temoje galima pratęst
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Euraz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 447
UžsiregistravoCOLON 2005 11 28, 14:29
MiestasCOLON Laikinoji sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Euraz » 2006 06 18, 12:38

Nu va, sugebejau apmazinti kuro sanaudas savo galanto. Priezastis to paradoksali gana - jokiu riedejimu ijungtais begiais iki sviesoforu, stabdymu pavaromis ir kt "ekonomaizeriu". Grizus prie tupo ir nervingo a la golfisto vairavimo stiliaus, t.y. sukant ratus ties sankryzom, riedant ant laisvo kai to reikia, lenkiant visus "asilus", staigiai stabdant - kuro sanaudos sumazejo vienu litru :idea:
Nesiulau jums bandyti to namuose, manau si taupymo "taisykle" galioja tik vysniniam 2.0l galantui :lol:

P.S. Dzedajui irgi sake draskant nedaug ryja :roll:
Galantas kaip vyshnia, kartais net ryshkus (kai nuplautas).

VW Golf nr. 5

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2006 06 18, 15:07

Netikiu kad galantas 2.0 V6 24 vazinejant mieste ryja maziau negu 12 L/100 km. Cia tas pats, kas tiketi, kad mano kaimynas vakar istrauke is upes 25 Kg karpi ar panasiai.
Siaip pastebejau, kad vaziuojant NEpensininko rezimu vartoja maziau, bet tik nereikia pasakot apie kazkokius 10 L/100 km. mieste. Nu nebent Jusu miestas susideda tik is autostradu ir jose masinu nebuna... Arba vazinejat nakti...

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 06 18, 16:50

Dainiusl rašėCOLONNetikiu kad galantas 2.0 V6 24 vazinejant mieste ryja maziau negu 12 L/100 km. Cia tas pats, kas tiketi, kad mano kaimynas vakar istrauke is upes 25 Kg karpi ar panasiai.
Siaip pastebejau, kad vaziuojant NEpensininko rezimu vartoja maziau, bet tik nereikia pasakot apie kazkokius 10 L/100 km. mieste. Nu nebent Jusu miestas susideda tik is autostradu ir jose masinu nebuna... Arba vazinejat nakti...
Tai jus vln kamschiuose prisidedat prie sanaudu 1-2 litrus 100km.
Kaune kamschiu nebuna (kaip ir visur kitur ishskyrus Vilniu), todel pas mus sanaudos ir mazhesnes :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2006 06 19, 08:16

Dzhedaj rašėCOLON
Dainiusl rašėCOLONNetikiu kad galantas 2.0 V6 24 vazinejant mieste ryja maziau negu 12 L/100 km. Cia tas pats, kas tiketi, kad mano kaimynas vakar istrauke is upes 25 Kg karpi ar panasiai.
Siaip pastebejau, kad vaziuojant NEpensininko rezimu vartoja maziau, bet tik nereikia pasakot apie kazkokius 10 L/100 km. mieste. Nu nebent Jusu miestas susideda tik is autostradu ir jose masinu nebuna... Arba vazinejat nakti...
Tai jus vln kamschiuose prisidedat prie sanaudu 1-2 litrus 100km.
Kaune kamschiu nebuna (kaip ir visur kitur ishskyrus Vilniu), todel pas mus sanaudos ir mazhesnes :)
Tai Jus pries rasydami "Miesto rezimu" ir pridekit tuos 2 l/100km arba jei rasot, kad ryja ~10, tai ir parasykit, kad Kaune. O dar geriau reiktu rasyti "kauniecio paskaiciavimais"

BUTTON_TOPIC_LOCKED