5 klausimai, prasau atsakykite

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2006 04 10, 16:45

pazistu viena galanta is usa :D tai vazineja ir dziaugiasi. pirko iskart pardavimui, bet paciam patiko ir pats sau daba vazineja. siaip man irgi patinka tos ala chromuotos groteles kaip pas ji, be to masina balta kremine, gerai ziurisi, man atrodo dar pas ji bumperiai platesni truputi ir gale zibintai raudoni :twisted: vienzo man skoningai atrodo. pats tokiu vazineciau. tiesiog (gal cia butent tas egzempliorius) man jis prabangiau atrodo.. :wink:
tiesa ar cinkuotas tai neklausiau.. :roll:
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Domaso
Dalyvis
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 2006 04 09, 11:34
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Domaso » 2006 04 10, 17:05

Jarka rašėCOLONsiaip man irgi patinka tos ala chromuotos groteles kaip pas ji, be to masina balta kremine, gerai ziurisi, man atrodo dar pas ji bumperiai platesni truputi ir gale zibintai raudoni :twisted: vienzo man skoningai atrodo.
:) as irgi maciau toki su raudonais zibintais ir dar priekiniai zibintai sujungti su posukiais ir atrodo kaip vientisas skaidrus zibintas (negeltonas kaip europoj, ten ir lemputes mirksi baltai), tas man irgi gerai atrodo, bet gaila Lietuvoje tai uzdrausta.

Butu gerai suzinot del to cinkavimo, nes tai gana svarbus dalykas, ypac Lietuvos klimate... Nesinoretu, kad pavazinejus 2-3 metus, kurnors sparnu pakrasciai pradetu ruduot :) Siaip, amerikinis vilioja mazesne kaina ir graziu salonu, be to kazkurioj temoj maciau parasyta, kad usa galantu pakabos paprastesnes ir maziau keliancios rupesciu, kita vertus europiniu buna ir 2.0L, kas man butu optimaliausias variklio variantas.
Paskutinį kartą redagavo 2 Domaso. Iš viso redaguota 2006 kartus.

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2006 04 10, 17:06

Jarka rašėCOLONpazistu viena galanta is usa :D tai vazineja ir dziaugiasi. pirko iskart pardavimui, bet paciam patiko ir pats sau daba vazineja. siaip man irgi patinka tos ala chromuotos groteles kaip pas ji, be to masina balta kremine, gerai ziurisi, man atrodo dar pas ji bumperiai platesni truputi ir gale zibintai raudoni :twisted: vienzo man skoningai atrodo. pats tokiu vazineciau. tiesiog (gal cia butent tas egzempliorius) man jis prabangiau atrodo.. :wink:
tiesa ar cinkuotas tai neklausiau.. :roll:
Kaune toks vazineja, gal tas pats? :wink: "vienzo" man ir skoningai atrodo, graziau nei paprastai galantai..
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2006 04 10, 18:58

gal kaune ir apsilanko, bet siaip jis ne is kauno :wink:
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Domaso
Dalyvis
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 2006 04 09, 11:34
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Domaso » 2006 04 11, 23:09

Tai jei kas apie cinkavima suzinos, tai parasykit cia jei galesit.

Vartotojo avataras
EvaldaZ_NI
Dalyvis
PranešimaiCOLON 173
UžsiregistravoCOLON 2006 02 23, 16:47
MiestasCOLON UK

Neperskaitytas pranešimas EvaldaZ_NI » 2006 05 02, 19:13

tie 1, 2, 3 taip tai begiai :) nzn kaip ant kitu markiu mitsu ford ir t.t jauciu tas pac sh:) tai jos skirtos ivairiems tikslams:) 1 ligtais kylant i kalna su priekaba ir t.t 2 dar kazka. nu tiksliai nepamenu nes apie tai as skaiciau manuale apie mazda :)
No disapointment for replacement it's called Boooost....... bolocks ;)

BUTTON_POST_REPLY