Patarimai del auto prieziuros ziema

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 12 07, 15:47

Micius rašėCOLON
jhonis rašėCOLONTai kad jis jau turbūt galvoja kaip čia tos atsakomybės išvengti už mano praktiškai nepataisomai subjaurotą Coltą. Ar girdi maneeeee Ise. Parašyčiau PM bet bijau kad gali rimtai supykti. Tai nors pasiteisink čia forume, kokių ten nesamonių prirašai. :?: :!: Ir aplamai ką man dabar daryti su kuo tepti vazelilu, glicerinu, vaitspiritu, vodke, o gal pasiusioti ant tu gumelių :?:
tik nereikia cia paranojos :wink: , nieko blogo tas WD tavo tiems laidams nepadarys (yra skirtumas tarp paprastos gumos, kuri naudojama auto "sandarinimui" ir tarp tos, kuri naudojama zvaklaidziams gaminti). Pats esu ne viena karta ta WD purskes tuo paciu tikslu ant zvaklaidziu, ir nieko blogo tiems zvaklaidziams neatsitiko, o atvirsciai, supurskus juos su WD jie pramusinejimas aukstos itampos dingdavo. TACIAU, sheip WD tikrai ne pirmine paskirtis yra aukstos itampos detaliu "apsaugojimo" nuo pramusimo. Tam yra sirti specialus "purskalai". Kaip pavyzdi galiu pasakyti taip, seniau, kai turejau Aubi 80 Coupe (84m), tai kazkuris laidas pramusinedavo, tai supurskus su WD nuo pramusimo tas apsaugodavo kokias 2-4 sav, priklausomai nuo oro (kuo dregnesnis, tuo trumpiau apsaugodavo), tada uzkniso pastoviai purskinet su tuo WD, tai nusipirkau specialaus purskalo Senukuose (kazkas apie 10LT) ir juo supurskaiu tuos laidus, ko pasekoje problemos baigesi. Bet velgi TACIAU, dabartiniam savo lanceriui irgi buvau supurskes aukstos itampos laidus su WD, tai velgi tas padejimas trukdavo 2-4 sav, tada vel nusipirkau kazkokio specialaus purskalo Senukuose, taciau jau kitos firmos, ir tas purskalas buvo totalus sudas, netgi lyginant su WD, nes jis beveik nieko nepadejo, nors buvo pagal jo instrukcija skirtas butent tokiam tikslui. Taigi su Lanceriu as ilgiau nesizaidziau, supykau ir pakeiciau visus laidus i NGK, zvakes naujas irgi NGK susisukau, dar dangteli paskirstytojo nauja Japanska uzsidejau ir viskas dabar ciki.
P.S. tos pusles kur supurskus laidus su WD atsirado, tai dar nereiskia kad tas WD taip tavo guma eda, paprasciausiai WD reaguojant su visokiais nesvarumais ir vandeniu esanciu ant tavo laidu issiskiria kokios nors dujos, ko pasekoje ir susidaro tie burbuliukai, taip kad relax del tu l;aidu sugrauzimo ;)
Gerai tu cia prirasei bet Jhonis kalbejo apie tai, kad jam tirpdo ne zvaklaidziu gumas o duru sandarinimo kiek supratau.
O jhonis irgi ne pescias jeigu paskyciau, kad nuo slogos WD-40 padeda tai turbut nepultum purkstis i nosi.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
jhonis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 2004 09 30, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas jhonis » 2004 12 07, 15:50

Micius rašėCOLONVo bl.. kiek pirasiau, net paciam keista, reikia uz tai eit alaus ikalt :)
Be reikalo tiek daug rašei. man su žvaklaidžiais viskas gerai, tie burbulai ant durelių gumų atsirado tipo nuo užšalimo puškiau.
Colt CaO 4WD, Mivec 175 hp, Cyborg perleistas į teisingas rankas

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2004 12 07, 15:55

egisas rašėCOLONGerai tu cia prirasei bet Jhonis kalbejo apie tai, kad jam tirpdo ne zvaklaidziu gumas o duru sandarinimo kiek supratau.
O jhonis irgi ne pescias jeigu paskyciau, kad nuo slogos WD-40 padeda tai turbut nepultum purkstis i nosi.
a, nu jeigu apie sandarinimo gumas johnis turejo uomeni, tai sorry tada, nepataikiau, bet kad paprasta guma Wd eda tai sutinku, bet cia irgi tikrai ne tiek, kad syki supurskus jau chana gumoms, o sheip tai teisingai tu cia Egisai pastebejai su tuo purskimu i nosi:), is tikruju niekada nepatarciau remtis tiktai viena nuomone ar panasiai, pries ka nors daran tikrai yra geriau isklausyti keleta nuomoniu, o tik po to daryti, nes kartais tikrai prisidarai zmogus taip, kad ojojoj...

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 12 07, 16:00

Ir siaip patartina instrukcijas naudojimo paskaityt karts nuo karto
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
jhonis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 2004 09 30, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas jhonis » 2004 12 07, 16:27

Bliamba skaičiau aš tą instrukciją. Parašytų, kad negalima purkšti ant durelių gumų ir viskas aišku būtų. O čia dabar gavosi kaip su bobute kuri savo katiną mikruškėj išdžiovino. :D Matai, kad ant žvaklaidžių užpurškus padeda tai aš žinojau, tik va su tom durelėm pravalą padariau tik po to pamasčiau, kad ten gi silikonas, o čia guma. Kvailys aš.
Colt CaO 4WD, Mivec 175 hp, Cyborg perleistas į teisingas rankas

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 12 07, 16:45

jhonis rašėCOLONBliamba skaičiau aš tą instrukciją. Parašytų, kad negalima purkšti ant durelių gumų ir viskas aišku būtų. O čia dabar gavosi kaip su bobute kuri savo katiną mikruškėj išdžiovino. :D Matai, kad ant žvaklaidžių užpurškus padeda tai aš žinojau, tik va su tom durelėm pravalą padariau tik po to pamasčiau, kad ten gi silikonas, o čia guma. Kvailys aš.
Nuvalyk su vandeniu ir sutepk ar supurksk su siliconu kokiu nors, ir siaip nemanau, kad turejo suveikt tas WBBD kaip sieros rugstis, kazkas gi ten turejo likt :?: :D
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 12 07, 19:38

jhonis rašėCOLONBliamba skaičiau aš tą instrukciją. Parašytų, kad negalima purkšti ant durelių gumų ir viskas aišku būtų. O čia dabar gavosi kaip su bobute kuri savo katiną mikruškėj išdžiovino. :D Matai, kad ant žvaklaidžių užpurškus padeda tai aš žinojau, tik va su tom durelėm pravalą padariau tik po to pamasčiau, kad ten gi silikonas, o čia guma. Kvailys aš.
jo cel saves tai tu cia teisus :!: :lol:
neimk i galva daug golfu yra lietuvoj ir gan neblogam stovy, o jei paieskojus tai ir exclusyvu rastum kur pora dien uleido keturiais varomais kaliosais :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2004 12 08, 14:40

Nu jus ir priraset daug... tingiu skaitinet viska, >Matosui del valytuvu, jau metai kai langus bruzina Dyna S.A. [made in Brasil] valo labai gerai, kai pirkau jau galvojau imti Bosch, bet patare imt situos, nepigus, bet verti demesio :wink:

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 12 08, 15:34

marius rašėCOLONNu jus ir priraset daug... tingiu skaitinet viska, >Matosui del valytuvu, jau metai kai langus bruzina Dyna S.A. [made in Brasil] valo labai gerai, kai pirkau jau galvojau imti Bosch, bet patare imt situos, nepigus, bet verti demesio :wink:
nu tai buvo pradeje cypt,pas kui staiga nustojo, o atsalus taip pat staiga pradejo tik su didesniu efektu :lol: , zodziu zodziu arba valeo imsiu arba kazkuriuos is rekomenduojamu, reik nueit daba i krautuve ir pasiziuret kaip ten kainos skirtumai ir kurie tuningoviau atrodo :lol: :lol: :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2004 12 08, 19:24

>Matosas> senukuose radau

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 12 09, 22:48

Del valytuvu tai as irgi kazkokius is brazilisko kauciuko :lol: nusipirkau tai be jokiu bedu per lietu lakstau :lol:

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2004 12 09, 22:54

as tai nusipirkau super :censored: valytuvus uzh 6lt is Gariunu ir visiskai nesigailiu, valo labai gerai jau visa menesi :D tik neaisku kiek laiko dar taip valys, bet manau sezona visa busiu patenkintas :roll:

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2004 12 10, 08:48

Nu sorrry JHONI pats nebuvau teisus ir kitiems patariau :oops: .
Kita vertus ziurejau savo gumas nieko jom blogo nuo to wd neatsitiko, nors as tai ant skudurio uzpurskiau ir tada jas patepliojau.

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 12 10, 12:23

O ash guma vienam valytuvui pasikeiciau, nelabai ten ji tiko, ir nevalo neciorta, tai matyt reix lekt i gariunus su 6 litais :wink:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

BUTTON_POST_REPLY