Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 18, 09:50

Dzhedaj rašėCOLON
pankis rašėCOLON
Tai va cia man taip isvede pagal ja ir skaiciuoju C=M/D*100 M=kiek degalu buvo ipilta D=navaziuotas kelias aisq as nesakau kad sita formule tesinga bet man rimtai gaunasi pvz uzsipilu 15 litru su rezervu kuris buna bake as emu 6 litrus. tai su 15 litru kol vel lempute uzsidega pravaziuoju ~245 km... Pabandik ir tu psakiciuot man ir idomu ar sutaps su tavo sakaicevimu....

:lol: :lol: su tokia skaiciavimo metodika as galiu ir 5 litru kuro sanaudas apsiskelbti. Kada nors girdejai, kad ta kuro lempute yra labai netiksli ir tik mazdaug rodo? Is kur tu zinai, kad pries tai uzsidegus buvo like 6 litrai, o po to ne, pavyzdziui, 2? Vienintelis daugiau maziau tikslus budas yra jau ne vieno zmogaus paminetas... pili pilna baka viena karta, vazineji x km ir tada vel pili (geriausiai toj pacioj degalinej ir su tuo paciu pistoletu) pilna baka. Kuo daugiau km nuvaziavai, tuo tiksliau tas kuro sanaudas pasiskaiciuosi.
Nu tai tikint visais manualais tai kai lempecka uzsideka lieka 100km vazevimiu nu tai as ir sakiau kad cia paklaida yra... aisq gal kai lempute uzsidega lieka 12 litru tame bake bet juk as pilu nuo tada kada lempecka uzsidega tai reskias kad bake pastoviai lieka koks nors kiekis ir juk as pilu ant to kiekio... ir kaip uzsipilu 15 litru nunulini kilometraza ir vazineji ir visad pns pravaziuoju su tais 15 litru kol lempecka vel uzsidega tai gaunasi kad sita formulite normali...

Vartotojo avataras
RV
Dalyvis
PranešimaiCOLON 597
UžsiregistravoCOLON 2006 08 25, 11:30
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas RV » 2008 01 18, 14:27

Buk geras. Pabandyk isipilti pilna baka, ji beveik isvazineti, kad ir iki lemputes uzsidegimo, o tada vel prisipilti pilna baka. Ir parasyk mums kiek km pravaziavai ir litru isipilei. Visi draugishkai paskaiciuosim ir bus aisku.
Nieks nenori pasakyt kanors blogo apie tave, bet tikrai labai netiksliai pas tave gaunasi. Bet visko buna. Tau bus paciam geriau jei paskaiciuosi tiksliau. :)
Sutarem ?
http://www.idak.eu
ex Mitsubishi Lancer Evolution VIII GSR

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 18, 14:34

RV rašėCOLONBuk geras. Pabandyk isipilti pilna baka, ji beveik isvazineti, kad ir iki lemputes uzsidegimo, o tada vel prisipilti pilna baka. Ir parasyk mums kiek km pravaziavai ir litru isipilei. Visi draugishkai paskaiciuosim ir bus aisku.
Nieks nenori pasakyt kanors blogo apie tave, bet tikrai labai netiksliai pas tave gaunasi. Bet visko buna. Tau bus paciam geriau jei paskaiciuosi tiksliau. :)
Sutarem ?
Ok.

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 22, 22:31

RV rašėCOLONBuk geras. Pabandyk isipilti pilna baka, ji beveik isvazineti, kad ir iki lemputes uzsidegimo, o tada vel prisipilti pilna baka. Ir parasyk mums kiek km pravaziavai ir litru isipilei. Visi draugishkai paskaiciuosim ir bus aisku.
Nieks nenori pasakyt kanors blogo apie tave, bet tikrai labai netiksliai pas tave gaunasi. Bet visko buna. Tau bus paciam geriau jei paskaiciuosi tiksliau. :)
Sutarem ?
Tai va praita savaite uzsipiliau pilna baka tilpo 43litrai vazinejau kol vel neuzsidege lempute ir vel uzsipiliau sutilpo 44 litrai pravazinejau 790km . Nu parasikit kiek gaunat ? :)

Vartotojo avataras
fazas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1056
UžsiregistravoCOLON 2006 04 25, 13:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi colt 1.6
SkypeCOLON fazass007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas fazas » 2008 01 22, 22:43

negali but 8O man gaunas ~5,6l :roll: tai gal tu super pensininko rezimu vazineji :?: :idea: :mrgreen:

Vartotojo avataras
RV
Dalyvis
PranešimaiCOLON 597
UžsiregistravoCOLON 2006 08 25, 11:30
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas RV » 2008 01 23, 08:32

Tai 790km pravaziavai su dviem pilnais bakais ar vienu ?
http://www.idak.eu
ex Mitsubishi Lancer Evolution VIII GSR

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 24, 00:49

RV rašėCOLONTai 790km pravaziavai su dviem pilnais bakais ar vienu ?
Vienu :)

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 24, 00:56

fazass rašėCOLONnegali but 8O man gaunas ~5,6l :roll: tai gal tu super pensininko rezimu vazineji :?: :idea: :mrgreen:
Nu kaip cia pasakius ramiai vazinejau visad begius prie 2k perjungdavau vaziujant 60 jau su 5 begiu.As sakau kad ramiai vazinejant 6 litrai man iseina :). Juk mieste nier kur lakstit :D .Va kai i kauna teko vaziuot kai 150km/h pastoviai laikiau tai benzo rodikle pries akys krito :D tada isejo kazkur ~ 10l :D nu bet cia spaidziant beveik viska ka coltas su tokiu varikliu gali :D .Bet retai man tenka su coltu per autostradas lakstit daugiausia po Vilniu vazineju...

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 01 24, 01:19

Bakas 50L ir ryjant tik 10 L 100 Km rodykle pries akis krenta? :lol: Tu nematei kaip pas twin turbo 3L Supra 350 BHP rodykle krenta! :mrgreen:
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 24, 09:42

kasrupi rašėCOLONBakas 50L ir ryjant tik 10 L 100 Km rodykle pries akis krenta? :lol: Tu nematei kaip pas twin turbo 3L Supra 350 BHP rodykle krenta! :mrgreen:
Nepamirsk kad cia coltas :D pagal gamintuojus jo max greitis 150km/h :D. Bet tikrai zinok pries akis krito rodikle net gal ne 10 surijo gal daugiau net nes tada nepaziurejau kiek km pravazevau ta diena tai negaliu tikslei pasakit kiek surijo takart. :)
:D Deja neteko su supra vaziuot :)

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2008 01 24, 14:58

pankis rašėCOLON
kasrupi rašėCOLONBakas 50L ir ryjant tik 10 L 100 Km rodykle pries akis krenta? :lol: Tu nematei kaip pas twin turbo 3L Supra 350 BHP rodykle krenta! :mrgreen:
Nepamirsk kad cia coltas :D pagal gamintuojus jo max greitis 150km/h :D. Bet tikrai zinok pries akis krito rodikle net gal ne 10 surijo gal daugiau net nes tada nepaziurejau kiek km pravazevau ta diena tai negaliu tikslei pasakit kiek surijo takart. :)
:D Deja neteko su supra vaziuot :)
Pas mane minimum 10l/100km būna. Nebeatsimenu kada tiek ir buvo. Kaip nori važiuok, mažiau 12-13 niekada neišeina. Kartais ir 16-18 būna. :? Taip kad važiuok ir džiaukis :wink:
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2008 01 24, 18:26

pankis rašėCOLON
fazass rašėCOLONnegali but 8O man gaunas ~5,6l :roll: tai gal tu super pensininko rezimu vazineji :?: :idea: :mrgreen:
Nu kaip cia pasakius ramiai vazinejau visad begius prie 2k perjungdavau vaziujant 60 jau su 5 begiu.As sakau kad ramiai vazinejant 6 litrai man iseina :). Juk mieste nier kur lakstit :D .Va kai i kauna teko vaziuot kai 150km/h pastoviai laikiau tai benzo rodikle pries akys krito :D tada isejo kazkur ~ 10l :D nu bet cia spaidziant beveik viska ka coltas su tokiu varikliu gali :D .Bet retai man tenka su coltu per autostradas lakstit daugiausia po Vilniu vazineju...
as mieste retai kada 4 begi imetu prie 60km/h 8O

pankis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 23:03
AutomobilisCOLON colt
MiestasCOLON LTU

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas pankis » 2008 01 24, 19:10

drago0on rašėCOLON
pankis rašėCOLON Nu kaip cia pasakius ramiai vazinejau visad begius prie 2k perjungdavau vaziujant 60 jau su 5 begiu.As sakau kad ramiai vazinejant 6 litrai man iseina :). Juk mieste nier kur lakstit :D .Va kai i kauna teko vaziuot kai 150km/h pastoviai laikiau tai benzo rodikle pries akys krito :D tada isejo kazkur ~ 10l :D nu bet cia spaidziant beveik viska ka coltas su tokiu varikliu gali :D .Bet retai man tenka su coltu per autostradas lakstit daugiausia po Vilniu vazineju...
as mieste retai kada 4 begi imetu prie 60km/h 8O
Kad man 60 vaziuojant 5 begiu apsukos ~ 1,7k buna :) todel 5 begiu vaziuoju :D . Mano nuomone(kas man labiuasiai nepatinka ) tai ir yra ta greiciu deze kazkaip neatidirbta ant to 1,3 varikliuko. (cia tik mano nuomone) :!:

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 01 24, 20:06

Kad man 60 vaziuojant 5 begiu apsukos ~ 1,7k buna :) todel 5 begiu vaziuoju :D . Mano nuomone(kas man labiuasiai nepatinka ) tai ir yra ta greiciu deze kazkaip neatidirbta ant to 1,3 varikliuko. (cia tik mano nuomone) :!:
O tada kiek buna ant 15? Ir kokia ta deze turetu buti?
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: Mitsubishi Colt- ar verta pirkti?

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2008 01 24, 20:36

Taigi 1.3 variklis. Jis gi nesutvertas 2 bėgiu 100 km/h važiuot, kaip nekurie varikliai :lol: Specialiai miestui subalansuotas :wink:
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

BUTTON_POST_REPLY