Rytiniai pic's'ai (atsargiai dideli pic's'ai)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Lukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4085
UžsiregistravoCOLON 2004 09 20, 03:00
AutomobilisCOLON VW Jetta MK2
SkypeCOLON lukas_dzukas
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lukas » 2004 10 26, 16:53

gazas rašėCOLONnu va cia grazhu, tik man balta spalva nepatinka:) nereikia jokiu makrofleksiu ir shpakliu ant buferio, nes dazniausiai to pasekoje nieko gero nesigauna, tik shiurpini kitus vairuotojus :)
Kaip cia del to makroflekso ash kazkada galvojau ant baumperio purksht makrofleksa ispjaustyt forma po to det nedideli shpakliaus sluoksni ir dazyt. Tai cia kazkas panashaus :?:
#sukamnemiegam

Vartotojo avataras
Lukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4085
UžsiregistravoCOLON 2004 09 20, 03:00
AutomobilisCOLON VW Jetta MK2
SkypeCOLON lukas_dzukas
MiestasCOLON Jonava
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lukas » 2004 10 26, 16:56

RaNdOm_HeRo rašėCOLONTai matyt kad posukiai :lol: Maisosi siandien viskas galvoj :)
Cia vis tas vite spiritas shulioj. Beje shiandien buvau gimnazijoj tai nieko net neishgaravo :!: Beje Simas su savo Honda Concert daveze :!:
#sukamnemiegam

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2004 10 26, 16:59

o mano coltas graziausias :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2004 10 26, 19:05

Lukas rašėCOLON
gazas rašėCOLONnu va cia grazhu, tik man balta spalva nepatinka:) nereikia jokiu makrofleksiu ir shpakliu ant buferio, nes dazniausiai to pasekoje nieko gero nesigauna, tik shiurpini kitus vairuotojus :)
Kaip cia del to makroflekso ash kazkada galvojau ant baumperio purksht makrofleksa ispjaustyt forma po to det nedideli shpakliaus sluoksni ir dazyt. Tai cia kazkas panashaus :?:

tai taip kai kurie ir daro, dauguma manau auksarankiu :) tik 1 is 20 pasidaro mashina kad nebutu geda vazinet:) o jei lievai pasidaro vistiek nesupranta ka padare, galvoja kad grazu :D
Mitsubishi Galant GTi-16V

BUTTON_POST_REPLY