3000GT vr-4 ir stealth TT

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
tbeast
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2004 10 27, 03:00

3000GT vr-4 ir stealth TT

Neperskaitytas pranešimas tbeast » 2004 10 27, 20:17

Amzina atilsi Mantui, jis buvo vienintelis aktyvus narys su vr-4, kuri pazinojau. Mes buvom pradeje kalba apie turbo kit'u daryma, mat as esu statuose ir galiu gaut pigiai turbinu, o lietuvoj galima butu pigiau jas priderint prie masinos, padaryt headers'us ir 02 housings'us.
Tai va as ieskau savininku su vr-4 ar TT, kurie noretu pasikeist turbas i didesnes(pvz i td05, tiksliau kalbant i 14b nuo 1g DSM ar 16g evoIII) ir galetu rast dirbtuves, kurios uzsiimtu padaryt reikalingas detales.
Vienu zodziu as jum atsiunciu turbas, o jus jau jas priderinat 3s platformai.
parasykit man i [email protected], jei susidomejot.

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2004 10 27, 23:17

Dirbtuves tai atsirastu, del idejimo darbu tai lievutoj ner bedu, taciau yra beda, kad tu automobiliu mazhai ir nera entuziastu, kas tuo uzhsisimtu. Beje, manau tikrai atsirastu Eclipse'iu GSX, GST kas noretu uzhsipoost jas.

Vartotojo avataras
tbeast
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2004 10 27, 03:00

Neperskaitytas pranešimas tbeast » 2004 10 28, 02:41

Problema ta, kad DSM modu pasaulis statuose labai isvystytas, cia gali pasidaryt 10s car'a uz 5k. DSM'u labai daug ir jas modifikuot pigu, tas pats kas kokias hondas, aftermarketiniu detaliu pasirinkimas tikrai didelis. Visai kitokia situacija su 3000gt/stealth. Ju mazai, aftermarketiniu detaliu nedaug, o jei ir yra jos labai brangios. Tarkim as visai nenoriu moket $3500 uz keleta gelezu, kad pritaikyt didesnes turbas mano masinai. Tai va, jei kas norit ar pazystat zmoniu vairuojanciu twint turbo 3s, praneskit man. O jei patys norit kazkokiu detaliu is statu, tai galiu paieskot ir jusu masinai....
Drumbash rašėCOLONDirbtuves tai atsirastu, del idejimo darbu tai lievutoj ner bedu, taciau yra beda, kad tu automobiliu mazhai ir nera entuziastu, kas tuo uzhsisimtu. Beje, manau tikrai atsirastu Eclipse'iu GSX, GST kas noretu uzhsipoost jas.

BUTTON_POST_REPLY