Kurį Mitsubishi rinktis ?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
paulius773
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2017 05 30, 20:53
AutomobilisCOLON AUDI A6

Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas paulius773 » 2017 05 30, 21:03

Ketinu nusipirkti automobilį, tik nežinau kurį rinktis Galant ar Carisma nuo 1996 iki 2000 metų. Šiaip pirmą kartą renkuosi japonišką auto ir širdis vis tik sustojo prie Mitsubishi, ne man ta markė bene rimčiausia tokia atrodo, o ir šiaip, kaip pamenu buvau mažas buvau šio gamintojo didelis gerbėjas, taigi nusprendžiau sugrįžti taip sakant biški prie šaknų. Daug kas man kiša visokius tuos vokiečius, sakydami patikimumas :mrgreen: ....patikimumas :mrgreen: ..... Jo..... man tie jų pasakymai apie vokiečių patikimumą man gryni bezdalai :D Čia tik lietuvių kažkoks nusipaistymas apie tas vokiškas mašinas. Taigi grįšiu prie temos vis tik, ką galite pasakyti apie Galant ir Carisma modelius, ką verta atkreipti dėmesį prieš perkant šias mašinas ? brangios neperku, neturiu daug pinigų, skirsiu iki 1500 eurų, ne daugiau, bet pasirinkimas kiek atkreipiau dėmesį žiūrint į šiuos metus nemažas, be to labai svarbu, kad būtų kuo patikimesnė. Ar gerai, kad man patinka Mitsubishi ?

Vartotojo avataras
Sashiukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 711
UžsiregistravoCOLON 2013 02 03, 01:00
AutomobilisCOLON BMW E36 318i(s)
SkypeCOLON i-x-sania-x
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas Sashiukas » 2017 05 30, 21:51

Turėjau kažkadą galantą, iki šiol kartais jo pasiilgstu... :) Tikrai nebaisiai brangi eksploatacija, komforto užtektinai, tik triukšmo izoliacijos trūksta... :) Forume paieškojęs tikrai rasi visą informaciją apie silpnas jų vietas, pagrindinės ką atsimenu, tai galinės arkos ir pavarų dėžės sinchronizatoriai... :)
Praeitis: Mazda 323F '91 1.6 SOHC
Ford Mondeo Mk2 '97 V6 2.5+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 2.0+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 V6
Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCI
Mitsubishi Lancer V '93 TD
BMW 530D E39 Touring
Dabartis:
BMW E36 318i(s)

Aleksas :)

paulius773
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2017 05 30, 20:53
AutomobilisCOLON AUDI A6

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas paulius773 » 2017 05 30, 22:09

Ketinu pirkti ne draskymui, važiavimui pagrinde, bet su kokiu 60 kw , tai.... dar ne pensijoje esu, kai spaudi ir variklis tiesiog verkia, o ir pačiam ašaros byra, kai tiesiog velkiesi. Šiaip suprantu, kad modelis jau senokas, bet manau normaliai eksplotuojant, neviršijant auto galimybių kaip kurie įpratę jas draskyti šios auto laikys ir laikys. Ar aš teisus ? bėja kalbant apie Carsimas, Galantus, kaip jų elektronika, varikliai, žiemą kokių bėdų nebūna ? ketinu pirkti benzina-dujos, ne dyzelį, nes dyzelių, lai sako kas ką nori aš nepripažįstu jų

Vartotojo avataras
Sashiukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 711
UžsiregistravoCOLON 2013 02 03, 01:00
AutomobilisCOLON BMW E36 318i(s)
SkypeCOLON i-x-sania-x
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas Sashiukas » 2017 05 31, 15:20

Rinkčiausi galantą, nes komfortiškesnis modelis. Eksploatacija, bent jau prieš 3-4 metus, nebuvo labai brangi, tik jeigu nori benzo/dujų, neimk mašinos su GDI varikliu. Turėjau tiek 2.0 100kW, tiek 2.5 125kW (ar 120, nepamenu tiksliai), tai pagal kuro sąnaudas realiai nebaisiai skiriasi, tik pas 2.5 durnas priėjimas prie žvaklaidžių, norint galines žvakes ir žvaklaidžius keist, reikia nuiminėt įsiurbimo kolektorių... O žinant, kiek nedaug sveikų galantų belikę, ieškočiausi jau ne pagal variklį, o pagal būklę.
O šiaip ir pats vis dar pasvajoju apie VR4 su sąlyga, jeigu leis anglus Lietuvoje registruot... :)
Praeitis: Mazda 323F '91 1.6 SOHC
Ford Mondeo Mk2 '97 V6 2.5+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 2.0+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 V6
Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCI
Mitsubishi Lancer V '93 TD
BMW 530D E39 Touring
Dabartis:
BMW E36 318i(s)

Aleksas :)

paulius773
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2017 05 30, 20:53
AutomobilisCOLON AUDI A6

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas paulius773 » 2017 05 31, 16:14

Kai nusipirksiu įkelsiu auto nuotraukų, pažiūrėsim ką dar galima rasti Lietuvos rinkoje, šiaip net pagal kainas atkreipiau dėmesį, kad yra labai pigių, suprask aprašo labai gražiai, bet jei auto kainuoja kokius 500 eurų tai galima numanyti kas ten belikę ir yra brangesnių variantų, ten vienareikšmiškai tvarkingesni atrodo, tik svarbiausia žiūrint atkreipti dėmesį reiks į dugnus, ar švelniai ir normaliai mėtosi pavaros, ar variklis netrukčioja ir ar nėra ale pardavėjo teigimu nereikšmingų variklio trukčiojimų ar nesklandumų, kurie jau dažniausiai reiškia, kad variklis netoli mirties. apie galines arkas nekalbu, jau pakankamai prisiskaičiau,kad kirmija jos, tai ne bėda didžiausia, bet pirkti kokio papuvusio galanto ar carismos nesinori, paskui kankintis su įsisenėjusiomis bėdomis. Taip, pirmenybę skiriu Galantui, o Carisma liks jei nerasiu nieko gero iš Galantu. O apie GDI varikius, tai čiaskamba vos ne kaip sutrumpintai - gaidys :D

2017 06 01, 16:11 papildyta:

Mane taip pat domintu Mitsubishi modelių triukšmo lygis važiuojant, nes man tai aktualu, turėjau didelių sveikatos sutrikimų, dabar jie kiek mažesni, bet vis dar yra - gydausi, tiksliau vos nemiriau kovą, tai mane per didelis skleidžiamas variklio garsas salone tiesiog veda iš kantrybės, nuo to gali man įtempti kaklą, prasidėti traukuliai ir galiu sukelti avariją, šiuo atžvilgiu prasta garso izoliacija man visiškai netinka.

Vartotojo avataras
Sashiukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 711
UžsiregistravoCOLON 2013 02 03, 01:00
AutomobilisCOLON BMW E36 318i(s)
SkypeCOLON i-x-sania-x
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas Sashiukas » 2017 06 07, 09:23

Senokai čia nebuvau prisijungęs, matau diskusijos toliau ir nebevyksta... :D Dėl trukčiojimų, labai dažnai gali būt tiesiog problemos su aukšta įtampa, nieko baisaus ten nėra realiai...
O dėl triukšmo izoliacijos, invesutok +/- 300€ į triukšmoizoliacines medžiagas ir pasidarysi tikrai pakankamai komfortišką automobilį akustikos atžvilgiu :) Retas japonas turi gerą triukšmo izoliaciją... Aišku čia irgi kiekvienam savaip atrodo :) Vienam gali ir coltas atrodyt pakankamai tylus, o kitą erzins, kad Maybach'e prie 200km/val šiek tiek girdisi vėjas... :D Čia jau pats turėtum pravažiuot pasibandyt :)
Praeitis: Mazda 323F '91 1.6 SOHC
Ford Mondeo Mk2 '97 V6 2.5+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 2.0+LPG
Mitsubishi Galant VIII '98 V6
Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCI
Mitsubishi Lancer V '93 TD
BMW 530D E39 Touring
Dabartis:
BMW E36 318i(s)

Aleksas :)

Xdmin
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2015 01 05, 15:29
AutomobilisCOLON Mazda 6

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas Xdmin » 2017 06 12, 09:28

Man renkantis pirma automobili, Galant buvo tarsi meile is pirmo zvilgsnio, nors ir netapo jis pirmu mano automobiliu, bet dabar jau metai laiko turiu Galanta. Skaiciau apie juos daug, susidariau nuomone, kad patikimiausi yra 2.5 litro (sitie varikliai tipo neuzmusami) ir automatine deze, nes mechanika silpnai laiko, kiek tiesios nezinau. Problema, kad butent siuo metu su 2.5 varikliu skelbimu isvis nera, masinu turguje Galanto irgi nerasi.
Pats pirkau Galanta uz 500 euru :D bet 2 menesiai po 8-10 kasdien valandu buvo skirti prikelti masina gyvenimui del rudziu :) man pasiseke, ir papuole su maksimalia komplektacija, Nardi Torino - medis vairas, rankinis ir pavaru svirtis. Isskirtine savybe - vidaus surinkimo kokybe, tarytum koks Lexus modelis butu, Japoniska masina su nerealia salono kokybe, jokiu pigiu plastiku, niekas nebarska. Nezinau, ar cia del Nardi Torino ar visuose Galant, bet tai labai didelis pliusas.
Del triuksmo. Izoliacijos kaip ir visuose japonuose - mazai. Bet 2.5 variklio nesigirdi jei jo nesmaugi, labai ramiai murkia. Padangos, vejo triuksmas - viskas girdisi, tam naudojama garso aparatura :D

Del patikimumo - visi giria, kad priziurimas Galantas negenda, labai kantrus automobilis. Bet tai nereiskia, kad jis taupus, nes kura tiesiog ryja. Maziausios kuro sanaudos, kokias teko pasiekti buvo 11 litru, 50/50 miestas/trasa, ne piko metu. Dazniausiai 12.5. Ziema, vazinejau iki darbo labai mazus atstumus, 3 km, tai susidare ispudis, kad tas variklio sildymas daugiausia kuro ir paima, sanaudos kelis menesius buvo 17, 100% mieste vazinejant. Duju irangos kaina ~700 euru, V6 varikliui keisti dirzus speju kainuos taip pat nemazai, o siaip kitos detales nebrangios.

Apibendrinant - puikios isvaizdos, patvarus, komfortiskas automobilis, Japoniskas BMW/Audi analogas uz zenkliai mazesne kaina :)

PS: del kuro sanaudu, as gal ramiai nemoku vazineti, 2.5 + automatas, labai gerai begius meto, atrodo vaziuoji ramiai, nespaudi, bet visi tau toli uz galo pasilike.

NerijusN
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2017 09 28, 00:58
AutomobilisCOLON Carisma

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas NerijusN » 2017 09 28, 01:06

Mitsunishi tikrai vertos dėmėsio mašinos, na man iš esmės visos japoniškos patinka labiau nei kitų šalių :) pradėjau galvoti, kad laikas pirkti Carisma, Yra tekę prieš daug metų pavažinėti su ja, tai patiko ir kaip automatas dar gana nedaug degalų naudojo. Planuoju pirkti keleto metų senumo iš salono greičiausiai, paitkimiau atrodo, kad ir čia https://lt.brcauto.eu/ . Vat kas tiesa, kad ir kaip japonai patiktų, bet tikrai pas juos garso izoliacija nėra labai gera. Teko ir su šių metu RAV4 pravažiuoti, tai tikrai šalutinių garsų pas juos daug. Neteko dar su naujesne Carisma važiuoti, įdomu kaip jų garso izoliacija.

Vartotojo avataras
Vyckele
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3978
UžsiregistravoCOLON 2008 06 10, 22:24
AutomobilisCOLON Colt CZ2 '09
SkypeCOLON traiwetas
MiestasCOLON Kretinga
CONTACTCOLON

Re: Kurį Mitsubishi rinktis ?

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2017 09 28, 08:00

Kas yra naujesnė Carisma? 1999-2004 metų facelift'inis modelis?
Eclipse GS (D32A) '97
Lancer GTS (GS41) '09
Colt CZC Turbo (Z37A) '06
Outlander DI-D 4WD (GF6W) '15
Colt CZ2 (Z33A) '09

BUTTON_POST_REPLY