Koloneles eclipseje

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
barbusas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 82
UžsiregistravoCOLON 2004 09 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Koloneles eclipseje

Neperskaitytas pranešimas barbusas » 2005 01 16, 19:06

sugalvojau pasikeisti galinius garsiakalbius (kur salia sedyniu). bet vat nezinau kokio dydzio jie ten yra, o ardyti nesinori. gal kas zinot ju ismatavimus? planuoju statyti pioneer tse2095.

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 01 16, 19:34

turbut bus 16.5 cm :) nes colte ir clipsej tokie pat ejo :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 01 16, 19:41

reikalas tame kad nezinau as kokie ismatavima itavo kolonkiu kurias nori isigyt , bet manau jei elipse tai yra standartiniai dydziai :wink: o del aparaturos tai gal cia dzhedaj geria ukerta , jis domisi vosikiais pionieriais ir kitais visokiais stipriakais :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
barbusas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 82
UžsiregistravoCOLON 2004 09 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas barbusas » 2005 01 16, 19:48

nenoriu ten skyliu pjaustyti noriu kad i tas skyles ilystu, todel ir klausiu kokie ismatavimai ten tikslus yra. pagal juos ir ieskosiu ..

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2005 01 17, 09:10

Nu pagal http://php.quest.net.ru/caps garsiakalbiai eclipseje yra tokie: (cia buvo panaudotas Pistolero eclipses VIN'as, bet kadangi panaudotas gerais tikslais, tai Pistas turbut nesupyks :?: :roll: :) )

Штатные громкоговорители: передн.- 15W,10CM, передн. в двери - (15W,16CM) , задние в двери - , задн. в полке - (QTR 15W,16CM)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vyckele

Re: Koloneles eclipseje

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2005 01 17, 09:26

barbusas rašėCOLONplanuoju statyti pioneer tse2095.
Ar tilps 20cm apvalios kolonkes? Statyk elipses 69**, as pats turejau pioneer 6968 RMS 60W - stoga kilnodavo.

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 01 17, 15:59

o pas mane XPlod 9x6 netilpo tai ispjoviau ir visx ok nesiparink jei noresi tai ikisi bet ka tik reikia padirbet :D
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 01 17, 17:30

patarciau pioneer nedeti, nes tikrai yra dauyg geresniu kalashu :)
pioneer = golf :) nesakau kad chujovai groja, bet buna tikrai geriau uz panasuia kaina :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
Ernis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 219
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Elektrenai - Vi

Neperskaitytas pranešimas Ernis » 2005 01 17, 17:45

gazas rašėCOLONpatarciau pioneer nedeti, nes tikrai yra dauyg geresniu kalashu :)
pioneer = golf :) nesakau kad chujovai groja, bet buna tikrai geriau uz panasuia kaina :)
Yra geresniu, tas tai taip, bet ir pioneer neblogos.
Autoriui>>> tavo vietoje deciau tokias, kad nieko nereiketu pjauti ar keist. Isdraskyt dar spesi :roll:
Mitsubishi Carisma 95/96, 1.8 16V

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 01 17, 18:51

Teks ardyti ir zhiureti, greichiausiai bus elipses 16x9 arba 16.5 cm apvalios koloneles....
Realiai i gala tai apsimoka kazhka deti, jei darai tai keleiviam, jei darai sau, dek komponentus i duris priekines 16.5 cm...
Shiaip pioneer tai tikrai nelabai kas gero, jeigu nori kad kaltu tai dek, jei nori kad uzh tuos pinigus grotu yra ir kitu variantu....vienas ju butu alpine...
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 01 17, 23:39

Tai ka klipse tos kalaskes tiesiai i ausi birbia :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 01 18, 00:54

gazas rašėCOLONpatarciau pioneer nedeti, nes tikrai yra dauyg geresniu kalashu :)
pioneer = golf :) nesakau kad chujovai groja, bet buna tikrai geriau uz panasuia kaina :)
Nu kolega galantiste tu cia gerai pas mane visa aparatura stovi tik pioneer, ir tu apie ja taip negraziai pavarei.............
as patenkintas man nepatinka kai stipriai kala basai ar garsiai groja muzonas megstu gera muzika todel CD pioneer ir pioneer elipses man patinka :!: [/list]
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 01 18, 10:53

alfa-moda rašėCOLON
gazas rašėCOLONpatarciau pioneer nedeti, nes tikrai yra dauyg geresniu kalashu :)
pioneer = golf :) nesakau kad chujovai groja, bet buna tikrai geriau uz panasuia kaina :)
Nu kolega galantiste tu cia gerai pas mane visa aparatura stovi tik pioneer, ir tu apie ja taip negraziai pavarei.............
as patenkintas man nepatinka kai stipriai kala basai ar garsiai groja muzonas megstu gera muzika todel CD pioneer ir pioneer elipses man patinka :!: [/list]

kolega, jeigu pas tave palangej stovi tik keushai ir viskas tai galiu pasakyt net neklauses, kad pas tave tik groja, daugiau nieko :) nu arba kitaip sakant mashinoj yra muzikinos fonas :) jeigu priekyje kazka turi, kad ir originalus tai jau sis tas :)
na o pioneer tai tik geros reklamospadarinys, taip pat kaip ariel skalbimo milteliai, kaip blend-a-med dantu pasta ir tt :D reklama pranoksta kokybe
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 01 18, 11:46

gazas rašėCOLON
alfa-moda rašėCOLON Nu kolega galantiste tu cia gerai pas mane visa aparatura stovi tik pioneer, ir tu apie ja taip negraziai pavarei.............
as patenkintas man nepatinka kai stipriai kala basai ar garsiai groja muzonas megstu gera muzika todel CD pioneer ir pioneer elipses man patinka :!: [/list]

kolega, jeigu pas tave palangej stovi tik keushai ir viskas tai galiu pasakyt net neklauses, kad pas tave tik groja, daugiau nieko :) nu arba kitaip sakant mashinoj yra muzikinos fonas :) jeigu priekyje kazka turi, kad ir originalus tai jau sis tas :)
na o pioneer tai tik geros reklamospadarinys, taip pat kaip ariel skalbimo milteliai, kaip blend-a-med dantu pasta ir tt :D reklama pranoksta kokybe
Ka tu, aisku kad masinoje stovi ne tik elipses, nes kai gausis kad galas kala o kitur ne?nu tai cia jau aisku ne muzika, pasmane ir is prekio stovi pioneer dual-cone kaip jie raso 50w, tai skamba visai neblogai!
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

BUTTON_POST_REPLY