galant&carisma draugiskai :)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

galant&carisma draugiskai :)

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 04 19, 17:42

Sveiki,

Pries koki menesiuka norejau pirkti galanata, bet taip gavosi kad iki siol dar nepardaviau savo hondos(kazkaip nesiseke). Bet dabar jau kaip ir "atsikraciau". Taigi skaiciau foruma ne viena diena(beveik 1 men :D). Toks klausimas atsirado galant(~94m.) ir carisma(~97m.) kuria? Auto kainos panasios. Mano reikalavimai:
1) ekonomiska eksplotacija(kuro sanaudos, gedimai);
2) stabilumas( cviekas ir mazda 323 labai jau po kele laksto, kai vairavau brrr...).
3) trauka.

Siap per metus pravaziuoju apie ~30 000km. todel vienas is svarbesniu faktoriu kuro sanaudos. Sia tema sukuriau nes narsant po foruma supratau jog carisma lengvesne silpnesniu varykliu ir zemesnes klases auto. bet kai pasiziuriu i kuro sanaudas tai kad neatsilieka nuo galantu. tai gal renkantis tarp siu auto pirmas mano punktas atpuola? Tai tada kaip ir i galanto puse nusvyra rodykle? Bet man keista kaip lengvesne masinyte silpnesniu motoru valgo tiek pat kiek galantas+ galantas senesnis (net moraliskai). Beje kiek supratau carismu ir vaziukle silpnesne ir ja teks remontuot dazniau? Kaz kaip susidariau toki bendra vaizda apie sias auto, bet toki myglota. Noretusi konkretumo, nes draugai atkalbineja nuo mitsubishi o man kazkodel tai labai traukia :D

P.S. Jei adminam atrodo kad tema isemta kitose temose trinkit iskart. O as eisiu mitciaus pirk "na URA" :oops:

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 04 19, 18:34

Taip, tiesa, kad galantas moralishkai ir fizishkai bus senesnis.
Vazhiuokles patvarumas tiek vieno, tiek kito automobilio panashus, remonto kainos irgi per daug nesiskiria.
Galantas zhinoma minkshtesnis, garso izoliacija geresne, ne toks barshkalas ir vazhiuokle.
Kuro sanaudos butu carismos puseje, mieste vazhinejant su 1.6 imtu apie 9 litrus o galantas 2.0 apie 11 :) Tachiau trauka irgi kiek smagesne galanto.

Jei yra galimybe, siulychiau ishbandyti abu modelius, pavazhiuoti ir pamatysi, kuris labiau prie shirdies tiek del variklio darbo, tiek del vazhiuokles ir salono apdailos.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 04 19, 19:01

Dzhedaj rašėCOLON Kuro sanaudos butu carismos puseje, mieste vazhinejant su 1.6 imtu apie 9 litrus o galantas 2.0 apie 11 :) Tachiau trauka irgi kiek smagesne galanto.
Nzn,is kur tokie duomenys,bet as su savo 1.8 Carisma,vasara,pensininko rezimu itilpdavau i 8l ;) O del traukos,tai manau,kad 2.0 galantas ir 1.8 carisma "traukia" panasiai ;)
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 19, 19:01

tai mano Carismoj 1,8 ima ~8, su kondishke ima 9 litrus tai ka 1,6 daugiau ryja?
Jo kada i meetuka atsuoliuok duosim pavazinet :DD ishbandysi abu auto jei bus ajsku meete jos :D
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 04 19, 19:22

Tai jus gal ramiai vazhinejat labai? :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 04 19, 19:26

Na matau kad ramiai vazinejat galima itelpti ir 8 ltr o cia mieste, trasoj ar misriai? Beje kiek perskaiciau tai sitose carismose dizeliniai varykliai reno? Ka kas gali apie juos pasakyti? Iskalbu esu girdejas kad pezo dizeliai geri o reno? Ir butent carismoj?

Kaip jums sitas modelis?
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1210143

Ka reiskia: "REIKIA SUREGULIUOTI KURO SIURBLY"? Ir kiek kainuoja?

Man tik biski itartinai per daug nublizginta. Bet po mano hondos jauciu paranoja jau prasidejo...

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 04 19, 19:27

Justinas rašėCOLONNa matau kad ramiai vazinejat galima itelpti ir 8 ltr o cia mieste, trasoj ar misriai? Beje kiek perskaiciau tai sitose carismose dizeliniai varykliai reno? Ka kas gali apie juos pasakyti? Iskalbu esu girdejas kad pezo dizeliai geri o reno? Ir butent carismoj?
Kaip jums sitas modelis?
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1210143
Ka reiskia: "REIKIA SUREGULIUOTI KURO SIURBLY"? Ir kiek kainuoja?
Man tik biski itartinai per daug nublizginta. Bet po mano hondos jauciu paranoja jau prasidejo...
jeigu reikia o nesureguliuotas tai kainuos brangiai patikek manim juk visu dizeliu siurbliai shudinokai tvarkosi ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 04 19, 19:34

O tarkim parejus siurbliu varyklio defekta galima koki nusplepit? Arba priesinagai varyklis jau nusibaiges o cia varo ant siurblio, ar gali buti kazkas panasau?

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 04 19, 19:40

Beje paziurejau yra nemazai carizmu ir galantu sudujom. Keista kiek ziurejau is japonisku tokiu metu auto retokai buna su dujom :/ .

Ka manot apie sita? http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1202993

Su kuro sanaudom nusigrybavo zmogelis?

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 04 19, 19:41

Justinas rašėCOLONO tarkim parejus siurbliu varyklio defekta galima koki nusplepit? Arba priesinagai varyklis jau nusibaiges o cia varo ant siurblio, ar gali buti kazkas panasau?
siaip perkant dizeli tikrai varyciau i dizrita <ar kazhkaip panashiai> nes geriau kad remonto kainos butu ish karto aishkios, o ten geri zhinovai dirba kiek girdejau. Pataisykit del pavadinimo jei klystu :)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 19, 20:03

dyzeli nupirkt gera sunku reik ji labai gerai patikrint pries perkant. o kuro siurblys kiek zinau ten auksto slegio irgi tai kaina jo didele. pakeist labai daug pazistams opel vectra keite 2000 LT siurblys plius darbas ;(
gal gerew imk benzina jei tu vazinesi mieste tau dyzelis neacipirks o man reno varikliai tai pasitikejimo nekelia... PVZ ash ishtirkuju esu patenkintas ir kuro ekonomija ir dinamika ir salonas fainas tik daliu nelabai yra ypac galines pakabos. Ale tipo nuo volvo turi dalys tikt bet niex auto daliu pardej negarantavo kad tiks :D o barsket nu tegu barska kai musika ijungta nesigirdi.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 19, 20:08

Justinas rašėCOLONBeje paziurejau yra nemazai carizmu ir galantu sudujom. Keista kiek ziurejau is japonisku tokiu metu auto retokai buna su dujom :/ .

Ka manot apie sita? http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1202993

Su kuro sanaudom nusigrybavo zmogelis?
kur ten ruko zibintai nebent gale :DD
duju gali tiek imt ten gi 1.6 plius tiesioginis purskalas bet ash taip manau ji netraukia ne kiek ant tu duju.

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1195088

ash tai imciau shita bet ce tik mano nuomone : http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1162461
ce retas modelis gana. Jei tikrai be defektu tai apsimoka o kox civicas pas tawe buvo?? 1.5 ?? tai jis eme ne maziau 10 litru tai ant benzino tiek pat ishleisi :D
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 04 19, 20:10

Teisybe, tas 4g93 smagus varikliukas, gerai sukasi :)
Tik vienkartines ishlaidos keichiant dirzhus pirma karta bus didesnes ;)

O modeliukas grazhus, ishsiskiria ish kitu standartiniu.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Rubinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 381
UžsiregistravoCOLON 2007 01 30, 00:05
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Rubinas » 2007 04 19, 20:23

jo zinokit 1.6 variklio neapsimoka imti..
sanaudos tokios pacios kaip ir su 1.8 varikliais:)
P.s. 1.6 variklio 3 modifikacijos.
daugiau info catalog.auto.ru
Carisma HB 98m EXE Pilkuma

Vartotojo avataras
Justinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2007 03 28, 09:33
MiestasCOLON Vilnius-PanevÄ—

Neperskaitytas pranešimas Justinas » 2007 04 20, 07:56

=> ZND007

Tai kiek suprantu ji man kazkur apie 8 ltr benzino pasiims? Gaunasi 100 km 24 Lt.

O ka apie si galanta manot?

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... id=1202699

jis zyzelio turetu pasiimti apie 8ltr? tai kuro atzvylgiu tas pat kaip charizma? :roll:

Siaip charizma labiau prie sirdies (isvaizda), visdelto naujesne is princippo. Bet kazkodel atrodo kad galantas turetu buti zymiai malonesnis vairuojant :roll: O trauka man tikriausiai paskutinei vietoj (na gal nevisai, bet...) :)

BUTTON_POST_REPLY