Viskas apie Space Star

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 05 29, 16:11

Sanija rašėCOLONo tai kodel ju mazai tada siauliuosia isvis vos kelis esu mates ir tie gal tik pravaziavimu
Pagal tave jų mažai dėl to, kad jis vienatūris :?:[/quote]

ne pagal mane ju mazai nes vyresni zmones labiau linke i vakaru europos gaminamus modelius nei i japoniskas kaip sakant nusistovejas mastymas o beto gal situ masinu pasirinkime yra zymiai praktiskesniu lyderiu is reno pezo ar vw gamintoju
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 17:23

Sanija rašėCOLONTema gal ir neišsisėmė, as pvz noreciau dar daug apie ja suzinoti, kadangi tai pirma masina man taip patikusi ir sudominusi :D Bet nenoriu ne vietoj ir nelaiku ka pasakyti....
Be to tu masinu yra dar mazai. O kodel gal zinote? Kaune kiek teko vazineti nei karto nesusitikau. :roll:
Kauno centras, mazdaug 7.15-7.30 viena tokia kiekviena ryta pralekia i slabotke :)
O paskui po visa miesta :lol:

O siaip Kaune jau maciau kokias 4 tai tikrai
Siandien viena melyna (moteriskaite uz vairo), raudonas SS kazkur prie pasimatymo rytais sukinejasi, sidabrine Kaunas-Garliava. Na dar 2002-2004 metu laidos maciau (cia jau su lempom galinem "iskeltom") tai su kauno herbu ir uzrasu Kauno miesto savivaldybe 8)

O amziaus ir sio modelio tai tikrai nelyginciau.
Zinoma jaunimas (na dar ir pats save tokiu laikyciau 8) ) nori galingu ir gerai ant posukiu stovinciu, pries draugus pasirodyti...
Na man paciam sportines masineles aki traukia, bet... atsizvelgiu ir i ekonomija...
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 05 29, 17:26

tai amzius cia tik vienas ir variantu :) o koks jau taupumas pvz kad ir 1.3 benzo arba 1.9 dizelio zinoma lyginant su tu paciu metu kitu modeliu :wink:

zinoma pasikelimas ar kad mergos liptu cia kiekvienam savo man asm tai nesmagu kai masina auksta nesijauciu saugiai su tokia todel norisi kuo arciau zemes :D
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 05 29, 17:30

Adata rašėCOLON Dar vienas staru minusas (cia mano nuomone) vidaus salono spalvos. Pas mane juoda.pilka (aciu dievui), bet daugelis yra zydru, melynu ir zaliu spalvu. Man atrodo tokiai masinai ne i tema. (nebent esi 60-metis ir tau dzin, koks salonas) :alcoholic:
aciu, Adata einu ieskoti pensinyko pazymejimo ...pavargau as nuo pilkos, ar siek tiek "priplaukes" :lol:
man kaip tik smagios ir linksmos, o beto tas isores spalvos atsikartojimas i vidaus interjero spalvas, vykes dizaineriu projektas ... aisku geriau kai gali pasirinkti ...

ps. maniskiui,isorines kibiro spalvos, interjeras "zydras", kuri as kiek kitaip izvelgiu: melsvai pilkos santykis
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 17:38

ral-69 rašėCOLON
Adata rašėCOLON Dar vienas staru minusas (cia mano nuomone) vidaus salono spalvos. Pas mane juoda.pilka (aciu dievui), bet daugelis yra zydru, melynu ir zaliu spalvu. Man atrodo tokiai masinai ne i tema. (nebent esi 60-metis ir tau dzin, koks salonas) :alcoholic:
aciu, Adata einu ieskoti pensinyko pazymejimo ...pavargau as nuo pilkos, ar siek tiek "priplaukes" :lol:
man kaip tik smagios ir linksmos, o beto tas isores spalvos atsikartojimas i vidaus interjero spalvas, vykes dizaineriu projektas ... aisku geriau kai gali pasirinkti ...

ps. maniskiui,isorines kibiro spalvos, interjeras "zydras", kuri as kiek kitaip izvelgiu: melsvai pilkos santykis
O tas melsvai pilkos spalvos santykis tai labai issiryskina (ypac melyna) foto, kiek varciau autoplius tai beveik tik tokius ir maciau, bet gyvai gerai atrodo :)
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 17:40

Riebus rašėCOLONtai amzius cia tik vienas ir variantu :) o koks jau taupumas pvz kad ir 1.3 benzo arba 1.9 dizelio zinoma lyginant su tu paciu metu kitu modeliu :wink:

zinoma pasikelimas ar kad mergos liptu cia kiekvienam savo man asm tai nesmagu kai masina auksta nesijauciu saugiai su tokia todel norisi kuo arciau zemes :D
va cia ir issiskiria nuomones, saugumas gal ir taip, bet vel, priklauso nuo vaziavimo manieru :)
Na o del saves tai tikrai labiau patinka aukstesnes ir stabiliai stovincios.
Pats esu beveik 2m tai.... sedeti pazemej tai nelabai smagu... ypac kai isbandziau aukstesnes masineles 8)
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 05 29, 17:42

Riebus rašėCOLONman asm tai nesmagu kai masina auksta nesijauciu saugiai su tokia todel norisi kuo arciau zemes :D
niekada nesakyk niekada.
as irgi panasiai galvodau. ir netgi sakiau taip, kaip tu ...bet viena diena emiau ir apsukau 180 laipsniu ...daba net nebenoriu. aisku, as ir ilipu i tokia labai zema, saugia ..bet cia jau kits reikals.

o va tuo kad ji budama carismos bazes, su nemazu antsvoriu - labai puikiai laikosi ant posukiu, ir net provokuoja cypinti padangas, o galas tarytum sako: skersuok i posuki, vairas truputuka uzdelsia - pagalvoja ar seimininkas nori, bet klusniai vykdo komandas, maloniai ir sklandziai ivyksta "atmetimas/isitiesinimas", ir masina sklandziai neria i posuki - bet cia ne tam buvo pasirinkta/pirkta - bet nemaza procentu dali pasirinkimui ir nuleme sie domenys.
Paskutinį kartą redagavo 1 ral-69. Iš viso redaguota 2007 kartus.
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Adata
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2007 03 12, 19:44
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Adata » 2007 05 29, 17:47

ral-69 rašėCOLON
Adata rašėCOLON Dar vienas staru minusas (cia mano nuomone) vidaus salono spalvos. Pas mane juoda.pilka (aciu dievui), bet daugelis yra zydru, melynu ir zaliu spalvu. Man atrodo tokiai masinai ne i tema. (nebent esi 60-metis ir tau dzin, koks salonas) :alcoholic:
aciu, Adata einu ieskoti pensinyko pazymejimo ...pavargau as nuo pilkos, ar siek tiek "priplaukes" :lol:
man kaip tik smagios ir linksmos, o beto tas isores spalvos atsikartojimas i vidaus interjero spalvas, vykes dizaineriu projektas ... aisku geriau kai gali pasirinkti ...

ps. maniskiui,isorines kibiro spalvos, interjeras "zydras", kuri as kiek kitaip izvelgiu: melsvai pilkos santykis
:sick: Ok! Tikiuosi nepyksti labai. Gal as kiek ir persistengiau su savo paziurom :thwak: Tuo labiau, tik kelias maciau gyvai, tai gal ir klystu. Man, kazkaip solidesnes norejosi, tai gal taip pasirode :?
Mitsubishi Space Star DID 2002 m
Subaru Impreza WRX STi 2006 m Black

Vartotojo avataras
Sanija
Dalyvis
PranešimaiCOLON 63
UžsiregistravoCOLON 2007 05 22, 08:12
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Sanija » 2007 05 29, 17:52

Pas mane pilka plastmase, o siaip melyna. Gal butu ir grazu, bet ji murzina ir dregmes demes matosi :x Man neišsiplovė.
Pas jus yra kondiecionieriai? Pas mane tai ne :)
Mitsubishi Space Star 1.3

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 17:55

Sanija rašėCOLONPas mane pilka plastmase, o siaip melyna. Gal butu ir grazu, bet ji murzina ir dregmes demes matosi :x Man neišsiplovė.
Pas jus yra kondiecionieriai? Pas mane tai ne :)
demes medziagoje? jei taip tai as savasias su vanish issveiciau :) o jei matysis ruozai vanish'o tai su sepeciu issveisk ;)

O pas mane kondicionierius yra, tik kai ji isjungiu pasijaucia salone toks kaip ir dulkiu kvapas... :roll:
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 18:01

Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 05 29, 18:04

Adata rašėCOLON :sick: Ok! Tikiuosi nepyksti labai. ... Man, kazkaip solidesnes norejosi, tai gal taip pasirode :?
aga, as beveik isivaizduoju kad daba mane kokis 90% savo vaizduotoje piesia tokin, ...pyktaaaaa :evil: .... :lol: :lol: :lol:

salona galima gi pakeisti, pvz:. solidziu sviesaus atspalvio tikros odos - tik kainuos :( (Wilnyjoj - odita.lt)

toams>>, pagaliau susikomplektavau kalpokus, o del 2 pirmu raiktu i "driaugs isgelbejo driauga" ...
is foto >> ramiai miegi, nu cia del priesrukiniu :wink:
kai ieskojau, tai buvau uzmates 3 komplektacijas: melynos (pradziai lanbai, labai norejau), pilkai - svies. melynos, pilkos ..

aga,is lia lia, kudykiai jau suspazino kad pasaulis sukasi netik apie juos - cia apie SS turetojus ...ech :lol:
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 05 29, 18:11

ral-69 rašėCOLON
toams>>, pagaliau susikomplektavau kalpokus, o del 2 pirmu raiktu i "driaugs isgelbejo driauga" ...
is foto >> ramiai miegi, nu cia del priesrukiniu :wink:
kai ieskojau, tai buvau uzmates 3 komplektacijas: melynos (pradziai lanbai, labai norejau), pilkai - svies. melynos, pilkos ..
Na ramiai miegu nes po spyna laikau tuos zibintus ir visas kitas dalis kurios vadinasi SS :lol:

Tik neprisiruosiu galinio buferio padazyt...
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 05 29, 18:20

Tomas83 rašėCOLON O pas mane kondicionierius yra, tik kai ji isjungiu pasijaucia salone toks kaip ir dulkiu kvapas... :roll:
begi pirkt salono filtra ...
jei dar nufotkintum ta dali kur montuojasi, nuemes priekinej paneleje, keleivio puseje esancia daiktadeze> isimti taip (daiktdeze) - suspaudi is sonu, jin graziai issijama< tai pasakyciau ir koda ...eilini karta "Acura" bande netoki ikisti ...(maniskiam salono filtras kaip carismos - is dvieju susinerenciu daliu)
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
Sanija
Dalyvis
PranešimaiCOLON 63
UžsiregistravoCOLON 2007 05 22, 08:12
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Sanija » 2007 05 29, 18:29

Nu graziai atrodo :D . Labai. :D Aš savo savaitgaly galėsiu nufotkint, jei dar ta tema gyvuos :D
Tik pas mane nėra kairėje pusėje to užrašo.
Pas tave originalus ratlankiai? Pas mane vieno nėra. Kiek įdomu jie kainuoja?
Paskutinį kartą redagavo 1 Sanija. Iš viso redaguota 2007 kartus.
Mitsubishi Space Star 1.3

BUTTON_POST_REPLY