barometrinis daviklis

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
pymske
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2007 04 29, 19:41
MiestasCOLON Kaunas

barometrinis daviklis

Neperskaitytas pranešimas pymske » 2007 09 01, 19:29

sveiki na sugedo ir mano masiniukas 1G diagnostikoj rado 3 klaidas 15 21 25 pyrmos dvi susitvarkiau liko viena :x 25 tai barometrinio daviklo gedimas gal kas gali paaiskint kas cia per velnes ir kur jis randas nes jau atsibodo vazinet kaip su traktorium juodais dumais apsipylus bet kai isyla jie dinkstra lieka tik trukciojimas isanksto aciu visiems uz nuomones

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: barometrinis daviklis

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 09 01, 21:48

pymske rašėCOLONsveiki na sugedo ir mano masiniukas 1G diagnostikoj rado 3 klaidas 15 21 25 pyrmos dvi susitvarkiau liko viena :x 25 tai barometrinio daviklo gedimas gal kas gali paaiskint kas cia per velnes ir kur jis randas nes jau atsibodo vazinet kaip su traktorium juodais dumais apsipylus bet kai isyla jie dinkstra lieka tik trukciojimas isanksto aciu visiems uz nuomones
Tai alkūninio veleno padėties ir temperatūros daviklius susitvarkei, o dabar beliko tik oro slėgio daviklis. Randasi jis oro filtro korpuse.

pymske
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2007 04 29, 19:41
MiestasCOLON Kaunas

Re: barometrinis daviklis

Neperskaitytas pranešimas pymske » 2007 09 01, 22:03

mpegas rašėCOLON
pymske rašėCOLONsveiki na sugedo ir mano masiniukas 1G diagnostikoj rado 3 klaidas 15 21 25 pyrmos dvi susitvarkiau liko viena :x 25 tai barometrinio daviklo gedimas gal kas gali paaiskint kas cia per velnes ir kur jis randas nes jau atsibodo vazinet kaip su traktorium juodais dumais apsipylus bet kai isyla jie dinkstra lieka tik trukciojimas isanksto aciu visiems uz nuomones
Tai alkūninio veleno padėties ir temperatūros daviklius susitvarkei, o dabar beliko tik oro slėgio daviklis. Randasi jis oro filtro korpuse.
kodel jis oro fyltro korpuse 8O tai cia tas maf sensorius ir kodel autodata ji rodo kaip atskira davikli

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: barometrinis daviklis

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 09 01, 22:38

pymske rašėCOLON
mpegas rašėCOLON Tai alkūninio veleno padėties ir temperatūros daviklius susitvarkei, o dabar beliko tik oro slėgio daviklis. Randasi jis oro filtro korpuse.
kodel jis oro fyltro korpuse 8O tai cia tas maf sensorius ir kodel autodata ji rodo kaip atskira davikli
Kad ten jei 3 viename :) : barometrinio slėgio, oro srauto ir oro temperatūros

pymske
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2007 04 29, 19:41
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas pymske » 2007 09 02, 12:15

tai taip iseina kad ji man visa reikia keist :evil:

BUTTON_POST_REPLY