Galantas dreba

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Arturs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 996
UžsiregistravoCOLON 2007 12 25, 03:02
AutomobilisCOLON SAAB 9-5
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Galantas dreba

Neperskaitytas pranešimas Arturs » 2008 02 10, 23:46

pas mane irgi kazkas panasaus... akumas praktiskai naujas, kuriasi be problemu. kartais pradeda biskeli sokineti apsukos ant laisvu, anksciau tusciu baku taip budavo, tai galvojau kad benzo gal pritruksta jam, bet dabar ir su pilnu buna, toks jausmas kad negauna jis to benzo, lyg koks filtras uzsikises, bet benzo itartino nepylu, tiktai nestej ir statoile... kartais ir vaziojant, isibegejant patrukcioja, bet labai retai.

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Galantas dreba

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 02 11, 12:34

patrukciot pas mane irgi kartais petrukcioja isibegejant, bet tai manau del to kad nepaspaudziu gazo pakankamai :roll:
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

ginga
Dalyvis
PranešimaiCOLON 102
UžsiregistravoCOLON 2007 11 02, 00:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '97 4g63
MiestasCOLON Vilnius

Re: Galantas dreba

Neperskaitytas pranešimas ginga » 2008 02 12, 15:27

Karys rašėCOLON
ginga rašėCOLONDėl mažų apsukų, girdejau, gali būt kaltos uždegimo ritės, tipo gryba pjauna galantuose dažnai. Pas mane irgi būna nukrena, ir tik ant laisvų. Vienu metu šokinėjo net iki tos apatinės padalos, tai ten kokie 300-400 apsukų.

Kitą savaitę lėksiu pas meistriuką tikrint viso to reikalo. Parašysiu, jei ką "gero" bus atradęs žmogus :)

PS. Kiek kuro ryja? Benzu nesmirda išmetamosios dujos?

PS.PS. KLAUSIMAS VISIEM: kokios apsukos būna užvedus šaltą variklį pas jus?
Pranesk, jei ka issiaiskinsi ;) Kiek ryja viena kart tik matau, poto nebematuoju - baisu. Gruody/sausi pasimatavau, mieste, trumpais atstumais, saltu varikliu 13l/100km . Uzmiesty nematavau, bet vaziuojant ramiai ~7l/100km.

Apsukos uzvedus salta varikly ~1800 - 1900, bet greit nukrenta
Na va, buvau pas meistrelį. Apžiūrėjo žvakes, sakė užlenkti galiukai ir sudegusios - nu plem., neišmanau aš jose, tai neatskyriau. Išėmus jas, kartu patikrino(kažkaip atskiria jis) ar ir uždegimo ritės geros - buvo OK. Būtent dėl lėvų žvakių ir uždegimo ritės gali lėkt lauk sakė, tad reikia ritmai žiūrėt į šitą dalyką.

Toliau.. pas mane irgi įjungus kondiškę ar pasukiojus vairą krisdavo apsukos. Ten tipo yra kažkoks varikliukas prie droselio, su kažkokiais stepais or smth, tai pas mane buvo nusimušęs šitas reikalas. Pajungė kompą, pakėlė apsukas, kompas pats susireguliavo, tada vėl atsuko apsukas prie normalių ir viskas OK. Dabar įjungus kondiškę apsukos pakyla ir vėl susireguliuoja - taip, kaip ir turi būt.

Malonus žmogus, viską išsamiai paaiškina, nešykšti info ir matos, kad gerai savo reikalą išmano - bent anksčiau vien Mitsus ir taisydavo. O ir kainos nesikandžioja - 50Lt už variklio diagnostiką + viską daro ir aiškina prie tavo akių VS. 130Lt Vytare + išvados ir konsultacija be meistro, tik su konsultantu, kuris nežino situacijos. Rekomenduočiau :)
Čia Vilniuje: Aleksandras, Kalvarijų g. 204a. Tel.: 8 698 31731 / 8 698 16009

Tik bėda, kad jis labai darbais užverstas..

Va.
Mitsubishi Galant '97 4g63.

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Galantas dreba

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 02 12, 16:43

vo vo, pas mane irgi ijungus pasildyma galinio stiklo ir dar tarkim vaira pasiukiojus krenta :| bet i Vilniu biski prabanga vaziuot taisyt, but maloniau kaune :roll:
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

BUTTON_POST_REPLY