Patarimu savaitgalio remontui garaze

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
DGS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 47
UžsiregistravoCOLON 2007 06 30, 19:46
MiestasCOLON Kaunas

Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas DGS » 2008 05 30, 10:48

Sveiki, galvoju svaitgali paieskot variklyje arkliu, nes dabar situacija tiesiog ziauri. Biciulis su mano buvusia Jetta (`87m., 1,8l, 76kW, dujos) myne ir numyne, as ji pasivijau tik tada, kai nustojo mint. Siandien fura lenkem dviese, tai prieki manes vaziavo su Lupo (skarbonke, 1,3l matariuks, kW nezinomi) ir tai sugebejo nutolt, nepadejo man net persimetimas i 4 begi :evil: Snekekit ka norit, bet taip tikrai neturi buti. Is 110kW liko turbut 40-50kW? :evil: Benzas, dujos - jokio skirtumo.
Zvakes pakeistos pries pusmeti, zvaklaidzius pries 2 savaites pakeiciau. Lambda pakeite pries keleta dienu (kaip patikrint, ar ji tikrai veikia? nes kompas kartais iziebia CheckEngine (tema zemiau)). Tepalu neryja, nedumyja. Uztat kura ryja. Tuoj bankrutuosiu. Benzo tiksliai negaliu pasakyt kiek, bet apie 14-16 ltr, su dujom arteju prie 20 litru nuo buvusiu 13. Sie skaiciai yra vaziuojant 80% autostrada, 20% mieste. Negi pas mane Boeing Galant, tik neskrendantis?

Dar salutinis klausimelis: pasikeiciau isc varikliuka, apsukas kompas laiko ties 800 apsuku (manau norma). Rankinis reguliavimas suveikia keliom sekundem, kol kompas vel sureguliuoja apie 800 apsuku. Ar tas varztelis dar kokia nors itaka daro? Ar bus skirtumas, ar jis pilnai isuktas, ar labai stipriai atsuktas?
Atrodo, issiliejau, beveik rasinys gavosi :D
Laukiu pasiulymu, ideju, minciu...
Galant, 94m., 2.0L V6-24 DOCH, 110kw, benzas/dujos

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 05 30, 11:15

:clap2: Jop jop jop, man irgi idomu kaip reik sugint arklius atgal i varikli, :thumbsup: Nes ir man jau nebejuokinga kai 5 pavara 120km/h vaziuojant i ~6% ikalne pradeda letet nors ant gelziuko ir nejuokais pradedi mint :think:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 30, 11:31

del rankinio apsuku reguliavimo tai nedaskaitei temos apie tai kaip tai reikia daryti - reikia uzhtrumpinti viena fyshke, nes kitaip kompas ishkarto pakoreguoja tai ka tu padarei ir vel atstato kaip buvo ;)
Del kuro sanaudu - tai tikria kosmines ple 8O
Stabdzhiai gal uzhsikirte? oro filtras niekad gyvenime nekeistas?
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
DGS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 47
UžsiregistravoCOLON 2007 06 30, 19:46
MiestasCOLON Kaunas

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas DGS » 2008 05 30, 12:34

Uzmirsau parasyt - oro filtrui menesis gal ir bus, o gal dar ne. Stabdziai neuzsikirte, ratukai laisvai sukas.
O del apsuku, skaiciau visa ta tema, bet va kai kurie klausimai man taip ir liko neatsakyti. Kompas prilaiko apie 800, reik dar reguliuot ar ne? Nes nelabai suprantu to varztelio itakos, jei jau kompas reguliuoja apsukas...
Galant, 94m., 2.0L V6-24 DOCH, 110kw, benzas/dujos

Vartotojo avataras
DGS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 47
UžsiregistravoCOLON 2007 06 30, 19:46
MiestasCOLON Kaunas

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas DGS » 2008 05 30, 14:27

Kad jau visi tylit, tai tipo linkit man savaitgali vietoj tepalavimosi alaus :alutis: skaniai atsigert? :D
Na kagi, savaitgali neturesiu interneto, negalesiu paskaitinet, bet nesidrovekit, rasykit kas tik sauna i galva :)
Gero savaitgalio ir skanaus alaus!
Galant, 94m., 2.0L V6-24 DOCH, 110kw, benzas/dujos

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 05 30, 18:08

Realiai basic idle timing reikalingas, jei jau sugalvojo gamintojas, gal kaip koks atskaitos taskas, velnias zino, tu geriau ji susireguliuok kaip priklauso nepatingejes (realiai tas varztukas tik pridaro arba uzdaro skyle, pro kuria variklis siurbia ora apeidamas sklende).
Va del arkliu tai cia idomesnis variantas (man ir reikia tokios operacijos :D ). Sakyciau dar pasitikrinkt TPS'a (gazo padetes daviklis), nemanau, kad jis gali turet daug itakos, bet vistiek. Jei turi galimybe pasimatuok benzo slegi (abejoju ar gali turet itakos, nes juk ir ant duju tas pats). O gal pas tave kur koks voztuvas pradege, arba apsinese belekaip ir nebeuzsidaro pilnai, tokiu atveju lieka mazai kompresijos, nors nei ten jokui tepalu nedegina nei ka. Geriausias budas tai issaikint - nuimt galvas ( :mrgreen: ), antroje vietoje - daryti leakdown testa (cia mazai kas lietuvoj tokiu dalyku uzsiima) arba matuot kompresija. Siaip rekomenduoju pasimatuot kompresija.
Dar viena mintis - gal pas tave degimas belenkaip nuvelintas, tada masina irgi buna tokia pridusus, arba gal pvz detonacinis daviklis uzsivertes ir kompas pastoviai velina degima (arba velenelio padetes daviklis/paskirstytojas (nezinau kuris pas tave) gryba pjauna, bet abejoju).
Kelios mintys is mano puses :wink:
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 05 30, 18:38

Sharas rašėCOLONRealiai basic idle timing reikalingas, jei jau sugalvojo gamintojas, gal kaip koks atskaitos taskas, velnias zino, tu geriau ji susireguliuok kaip priklauso nepatingejes (realiai tas varztukas tik pridaro arba uzdaro skyle, pro kuria variklis siurbia ora apeidamas sklende).
Va del arkliu tai cia idomesnis variantas (man ir reikia tokios operacijos :D ). Sakyciau dar pasitikrinkt TPS'a (gazo padetes daviklis), nemanau, kad jis gali turet daug itakos, bet vistiek. Jei turi galimybe pasimatuok benzo slegi (abejoju ar gali turet itakos, nes juk ir ant duju tas pats). O gal pas tave kur koks voztuvas pradege, arba apsinese belekaip ir nebeuzsidaro pilnai, tokiu atveju lieka mazai kompresijos, nors nei ten jokui tepalu nedegina nei ka. Geriausias budas tai issaikint - nuimt galvas ( :mrgreen: ), antroje vietoje - daryti leakdown testa (cia mazai kas lietuvoj tokiu dalyku uzsiima) arba matuot kompresija. Siaip rekomenduoju pasimatuot kompresija.
Dar viena mintis - gal pas tave degimas belenkaip nuvelintas, tada masina irgi buna tokia pridusus, arba gal pvz detonacinis daviklis uzsivertes ir kompas pastoviai velina degima (arba velenelio padetes daviklis/paskirstytojas (nezinau kuris pas tave) gryba pjauna, bet abejoju).
Kelios mintys is mano puses :wink:
Tiesingos mintys - kompresijos testa butina atlikt - daug suzhinosi ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2008 05 30, 21:30

pagr dirzas persokes, katalizatorius :roll:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
DGS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 47
UžsiregistravoCOLON 2007 06 30, 19:46
MiestasCOLON Kaunas

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas DGS » 2008 06 02, 09:43

Dekui uz mintis. Jauciu, kad reik registruotis variklio diagnostikai, tada ir pasakys man kas ir kaip. Matau, kad daug nepritauspysiu su remontais.
Beje, benzino sanaudos kazkaip mislingai susitvarke. Tiesiog apie 150km pravaziavau benzu, nustojo purtytis variklis ir sanaudos normalios. O del duju matysiu, snd buvau pas dujininkus, tai pora purkstuku pravale, nes, kaip sake, uzsinese siera ir neuzsidarinejo normaliai, i 2 cilindrus pastoviai dujas pute.
Galant, 94m., 2.0L V6-24 DOCH, 110kw, benzas/dujos

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Patarimu savaitgalio remontui garaze

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 06 02, 10:30

Va tau ir dujos :P
Ten ta diagnostika irgi neviska pasako (pvz man tokia elementari self diagnosita sako kad viskas gerai, bet laisva eiga isivs neveikia :mrgreen: ir visai nevalit masina, gal pas tave daugiau papasakos), bet pasidaryt ja reiktu, paskui galima nuo to toliau krapstytis.
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

BUTTON_POST_REPLY