4g63

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 08 21, 10:30

asmeniškai aš skeptiškai žiūriu į tuos cleanerius, nes visas brudas kuris atsiplauna lieka sistemos mėsmalėj
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
FireBird
Dalyvis
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 2007 08 27, 10:00
AutomobilisCOLON Galant GTi
MiestasCOLON Kaunas

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas FireBird » 2009 08 21, 10:52

Matosas rašėCOLONasmeniškai aš skeptiškai žiūriu į tuos cleanerius, nes visas brudas kuris atsiplauna lieka sistemos mėsmalėj
Bet jeigu prieš tepalo keitimą tą padarai, tai kaip ir nedaug ten kažko lieka toj "mėsmalėj". Į naują variklį gal ir geriau nepilti, bet pvz į mano senuką... nemanau kad situaciją turėtų pabloginti, nes prieš tai, kai degė pro vožtuvų riebokšlius patekęs tepalas, tai manau ten suodžių ir korių turėtų būt nemažai, juos pravalyti būtų ne pro šalį :?:
Mitsubishi GALANT GTi `1991 [4G63]
Honda Accord i-CTDi `2004

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 08 21, 11:05

FireBird rašėCOLON
Matosas rašėCOLONasmeniškai aš skeptiškai žiūriu į tuos cleanerius, nes visas brudas kuris atsiplauna lieka sistemos mėsmalėj
Bet jeigu prieš tepalo keitimą tą padarai, tai kaip ir nedaug ten kažko lieka toj "mėsmalėj". Į naują variklį gal ir geriau nepilti, bet pvz į mano senuką... nemanau kad situaciją turėtų pabloginti, nes prieš tai, kai degė pro vožtuvų riebokšlius patekęs tepalas, tai manau ten suodžių ir korių turėtų būt nemažai, juos pravalyti būtų ne pro šalį :?:
bet tikrai ne visas brudas išbėga kartu su tepalu, kaip ir sakiau, tai tik mano nuomonė
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 21, 13:30

Matosas rašėCOLON
FireBird rašėCOLON Bet jeigu prieš tepalo keitimą tą padarai, tai kaip ir nedaug ten kažko lieka toj "mėsmalėj". Į naują variklį gal ir geriau nepilti, bet pvz į mano senuką... nemanau kad situaciją turėtų pabloginti, nes prieš tai, kai degė pro vožtuvų riebokšlius patekęs tepalas, tai manau ten suodžių ir korių turėtų būt nemažai, juos pravalyti būtų ne pro šalį :?:
bet tikrai ne visas brudas išbėga kartu su tepalu, kaip ir sakiau, tai tik mano nuomonė
Principas to marmalo paprastas - tirpdo jis viska kas papuola izhskyrus metala ir gumas (ne vienas BMWFan'as daresi - jokiu problemu nekilo).
Seriamas jis per lasheline tiesiai i kolika - is ten krenta ant vozhtuvu isiurbimo kur grauzhia viska ka randa, patekes i degimo kamera uzhverda kaip biesas - sukelia siaubinga slegi ir eina praktishkai kiaurai zhiedus, ko pasekoje atshoka uzhdege zhiedai.
Toki panashu plovima daro su paprastu vandeniu (zhiedams atshokdint) nzn kiek ten teisybes bet sako padeda :roll:
O su shituo Wynn'so cleaneriu tai kompresija tikrai lygesne pasidaro tarp cilindru (aishq tik tuo atzhvilgiu jeigu nesubraizhytas cilindras ar dar kas nors pikto)
Tik reikia atsargiai pakandamai ji ten pilti kad hidrosmugio negautum ir palaikyt truputi didesnes apsukas nes variklis labai gest nori. Ir zhinoma, kadangi jo pribega i tepala - butina ji pasikeisti. Jeigu myli savo mashina tai pasikeiti i pigu tepala ir po 100km pakeiti i normalu tokiu budu dar praplaudamas :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
FireBird
Dalyvis
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 2007 08 27, 10:00
AutomobilisCOLON Galant GTi
MiestasCOLON Kaunas

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas FireBird » 2009 08 23, 00:57

Matosas rašėCOLON
FireBird rašėCOLON Bet jeigu prieš tepalo keitimą tą padarai, tai kaip ir nedaug ten kažko lieka toj "mėsmalėj". Į naują variklį gal ir geriau nepilti, bet pvz į mano senuką... nemanau kad situaciją turėtų pabloginti, nes prieš tai, kai degė pro vožtuvų riebokšlius patekęs tepalas, tai manau ten suodžių ir korių turėtų būt nemažai, juos pravalyti būtų ne pro šalį :?:
bet tikrai ne visas brudas išbėga kartu su tepalu, kaip ir sakiau, tai tik mano nuomonė
Dabar pagalvojau.. Bet gi yra tepalo filtras! Taigi iš viso to brudo nebent kas lieka tai tik to tirpalo dalelės, ir jei jau jis cilindre užverda :idea: ir viską neša velniop (turėtų išeit ir balto dūmo pavidalu pro duslintuvą), dalis Š irgi turėtų per išmetimą išlysti, + jei jis degus/garuojantis produktas, o jo šiek tiek lieka sistemoje - turėtų išdegti, juk cilindre karšta :?: Nu gal ir ne... samprotauju.... nes teoriškai tepalo sistema nuo degimo yra uždara..
Mitsubishi GALANT GTi `1991 [4G63]
Honda Accord i-CTDi `2004

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 23, 13:53

pro duslerka vykdant sia operacija verciasi tikrai baisoki dumai :lol:
dirbti galima tik lauke ir pageidautina ant vejo, nes kvapas ne koks buna :roll:

beje va ka BMWfanai apie tai kalba:
http://forumas.bmwfan.lt/viewtopic.php? ... er+cleaner
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
FireBird
Dalyvis
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 2007 08 27, 10:00
AutomobilisCOLON Galant GTi
MiestasCOLON Kaunas

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas FireBird » 2009 08 25, 10:58

Na o aš, kaip ten bebūtų, nusprendžiau išbandyt. Tik tas bus dar negreit (dar bent puse iki keitimo liko nuvažiuoti) :)
Mitsubishi GALANT GTi `1991 [4G63]
Honda Accord i-CTDi `2004

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2009 08 26, 12:10

Pats nesenai per vakuma suleidau ta voztuvu ir degimo kameros valikli ir man nustojo barsket kompensatoriai... :wink:
Tepalu nekeiciau, o draugams rekomenduoju siaip prasivalyti, nes valymo procedura ispudinga ir net nerasysiu.
Parekomendavo man pazystamas meistriukas kuris kazkada isbande produkta ant audines kuri sake duso , variklis nedirbo, kompresijos nebuvo ir po operacijos viskas stojo i savo vietas.
O ir kaina juokinga...18lt.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 26, 12:18

Zakis rašėCOLONPats nesenai per vakuma suleidau ta voztuvu ir degimo kameros valikli ir man nustojo barsket kompensatoriai... :wink:
Tepalu nekeiciau, o draugams rekomenduoju siaip prasivalyti, nes valymo procedura ispudinga ir net nerasysiu.
Parekomendavo man pazystamas meistriukas kuris kazkada isbande produkta ant audines kuri sake duso , variklis nedirbo, kompresijos nebuvo ir po operacijos viskas stojo i savo vietas.
O ir kaina juokinga...18lt.
eeee - nejuokauk - pasikeisk tepala, ant vandens dabar praktishkai vazhineji ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2009 08 26, 12:30

ProXas rašėCOLON eeee - nejuokauk - pasikeisk tepala, ant vandens dabar praktishkai vazhineji ;)
Ir taip jau ~3 savaites, bet spaudimas normalus ir siaip jokio nepageidaujamo efekto. :mrgreen:
Ok , reikes pasikeist jei tau ramiau bus :mrgreen: , bet reikia dilema isprest koki tepala pilt, nes vienas pazystamas su Rykliu V6 sake supyle Castrol 3000 ir nustojo tepala valgyt, o siaip apie Castroli prisiskaiciau atseit nieko gero.
Ir siaip jei cia forume skaityti tai gero tepalo isvis nebuna :mrgreen:
Galvoju apie nezinau kokio gamintojo pardavineja su molipdenu, bet jis turetu buti tirstesnis...PVZ
EDIT : Paziurejau adresa, tai cia tas ir yra...
Paskutinį kartą redagavo 1 Zakis. Iš viso redaguota 2009 kartus.

Vartotojo avataras
Linutik
Dalyvis
PranešimaiCOLON 163
UžsiregistravoCOLON 2009 08 17, 14:07
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant, 2002, 2.0 TD
MiestasCOLON Vilnius

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Linutik » 2009 08 26, 12:31

Zakis rašėCOLONPats nesenai per vakuma suleidau ta voztuvu ir degimo kameros valikli ir man nustojo barsket kompensatoriai... :wink:
Tepalu nekeiciau, o draugams rekomenduoju siaip prasivalyti, nes valymo procedura ispudinga ir net nerasysiu.
Parekomendavo man pazystamas meistriukas kuris kazkada isbande produkta ant audines kuri sake duso , variklis nedirbo, kompresijos nebuvo ir po operacijos viskas stojo i savo vietas.
O ir kaina juokinga...18lt.
O cia ne tas bajeris, kuri liaudyje "medumi" vadina :?: kai variklis mires, nera kompresijos ir t.t, tai dapila jo ir viskas pasidaro ciki iki pirmo tepalu keitimo... :? zinau, kad pirikupai taip daro, kai lavona pardavineja...
Galant 2.0TD, 2002

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2009 08 26, 12:33

Linutik rašėCOLON O cia ne tas bajeris, kuri liaudyje "medumi" vadina :?: kai variklis mires, nera kompresijos ir t.t, tai dapila jo ir viskas pasidaro ciki iki pirmo tepalu keitimo... :? zinau, kad pirikupai taip daro, kai lavona pardavineja...
NE, o kompresijos uz mano geresnes nerasi :twisted:

Vartotojo avataras
Linutik
Dalyvis
PranešimaiCOLON 163
UžsiregistravoCOLON 2009 08 17, 14:07
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant, 2002, 2.0 TD
MiestasCOLON Vilnius

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas Linutik » 2009 08 26, 12:36

Zakis rašėCOLON
Linutik rašėCOLON O cia ne tas bajeris, kuri liaudyje "medumi" vadina :?: kai variklis mires, nera kompresijos ir t.t, tai dapila jo ir viskas pasidaro ciki iki pirmo tepalu keitimo... :? zinau, kad pirikupai taip daro, kai lavona pardavineja...
NE, o kompresijos uz mano geresnes nerasi :twisted:

tai tada liuks, su tuo ir sveikinu :wink: nors pas mane kompresija irgi neprasta, pagal "autodata" ideali, kaip naujo variklio
Galant 2.0TD, 2002

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 26, 15:36

Zakis rašėCOLON
ProXas rašėCOLON eeee - nejuokauk - pasikeisk tepala, ant vandens dabar praktishkai vazhineji ;)
Ir taip jau ~3 savaites, bet spaudimas normalus ir siaip jokio nepageidaujamo efekto. :mrgreen:
Ok , reikes pasikeist jei tau ramiau bus :mrgreen: , bet reikia dilema isprest koki tepala pilt, nes vienas pazystamas su Rykliu V6 sake supyle Castrol 3000 ir nustojo tepala valgyt, o siaip apie Castroli prisiskaiciau atseit nieko gero.
Ir siaip jei cia forume skaityti tai gero tepalo isvis nebuna :mrgreen:
Galvoju apie nezinau kokio gamintojo pardavineja su molipdenu, bet jis turetu buti tirstesnis...PVZ
EDIT : Paziurejau adresa, tai cia tas ir yra...
i klipeca pildavau pilstoma Agip'a pusiau sintetini ir ramiu snukeliu dapildinedavau jo surijamus kiekius po 11Lt/ltr 8) :lol: :lol: :lol:
nekarto nesiskunde :mrgreen:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
FireBird
Dalyvis
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 2007 08 27, 10:00
AutomobilisCOLON Galant GTi
MiestasCOLON Kaunas

Re: 4g63

Neperskaitytas pranešimas FireBird » 2009 09 02, 14:42

Nu va, šioks toks rezultatas po paskutinių remontų matosi! Vietoj litro tūkstančiui apie 100g tepalo tik susivalgo važiuojant ir netaupant :) Tik dabar įtarimas kyla kad radiatoriaus sekcijos kur ištrupėję - nepakankamai aušina prie didesnio greičio (160+) ir dėl to pradeda kilt temperatūra... O gal dar kokie nors bajeriai gali būt kurių kolkas neįsivaizduoju... :) Gal koks nors variantas dėl to kad išmetimo kolektoriaus apsauginės skardos nėra, radiatorius visgi nėra toli nuo jo... :?:
Mitsubishi GALANT GTi `1991 [4G63]
Honda Accord i-CTDi `2004

BUTTON_POST_REPLY