Salta eclipse 1G pridusta

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
bedboy
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2008 03 10, 01:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse
MiestasCOLON LTU

Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas bedboy » 2010 11 01, 17:20

Sveiki gal kam taip pat yra buve, kai saltas morotas vaziuoji duodi gazo ir masina kaip pridustu pradeda trukcioti kol apsukos sukyla. Paskui vaziuojant aukstesne pavara zemom apsukom taip pat trukcioja, bet kol salta kai susyla viskas kuo puikiausiai. Gal kam taip yra buve? kame problema galetu buti???

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2010 11 01, 17:51

temperaturos daviklis galbut

Vartotojo avataras
Bondas_007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 541
UžsiregistravoCOLON 2007 08 21, 12:59
AutomobilisCOLON Colt GTI
SkypeCOLON Bondas_007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas Bondas_007 » 2010 11 01, 18:19

gali buti temperatura, gali buti aukstos itampos problemos.
http://www.automobiliuremontas.lt
8 678 59083
skype: Bondas_007

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 11 01, 23:06

Pas mane irgi yra problemų kol šaltas variklis. Gazo nepriima, tiesiog gazuoji o mašina lėtėja, vos bėgėjasi, trukčioja. Užšilus viskas ok, gal trukčiojimas vos vos minimalus, nors gal ir nėra. Manau kaltas pas mane bent jau lemda zondas, ba jį atjungus ir prasidėjo šitos bėdos. Įjungus dujas problemos kaip ir nebūta.
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
Sky'us
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3305
UžsiregistravoCOLON 2006 11 30, 15:22
AutomobilisCOLON MG
MiestasCOLON Sun City
CONTACTCOLON

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas Sky'us » 2010 11 02, 11:21

Mano beda buvo sportinis oro filtras, prisigeria dregmes per nakti ir ryte kol prasipucia, pridusdavo, pakeciau i standartini filtra, dingo visos bedos.

Vartotojo avataras
4wardas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 335
UžsiregistravoCOLON 2009 12 30, 16:07
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1G
SkypeCOLON kmx_125b
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas 4wardas » 2010 11 19, 20:20

miurdock rašėCOLONPas mane irgi yra problemų kol šaltas variklis. Gazo nepriima, tiesiog gazuoji o mašina lėtėja, vos bėgėjasi, trukčioja. Užšilus viskas ok, gal trukčiojimas vos vos minimalus, nors gal ir nėra. Manau kaltas pas mane bent jau lemda zondas, ba jį atjungus ir prasidėjo šitos bėdos. Įjungus dujas problemos kaip ir nebūta.
pas mane irgi lygiai tas pats, saltas tiek ant benzino tiek ant duju nedirba, apsuku nenori priimt ir trukcioja. atjungus lambda zonda jokio efekto, lygiai taip pat vaziuoja, kai pasyla ligu viskas susitvarko. miurdock tu dar nebandei keist lambdos? ar pats self-diagnostic?

tik va siandiena nesupratau, masinai judant laisva pavara apsukos sukyla iki 1,5krpm ir iskart nukrenta, tada vel sukyla, sustojus viskas normaliai. ir dege check engine net ant benzino dirbant.
Mitsubishi Eclipse `94
Kawasaki KMX_125 `99
Barossa Thomahawk 250 `05

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2010 11 19, 20:44

bedboy, koki kura pili? Nes buna taip, kai uzpili neaiskio kilmes baltarusiska
Paskutinį kartą redagavo 1 diablom. Iš viso redaguota 2010 kartus.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Salta eclipse 1G pridusta

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 11 19, 23:49

4wardas rašėCOLON
miurdock rašėCOLONPas mane irgi yra problemų kol šaltas variklis. Gazo nepriima, tiesiog gazuoji o mašina lėtėja, vos bėgėjasi, trukčioja. Užšilus viskas ok, gal trukčiojimas vos vos minimalus, nors gal ir nėra. Manau kaltas pas mane bent jau lemda zondas, ba jį atjungus ir prasidėjo šitos bėdos. Įjungus dujas problemos kaip ir nebūta.
pas mane irgi lygiai tas pats, saltas tiek ant benzino tiek ant duju nedirba, apsuku nenori priimt ir trukcioja. atjungus lambda zonda jokio efekto, lygiai taip pat vaziuoja, kai pasyla ligu viskas susitvarko. miurdock tu dar nebandei keist lambdos? ar pats self-diagnostic?

tik va siandiena nesupratau, masinai judant laisva pavara apsukos sukyla iki 1,5krpm ir iskart nukrenta, tada vel sukyla, sustojus viskas normaliai. ir dege check engine net ant benzino dirbant.
Šiandien pasikeičiau zondą, galėsiu artimiausiu metu aprašyt kas kaip pasikeitė (tikiuos į gera).

Beje, dujoms zondas nelabai turėtų turėt reikšmės rodos.. Nes pas mane su dujom šaltas važiavo ok..

O zondą atjungus ir neturėtų kas keistis, jei jis grybauja tai jau gatavas, tad atjungus niekas nepasikeičia juk :)

Checkas dega ir pas mane, apsukos šokinėjo šaltam varikliui esant.
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

BUTTON_POST_REPLY