CA0 Del temperaturos daviklio

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Kazokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2011 06 05, 23:39
AutomobilisCOLON Colt 1,6 CJ0
MiestasCOLON Vilnius

CA0 Del temperaturos daviklio

Neperskaitytas pranešimas Kazokas » 2011 06 29, 20:07

Buvo taip, kad padariau avarija, ir reikejo keisti radiatoriu, nusipirkau deveta radiatoriu ir ten nera paciame radiatoriuje nebuvo temperaturos daviklio. Gal ten nuo naujesnio CA0 colt ir davikliai stovi kitur, bet radiatoriuje viena jam padaryta yra, bet problematiska ji ten perkelti, tai as is savo seno radiatoriaus paemiau davikli ir istaciau ji tiesiai i slanga su visokiais perejimais, bet jis man vistiek neveikia (neijungia ventiliatoriaus, nors pajungus 12V, ventilaitorius veikia). Pries avarija temp. daviklis veike, o dabar nebeveikia. Ar galejo jis sugesti? Ir ar parsidavineja jie atskirai nuo radiatoriu?

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: CA0 Del temperaturos daviklio

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2011 06 29, 22:12

Temperaturos sensorius pas CA0 coltus stovi uz termostato esanciame flance, tik db neesu garantuotas ar jisai atlieka ir funkcija kad rodytu i spidometra temperatura, bet del vintiliatoriaus tai tikrai. O apie daviklius i radiatorius nzn, bent pas mane jo, nera ir pats tas radiatoriukas per kudas sensoriui manau :lol:

Kazokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2011 06 05, 23:39
AutomobilisCOLON Colt 1,6 CJ0
MiestasCOLON Vilnius

Re: CA0 Del temperaturos daviklio

Neperskaitytas pranešimas Kazokas » 2011 06 29, 23:41

Nu pas mane buvo taip pat kaip ir cia, o radiatoriuje, kuri nusipirkau tokio nebuvo ;/



Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: CA0 Del temperaturos daviklio

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2011 06 30, 00:07

Tai, kad bicas pas tave coltas c50 o ne ca0, pagal radiatoriu sprendziu

BUTTON_POST_REPLY