galant 2,0

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Ernestakas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 78
UžsiregistravoCOLON 2015 05 02, 12:10
AutomobilisCOLON Galant
SkypeCOLON taketokx13
MiestasCOLON Panevėžys

galant 2,0

Neperskaitytas pranešimas Ernestakas » 2015 05 17, 14:24

Sveiki kas gali buti,kad netraukia mašina visiškai. Pradžioj atrodo pirmu begiu ima,bet po apsukos visiskai nekyla. Bulkos 80 i viet mane padeda. :D Net kartais norisi i skupke nuvešt ir atiduot. Dekui uz ats. :)

Sakau gal oro srauto matuokle. Paimu ja atjungiu vistiek tas pats.

Dokumentuose raso 110kw. Bet kiek ten istikruju siuo momentu tai duociau koki 55kw

galantVI
Dalyvis
PranešimaiCOLON 56
UžsiregistravoCOLON 2012 09 13, 08:21
AutomobilisCOLON Galant VI

Re: galant 2,0

Neperskaitytas pranešimas galantVI » 2015 05 17, 16:16

Jei atjungus matuokle niekas nepasikeicia traukos atzvilgiu, tai tada tikrai ji kalta. Pas mane ja atjungus visai trauka dingsta, o kai prijungi visai kitas reikalas.

Ernestakas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 78
UžsiregistravoCOLON 2015 05 02, 12:10
AutomobilisCOLON Galant
SkypeCOLON taketokx13
MiestasCOLON Panevėžys

Re: galant 2,0

Neperskaitytas pranešimas Ernestakas » 2015 05 18, 11:11

Pas mane kažkas ten blogai yra. Atjungus matuokle ant bendzo važiuoja,prijungus matuokle nevažiuoja,o ant dūjų važiuoja. Bet toks įdomus variantas,užkuriu ant dūjų mašina atjungiu matuokle motoras pradeda stipriau dirbti,bet trauka tokia pat. Ijungus irgi tokia pat. Sakai matuokle gali turėti tokia didelę įtaką traukai?
Važiuoju kaip atrodo,kad ją kažkas laikytu.

Matuoklės skaičiukai. Raidės neturi įtakos? Kūriau temą sakė pirkti tik su skaičiukais 481,nebūtina raidės,kad būtų vienodos.

https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphot ... e=555C4B2D

BUTTON_POST_REPLY