Kompas durniuoja ar kas?

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Kompas durniuoja ar kas?

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 11 28, 12:58

Sveiki Auto Kolegos,

Susidūriau su tokia problemėle ir kaip tai su forumo pagalba bandžiau spresti, tik va niekaip nesisekė. Todėl nusprendžiau temą sukurt.

Problema tokia... Mitsius mano nuostabus ir geras dirbo gerai iki kol nuduso vienas dačikas. Nuduso temperatūros ir žvakių pakaitinimo reguliavimo dačikas. Kol jis veikė mano geldutė rydavo apie 6,4l/100km. Kai dačikas nulūžo pradėjo ryti 7,5-8,5lt/100km. Pagalvojau kad gal kompas nebegauna signalo iš dačiko jog variklis pašilo ir varo kaip ant šalto.... ir dėl to nesukau galvos.
Tačiau dačikas buvo pakeistas tik va kuro sąnaudos niekaip nenorėjo atsistatyti. Žvakių pakaitinimo relės ir visa kita sistema susitvarkė tik išliko kuro klausimas......
Girdėjau gandus iš žmonių kad būna taip jog po problemos pašalinimo kompas nepamato kad problema pašalinta ir toliau varo savo.... tipo užfiksavo gedimą ir vsio kol jam nenurodysi kad jau tavarkoj.

Tai gal galit patarti ką daryti....??? :?:
Kompo neresetinau nes nežinau kaip.... bent manau kad nežinau... buvau kontaktus nuo akumu nuėmes ten valandai, nakčiai... ir sulietes klemas ten minute laikiau niekas nemačija...... Maž dar koks daviklis kur yra... mež tas nuduses....
Žodžiu patarkit be nebežianau ir kur dėtis.....
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 11 29, 07:59

Tai greičiausiai atsitiktinumas, kad pradėjo daugiau kuro imti ir dačikas sugedo. Aš vieną kart irgi galvojau kad su varikliu kažkas negerai, kad daugiau dyzelio suvartoja, bet paskui pasirodė kad tai nuo žieminių padangų, nes sukibimas didesnis buvo. Kompo niekaip nenuresetinsi, nes jis jokių duomenų nekaupia, o tai irgi kompu pavadint negalim, nes tai yra paprasčiausia valdymo schema. daugiau kuro imti dėl pakaitinimo galbūt gali jei važinėji labai trumpais atstumai, kol variklis nespėja užkaist. Kažkur kitur turėtų būt per didelio suvartojimo priežastis.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 11 29, 08:03

mpegas rašėCOLONTai greičiausiai atsitiktinumas, kad pradėjo daugiau kuro imti ir dačikas sugedo. Aš vieną kart irgi galvojau kad su varikliu kažkas negerai, kad daugiau dyzelio suvartoja, bet paskui pasirodė kad tai nuo žieminių padangų, nes sukibimas didesnis buvo. Kompo niekaip nenuresetinsi, nes jis jokių duomenų nekaupia, o tai irgi kompu pavadint negalim, nes tai yra paprasčiausia valdymo schema. daugiau kuro imti dėl pakaitinimo galbūt gali jei važinėji labai trumpais atstumai, kol variklis nespėja užkaist. Kažkur kitur turėtų būt per didelio suvartojimo priežastis.
Matai kas juokingiausia... Tai atsitiko jau senai kai dar buvo silta ir neavejau zieminiu padangu...
O gal zinai maz dar koks dacikas yra..??
Ar padetu jei nuvaryciau pas diagnostikus.? :?:
Ka patartumet tokiu atveju?
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
___ Ornito ___
Dalyvis
PranešimaiCOLON 43
UžsiregistravoCOLON 2006 12 02, 00:46
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ___ Ornito ___ » 2006 12 02, 00:59

Man kai pries 3 metus buvo nusproges kompas, tai turejau labai rimta galvosuki. Praktiskai jau neviltyje buvau. Pora menesiu sena Renuka buvau atsiprases.
O pataise visai kai jau nebesitikejau - Vilniuje, "Vytaras".
Labai geri zmones ten. Man patiko. :)

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 06, 09:00

o mano masiniukas isvis turi kompa...??? :?:

jei neturi ar padėtų elektronikos diagnostika...?? Kažkokia fiškė prie saugiklių skydelio yra tai kartais ne testavimo fiške...???
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2006 12 06, 12:14

herkuss rašėCOLONo mano masiniukas isvis turi kompa...??? :?:

jei neturi ar padėtų elektronikos diagnostika...?? Kažkokia fiškė prie saugiklių skydelio yra tai kartais ne testavimo fiške...???
iki 95 metu galantuose dar ejo seni tarybiniai mediniai skaitliukai vietoj kompu :) Zinoma, kad turi kompa
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
___ Ornito ___
Dalyvis
PranešimaiCOLON 43
UžsiregistravoCOLON 2006 12 02, 00:46
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ___ Ornito ___ » 2006 12 09, 15:45

egisas rašėCOLON iki 95 metu galantuose dar ejo seni tarybiniai mediniai skaitliukai vietoj kompu :) Zinoma, kad turi kompa
Gal gali paaiskinti nesupratingam zmogui ka cia norejai pasakyti? :roll:

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 12 09, 18:11

herkuss rašėCOLONo mano masiniukas isvis turi kompa...??? :?:

jei neturi ar padėtų elektronikos diagnostika...?? Kažkokia fiškė prie saugiklių skydelio yra tai kartais ne testavimo fiške...???
Gal ir pasikartosiu, bet reikia vieną kart išsiaiškinti. Jeigu akseleratoriaus pedalas mechaniškai surištas su aukšto slėgio siurbliu-paskirstytoju, tai jokio "kompo" nėra. Kad tai sužinoti, pažiūrėk ar į siurblį ateina trosas ar laidas. Jeigu trosas, tai jokio "kompo" nėra.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 11, 08:52

mpegas rašėCOLON
herkuss rašėCOLONo mano masiniukas isvis turi kompa...??? :?:

jei neturi ar padėtų elektronikos diagnostika...?? Kažkokia fiškė prie saugiklių skydelio yra tai kartais ne testavimo fiške...???
Gal ir pasikartosiu, bet reikia vieną kart išsiaiškinti. Jeigu akseleratoriaus pedalas mechaniškai surištas su aukšto slėgio siurbliu-paskirstytoju, tai jokio "kompo" nėra. Kad tai sužinoti, pažiūrėk ar į siurblį ateina trosas ar laidas. Jeigu trosas, tai jokio "kompo" nėra.
Pas mane tai gazo trosas ateina iki siurblio... Tai jei kompo nera.. kas tada reguliuoja kuro mišinio riebumą kai šaltas motoras ir kai pašyla... maž tas dačikas nuėjes...??? (blyn nebežinau ką ir begalvoti... :) )
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 15, 08:19

XEBRA HELLPP
patikrinau kiek kuro ryja.... mieste 100km/9,5l dyzelino...aš tiek neuždirbu dar kad taip išmaitinčiau... :wink: ...
Padėkit maž kam panašiai yra buvę... gal kas žinot kokiu principu kuro mišinys reguliuojamas (čia kai šalta ir kai pšyla... kas tai reguliuoja)
Gal kas sxemų kokių turit.... PLEAASSEE!!!
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 12 15, 09:02

herkuss rašėCOLONXEBRA HELLPP
patikrinau kiek kuro ryja.... mieste 100km/9,5l dyzelino...aš tiek neuždirbu dar kad taip išmaitinčiau... :wink: ...
Padėkit maž kam panašiai yra buvę... gal kas žinot kokiu principu kuro mišinys reguliuojamas (čia kai šalta ir kai pšyla... kas tai reguliuoja)
Gal kas sxemų kokių turit.... PLEAASSEE!!!
O kur tu tas schemas dėsi? Po gazo pedalu pasikiši, kad iki galo nenusispaustų? :lol: Jei Utenoj tas tavo miestas- tai nežinau kaip ten situacija, bet spėju į Kauną važiuoji- tai dar gali su tom schemom pamojuot kam nors per langą, kai koks pikas būna :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 15, 09:15

ZyXEL rašėCOLON
herkuss rašėCOLONXEBRA HELLPP
patikrinau kiek kuro ryja.... mieste 100km/9,5l dyzelino...aš tiek neuždirbu dar kad taip išmaitinčiau... :wink: ...
Padėkit maž kam panašiai yra buvę... gal kas žinot kokiu principu kuro mišinys reguliuojamas (čia kai šalta ir kai pšyla... kas tai reguliuoja)
Gal kas sxemų kokių turit.... PLEAASSEE!!!
O kur tu tas schemas dėsi? Po gazo pedalu pasikiši, kad iki galo nenusispaustų? :lol: Jei Utenoj tas tavo miestas- tai nežinau kaip ten situacija, bet spėju į Kauną važiuoji- tai dar gali su tom schemom pamojuot kam nors per langą, kai koks pikas būna :lol:
Ne galvoju gal sxema siurblio valdymok okia yra...(aš tai nežinau tik...) Maž koks daviklis yra kuris raguliuoja kuro padavimą.... tai žiūrėčiau, o dabar nežinau ir ko griebtis


O kad kalta elektra čia išvis įmanomas toks dalykas ar aš čia tik brieda skleidžiu... :?: 8O
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 12 15, 16:06

manau kad bus blogai nustatyta paskirstymo dirzo mietka ant kuro siurblio
Accord Tourer

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 12 16, 16:00

Instrukcijoje tokius galimus gedimus aprašo:
užsiteršęs oro filtras,
kuro sistemos nesandarumas,
užsikimšęs grįžtamasis vamzdelis,
per didelės laisvos apsukos.
Kai šaltas variklis, tai reguliuojasi paprastai: daugiau paduodama kuro, dėl to padidėja apsukos. Senesniuse golfuose tai labai primityviai kaip padsosas senuose žiguliuose padarytas :lol: . Dar galvoju gali būt koks purkštukas blogas.
Ar labai dūmija variklis?

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 18, 09:17

mpegas rašėCOLONInstrukcijoje tokius galimus gedimus aprašo:
užsiteršęs oro filtras,
kuro sistemos nesandarumas,
užsikimšęs grįžtamasis vamzdelis,
per didelės laisvos apsukos.
Kai šaltas variklis, tai reguliuojasi paprastai: daugiau paduodama kuro, dėl to padidėja apsukos. Senesniuse golfuose tai labai primityviai kaip padsosas senuose žiguliuose padarytas :lol: . Dar galvoju gali būt koks purkštukas blogas.
Ar labai dūmija variklis?
Nedūmija variklis na gal bet labai ne daug... Buvau pas meistrus sake kad purkstukas nelabai tiketina nes tada sunkiai vestusi, o pas mane gerai vedasi..??
Minejai kad kai šalta tai daugiau paduodama kuro... kas reguliuoja...??

Apsukos ne per didelės 750+-100 rpm.

kaip patikrinti grįžtama vamzdelį....???
o kad kuro sistema nesandari tai ruošiausi ant dienu tikrinti...:) bet su vamzdeliu reiks patikrinti variantą.

oro filtras prieš porą mėn keistas kai keičiau tepalus...
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

BUTTON_POST_REPLY