Auto gesta, esant shaltam varikliui + neveikia autopilotas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 02 21, 19:18

beja ka norejau pridurti prei autpiloto temos nes apie gesima saltai tyngiu :P tai visu pirma pasitikrink pedalu itempima nes po stabdziu ir sankaba yra davikliai jei jie nors vienas nusedes tai neisijungia tai kaip as dariau kol sankaba buvo netvarkyta su viena koja spaudziu gaza su kita is apacio pakeliau sankaba ir suveike o pries tai nelabai vekia beja greicio stabilumo palaikymas irgi itakos daro sekmes :mrgreen:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Mazhylis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 2005 01 28, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Mazhylis » 2005 03 05, 10:41

Taigi, paaiskejo kodel auto gesta esant saltam varikliui... Pasirodo, reikia keisti laisvos eigos reguliatoriu... Kurio kaina..... 1800lt... Naujo... O naudoto niekur nerandu, gal kas zino kur galima butu rasti?

Labai padetumet. Aciu
Mazhylis

Mitsubishi Galant sedanas 95m. V6 2.0l automatas, 110 kW

Vartotojo avataras
raimizzz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 114
UžsiregistravoCOLON 2004 11 24, 02:00
MiestasCOLON Vilnius-Zirmuna

Neperskaitytas pranešimas raimizzz » 2005 03 05, 12:24

Nu aš kaip viada - Acuros servize ieškok, čia prie A1 kareivių gatvėj (nors rašo kalvarijų), aš kai ieškojau detalių, sakė turi pora galantų tokių (nu bent jau tos laidos), tik jie su vairu dešinėj pusėj, bet tau tai neaktualu turbūt, varikliukas gi nesisuks į kitą pusę, jei vairas dešinėj :D
Princas ant baltos kumelės.

Vartotojo avataras
Caballero
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00

Re: Auto gesta, esant shaltam varikliui + neveikia autopilot

Neperskaitytas pranešimas Caballero » 2005 03 06, 16:43

Mazhylis rašėCOLONSveiki,

Auto 95m. Mitsubishi Galant sedanas V6 2.0L, automatas. Reiskia, yra keletas bedu:
1) neveikia autopilotas. Bandziau ir 120km/h vaziuojant ijungti ir 60Km/h. Nesifixuoja ir viskas autopilotas.
2) esant shaltam varikliui, auto gesta, reikia nemazhai pragazuoti, kol isyla ir vaziuoja normaliai.
Patarkit kur butu galima sutvarkyti sias bedas ir kiek +- Lt tai man atsieitu.
Veixmas butu Vilniuje.

Aciu uz info.
na, su auto pilotu gal but panasi problema kaip ir pas mane. kuo senesne masina tuo labiau kleba sankabos ir stabdziu pedalai, o kaip zinai autopilotas reaguoja i siu pedalu paspaudima issijungdamas. pvz pas mane kartais pries ijungiant auto pilota reikia siek tiek spustelt su koja sankaba ar stabdi, tik tada jis isijungia.

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 05 30, 16:05

su autopilotu pas mane irgi savotishki bajeriai. jis isijungia tik is kokio 2-3 karto. tiesiog reikia paspausti viena karta knopke, po to antra, tada kartais uzkimba, o jei ne, tai ir trecia :) kame cia gali but beda?
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
Acacia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 2005 05 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Acacia » 2005 05 30, 16:55

gazas rašėCOLONsu autopilotu pas mane irgi savotishki bajeriai. jis isijungia tik is kokio 2-3 karto. tiesiog reikia paspausti viena karta knopke, po to antra, tada kartais uzkimba, o jei ne, tai ir trecia :) kame cia gali but beda?
O pas mane nera jokio nei auto, nei avia piloto, ir ramuma ramuma :D
Galant'as 90m 1,8 - kiek kumeliu gyvu like, nieks nezino

Vartotojo avataras
gumis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 180
UžsiregistravoCOLON 2005 02 18, 02:00
MiestasCOLON Palanga-Vilnius

Neperskaitytas pranešimas gumis » 2005 05 30, 17:05

na pas mane taip pat yra problema su autopilotu, buvau vienoj firmoj, dejo man xenonus, ir patikrino kas autopilotui, tai pasake kad rankenele-jungiklis puikiausei veikia o beda kazkur toliau, atlekt liepe kita diena, tai ir nebeveziau :P
Subaru impreza,
Mitsubishi Eclipse 3G

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 05 30, 17:10

Matosas rašėCOLONpilotas veikia tik nuo 60 km/h beroc :roll:
o del to gesimo tai pazek kai pvisad :arrow: pradek nuo zvakiu, paskui laidai, laisvos eigos varikliukas :wink:
Autopilotui jokio skirtumo kox greitis, ash pvz savishki buvau ijunges ir 20 KM/H viskas veikia, taip kad nuo greicio nepriklauso na bent jau pas mane
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 05 30, 17:48

zzigiss rašėCOLON
Matosas rašėCOLONpilotas veikia tik nuo 60 km/h beroc :roll:
o del to gesimo tai pazek kai pvisad :arrow: pradek nuo zvakiu, paskui laidai, laisvos eigos varikliukas :wink:
Autopilotui jokio skirtumo kox greitis, ash pvz savishki buvau ijunges ir 20 KM/H viskas veikia, taip kad nuo greicio nepriklauso na bent jau pas mane
tai pas tave... pas tave viskas gi neveikia :D
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 05 30, 17:53

gumis rašėCOLONna pas mane taip pat yra problema su autopilotu, buvau vienoj firmoj, dejo man xenonus, ir patikrino kas autopilotui, tai pasake kad rankenele-jungiklis puikiausei veikia o beda kazkur toliau, atlekt liepe kita diena, tai ir nebeveziau :P
pas mane nemanau, kad jungiklis... jei butu blogas tai isvis neisijungtu arba reiketu igrust ji, kad sukonktaktuotu :) hmm manau tiesiog kompas debilas, nes nesupranta is pirmo karto :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 05 30, 17:55

gazas rašėCOLON
zzigiss rašėCOLON Autopilotui jokio skirtumo kox greitis, ash pvz savishki buvau ijunges ir 20 KM/H viskas veikia, taip kad nuo greicio nepriklauso na bent jau pas mane
tai pas tave... pas tave viskas gi neveikia :D
Nu tai zinai dabar va pasidzhiaugiau tai jau lauksiu pasikeitimu elgsenos
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
ZaZaZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 2004 12 09, 02:00
MiestasCOLON Å iauliai

Neperskaitytas pranešimas ZaZaZ » 2005 05 30, 19:47

Autopilotui jokio skirtumo kox greitis, ash pvz savishki buvau ijunges ir 20 KM/H viskas veikia, taip kad nuo greicio nepriklauso na bent jau pas mane
[/quote]


su autopilotu pas mane irgi savotishki bajeriai. jis isijungia tik is kokio 2-3 karto. tiesiog reikia paspausti viena karta knopke, po to antra, tada kartais uzkimba, o jei ne, tai ir trecia kame cia gali but beda?

atkreipkit demesi, pvz 1G autopilotas nepadaro "SET" jeigu tuo metu greitis smarkiai kinta. T.y. pirma reikia ganetinai stabiliai laikyti greiti kojos pagalba, o tada jau galima ir autopilota ijungti. Zinoma, siek tiek gali kisti.


Na o del reguliatoriaus laisvu apsuku tai ka as zinau.......nezinau as kainu, bet uz 1800 Lt ten jauciu visa ta ECI ar kaip jis ten tau keist ruoshiasi........na tuomet prasto remontininkai...... nebent suskiles koks ar kas....nu nzn....jei lasivu apsuku reguliatorius parejes tai ten nemanau kad stebuklingai daug komponentu....nu nzn nzn....galanto neturiu tai nzn
nostalgija: raudona Mitsubishi Eclpse GS,
dabar: juoda Mitsubishi Eclpse GS, Šiauliai

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 05 30, 20:17

juokai juokais, bet pas mane autopilotas irgi neveike, kol neatsiverciau usermanualo ir neperskaiciau kaip ji reikia ijungti ;) tiesa, knygute skaiciau bevairuodamas ir vos nenulekiau nuo autostrados. tai buvo mano pirmieji 30km su masina vaziuojant is klaipedos konteineriu terminalo jau kaunan. ziauru kaip prisimenu.. na, buna, pasitaiko :D
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Mazhylis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 2005 01 28, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Mazhylis » 2005 06 06, 08:45

gerai, tada vel paklausiu :D
pas mane, kaip bebutu gaila, manualas yra tik prencuzu kalba... auto is Belgijos parvarytas, tai belgai tik prancuziskai ir temoka... Tai gal kas patars, kur rasti angliska Mitsubishi Galant 95m. sedanas automatas, manuala????
Del autopiloto - nieko neiseina... viska jau isbandzew.... o del reguliatoriaus laisvos eigos... dar ieskau... :D
Mazhylis

Mitsubishi Galant sedanas 95m. V6 2.0l automatas, 110 kW

BUTTON_POST_REPLY