prasiusko turbut dirzas,o gal ir teuko :(

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
marchela
Dalyvis
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 2004 11 07, 02:00
MiestasCOLON ex Sewlei

prasiusko turbut dirzas,o gal ir teuko :(

Neperskaitytas pranešimas marchela » 2005 02 27, 00:34

tai va,prasisuko dirzas,tiksliai nzn,bet per apsauga paziurejau,kad dantys nueje, o keiciau pries 4 men., pravaziavau apie 3000km :( ,sukaus ir biski uzspaudziau ir buvo kazkas,nieko negirdejau,bet masina uzgeso,gal muzika grojo per garsiai. nulankste kazi voztuvus ar ne? pas mane 2.0 16v sohc varyklys,bet tipo sake nulankste tik neaisq kiek, dabar kainuos :cry: :cry: :cry:

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2005 02 27, 01:27

Jeigu prasuko dirza reiskai buvo per silpnai itemptas, o sulankstyti galejo visus 16 voztuvu, kiekvieno kaina apie 30 LTL * 16 = 480 LTL, plius nauja tarpine, tepalai, filtras, naujas dirzas, darbas nu kokiu 900 LTL mano manymu turetu kainuoti, nors su tuos neesu susisdures :?
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
Ernis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 219
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Elektrenai - Vi

Neperskaitytas pranešimas Ernis » 2005 02 27, 12:26

Panasiai ir turetu kainuot 800~900lt.
Mitsubishi Carisma 95/96, 1.8 16V

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 02 27, 16:14

nu visu pirma tai ne dohc, tai gal nelabai ir uzlankste voztuvus. Man taip buvo nusokes dirzes, bet viskas baigesi laimingai be jokiu papildomu islaidu apart dirzo itempejas :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 02 27, 17:27

N amano nuomone tai jei nusoko dirzas ir sulinko bet vienas voztuvas keist reikai visus. Tau meistras gali pasakyt kad tipo geras is akies nesimato kad linkes bet jis bus vistiek gaves per kepure. Siulaukeisti visus.
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
marchela
Dalyvis
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 2004 11 07, 02:00
MiestasCOLON ex Sewlei

Neperskaitytas pranešimas marchela » 2005 02 27, 19:33

ti vo, diagnoze:visi voztuvai sulankstyti :cry: ant dirzo kokia 5 dantys nuesti, problema sunku rast,kodel prasisuko,nes dirzas sake gana stiprus,bet rado sulenkta kazkokia skarda prie apatines zvaigzdes, dirzas buvo ipjautas keliose vietose ir karta uzstrigo,o kadangi as buvau nuspaudes kazkur 6000rpm velenas prasisuko ir sulankste voztuvus, as manau, bet kaip skarda galejo nei is sio nei is to uzsilenkt :?: cia jau mistika, o gal meistro blogas uzdejimas :?: :?: :?: cia kazkas neaiskaus vyksta, nes is apacios yra apsauga ir ja nuemes nieko nerado, niekaip nesuprantu kas do chu*ne :cry: :cry:

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 02 27, 19:35

marchela rašėCOLONti vo, diagnoze:visi voztuvai sulankstyti :cry: ant dirzo kokia 5 dantys nuesti, problema sunku rast,kodel prasisuko,nes dirzas sake gana stiprus,bet rado sulenkta kazkokia skarda prie apatines zvaigzdes, dirzas buvo ipjautas keliose vietose ir karta uzstrigo,o kadangi as buvau nuspaudes kazkur 6000rpm velenas prasisuko ir sulankste voztuvus, as manau, bet kaip skarda galejo nei is sio nei is to uzsilenkt :?: cia jau mistika, o gal meistro blogas uzdejimas :?: :?: :?: cia kazkas neaiskaus vyksta, nes is apacios yra apsauga ir ja nuemes nieko nerado, niekaip nesuprantu kas do chu*ne :cry: :cry:
ne chujnia, o litai vejams :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 02 27, 19:44

N azinai galejo but ir toks scenarijus
Uzlekei i pusni kieto sniego ir sulankstei ta skarda snoegas istirpo nuo variklio silumos ir ikalciu neliko.
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
marchela
Dalyvis
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 2004 11 07, 02:00
MiestasCOLON ex Sewlei

Neperskaitytas pranešimas marchela » 2005 02 27, 19:50

nepamenu kada anglijoje buvo prisnige su pusnim per du metus kiek jau esu cia :o 8O

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 02 27, 19:52

marchela rašėCOLONnepamenu kada anglijoje buvo prisnige su pusnim per du metus kiek jau esu cia :o 8O
Tada mano scenarijus netinka
Reik mastyt per naujo.
:-)
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 27, 20:33

alfa-moda rašėCOLONJeigu prasuko dirza reiskai buvo per silpnai itemptas, o sulankstyti galejo visus 16 voztuvu, kiekvieno kaina apie 30 LTL * 16 = 480 LTL, plius nauja tarpine, tepalai, filtras, naujas dirzas, darbas nu kokiu 900 LTL mano manymu turetu kainuoti, nors su tuos neesu susisdures :?
Alfa ishkur tokia kaina? mes good_kid pirkom tai mokejom 14-16Lt. made in japan :P
jeidirzhas prasisuko nevisad sulanksto :P

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 27, 20:40

Lince rašėCOLONN amano nuomone tai jei nusoko dirzas ir sulinko bet vienas voztuvas keist reikai visus. Tau meistras gali pasakyt kad tipo geras is akies nesimato kad linkes bet jis bus vistiek gaves per kepure. Siulaukeisti visus.
Lince, ishakies nebutinai, galima paridenti ir ziuret ar kreiva, bet tai taipogi nepatikima, gar variantas, nuemi galva, pili vazndeni ir ziuri vozhtuvas praleido arne... jeine tada geras...

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 02 27, 20:49

Leisk man nesutikti su tavim. Jei nuemi galva ir visi voztuvai nelietsti tada ok pili vandeni ir vaziuji jei neledzia bet jei nors viena slenktas tada imi visus ir keiti. Ziurek paskui koks vienas ims ir sutruks ar subyres bevaziuojant o tada tai padainuosi. Nemanau kad voztuvai tokie jau brangus, o galva vistiek nuimta. Taip kad.....
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 27, 21:00

Lince rašėCOLONLeisk man nesutikti su tavim. Jei nuemi galva ir visi voztuvai nelietsti tada ok pili vandeni ir vaziuji jei neledzia bet jei nors viena slenktas tada imi visus ir keiti. Ziurek paskui koks vienas ims ir sutruks ar subyres bevaziuojant o tada tai padainuosi. Nemanau kad voztuvai tokie jau brangus, o galva vistiek nuimta. Taip kad.....
niugi nevisus paliecia jei uzhgesta ;) ir nebandai tampyti su trosu-uzhsivedineti :))) kaicia padare vieni ;))

vanduo bega-blokas vozhtuvas
nebega - geras vozhtuvas
:P
sutinku kad visus apsimoka keisti nes darbas yra taspats ar viena ar visus ;))
vozhtuvai nera brangus niu buna exkliuzivu kai kana ohoho ;)

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 02 27, 21:08

Donix rašėCOLON
Lince rašėCOLONLeisk man nesutikti su tavim. Jei nuemi galva ir visi voztuvai nelietsti tada ok pili vandeni ir vaziuji jei neledzia bet jei nors viena slenktas tada imi visus ir keiti. Ziurek paskui koks vienas ims ir sutruks ar subyres bevaziuojant o tada tai padainuosi. Nemanau kad voztuvai tokie jau brangus, o galva vistiek nuimta. Taip kad.....
niugi nevisus paliecia jei uzhgesta ;) ir nebandai tampyti su trosu-uzhsivedineti :))) kaicia padare vieni ;))

vanduo bega-blokas vozhtuvas
nebega - geras vozhtuvas
:P
sutinku kad visus apsimoka keisti nes darbas yra taspats ar viena ar visus ;))
vozhtuvai nera brangus niu buna exkliuzivu kai kana ohoho ;)
Ka ir sakau pasikeiti visu sir ramiai miegi.
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

BUTTON_POST_REPLY