Dar apie sankaba

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
Acacia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 2005 05 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Dar apie sankaba

Neperskaitytas pranešimas Acacia » 2005 06 03, 08:35

Nenorejau rasyt i pries tai esancia tema apie sankaba, nes mano klausimas biskiuka kitoks.
Mano galante genda viskas, kas netingi gest - si karta sankaba jau baiginejasi :(
Atleiskit uz neishmanyma, as dar tik mokausi 8)
Kaip pigiau pasitaisyt sita problemele - kazkaip niekad negirdejau, kad kas nors pirktu padeveta sankaba is sroto... Ar yra tik vienas sios ligos sprendimo budas - nauja sankaba :?: :roll:
Galant'as 90m 1,8 - kiek kumeliu gyvu like, nieks nezino

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Dar apie sankaba

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 06 03, 09:34

Acacia rašėCOLONNenorejau rasyt i pries tai esancia tema apie sankaba, nes mano klausimas biskiuka kitoks.
Mano galante genda viskas, kas netingi gest - si karta sankaba jau baiginejasi :(
Atleiskit uz neishmanyma, as dar tik mokausi 8)
Kaip pigiau pasitaisyt sita problemele - kazkaip niekad negirdejau, kad kas nors pirktu padeveta sankaba is sroto... Ar yra tik vienas sios ligos sprendimo budas - nauja sankaba :?: :roll:
nebutinai nauja jei pas tave nudiles tik sankabos diskas o visa kita good tai gali prie disko prikniedyt naujus andeklus ir viskas kad ir is sroto jei ant ju dar "mesos" like :lol:
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 06 03, 10:35

As pirkau shrote. Pats rinkausi. Nesudroztas visai buvo, ir svarbiausia kad originalas. O tai as labai abejoju kad parduotuvei rasciau geros kokybes
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 06 03, 11:13

taxistas rašėCOLONAs pirkau shrote. Pats rinkausi. Nesudroztas visai buvo, ir svarbiausia kad originalas. O tai as labai abejoju kad parduotuvei rasciau geros kokybes
butent originalio galys yra geriausios nes ta nauja is paduotuveis gali trumpiau laikyt nei ta is sroto :D
Eclipse 1G Targa (SOLD)

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2005 06 03, 12:19

Norint pigiai, gerai ir is sroto, bet daznai ir to nereikia jei pas jus nepasibaiges diskatorius ir diskelio amortizacines atramos, na kartais spyruokles. Reikia pirma viska isimti ir tada ziureti ka turit jei tos spyruoklytes tvarkoj diskelyje, tai galima perkniedyti frikcine medziaga ir vel surinkti, aisku dar rekomenduotina pakeisti isminama guoli, nes jis daznai nelaiko tiek kiek laiko sankaba, bet cia sprendimas turintis ir savu pliusu ir minusu, pliusas pigumas, minusas tas jog gali pasikeisti sankabos sukibimo savybes pakeitus frikcine medziaga. Bet is esmes jeigu is tikruju geras diskatorius tai visos sankabos keisti neapsimoka, tik labai sunku nustatyti ar tas diskatorius geras ar jau pavarges.
Uminis patologinis paranoikas, arba, baltus arklius besivaikant.......
Honda Civic, 2003. 1,6 VTEC SOHC
VW Golf (2,0 hibridas,sport reguliuojami velenai,lengvinti stumai,portinta galva ir etc 900 kg-->~180 AG)

Vartotojo avataras
Acacia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 2005 05 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Acacia » 2005 06 03, 15:25

Na gerai, truputi nuraminot :D
Otai nuvaziuoju i koki servisa, pamato kad pana atvaziavo, ir pradeda tada vardint, ka butinai reikia keist ir kaip gali ratai nusimaut bevaziuojant :D
Kartais net juokinga buna.
Tai va reik apsiskaityt pries vaziuojant, kad zinociau, kas realu, o kas ne :)
Galant'as 90m 1,8 - kiek kumeliu gyvu like, nieks nezino

Vartotojo avataras
Lexa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 2005 06 12, 03:00

Re: Dar apie sankaba

Neperskaitytas pranešimas Lexa » 2005 06 12, 16:41

Acacia rašėCOLONNenorejau rasyt i pries tai esancia tema apie sankaba, nes mano klausimas biskiuka kitoks.
Mano galante genda viskas, kas netingi gest - si karta sankaba jau baiginejasi :(
Atleiskit uz neishmanyma, as dar tik mokausi 8)
Kaip pigiau pasitaisyt sita problemele - kazkaip niekad negirdejau, kad kas nors pirktu padeveta sankaba is sroto... Ar yra tik vienas sios ligos sprendimo budas - nauja sankaba :?: :roll:
KLAUSIMELIS+
Labas, gal zinot kiek man gali apaseiti sankabos disko pakeitimas ir pats diskas........(naujas)
Mitsubishi Lancer 90m.1.5l

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Dar apie sankaba

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 13, 10:15

Lexa rašėCOLON
Acacia rašėCOLONNenorejau rasyt i pries tai esancia tema apie sankaba, nes mano klausimas biskiuka kitoks.
Mano galante genda viskas, kas netingi gest - si karta sankaba jau baiginejasi :(
Atleiskit uz neishmanyma, as dar tik mokausi 8)
Kaip pigiau pasitaisyt sita problemele - kazkaip niekad negirdejau, kad kas nors pirktu padeveta sankaba is sroto... Ar yra tik vienas sios ligos sprendimo budas - nauja sankaba :?: :roll:
KLAUSIMELIS+
Labas, gal zinot kiek man gali apaseiti sankabos disko pakeitimas ir pats diskas........(naujas)
Mitsubishi Lancer 90m.1.5l
disko kaina apie 150 lt , bet mes ne parduotuve tai pkad skambint i acura arba tekstara arba lirosta (pastarojoj pigiausia, bet detales is kinijos), o pakeitimas irgi priklauso nuo to kur darysi, garaze ~ 100 lt servize vel skirtingia, zodziu mes ne kainininkai :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lexa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 2005 06 12, 03:00

Re: Dar apie sankaba

Neperskaitytas pranešimas Lexa » 2005 06 13, 12:16

disko kaina apie 150 lt , bet mes ne parduotuve tai pkad skambint i acura arba tekstara arba lirosta (pastarojoj pigiausia, bet detales is kinijos), o pakeitimas irgi priklauso nuo to kur darysi, garaze ~ 100 lt servize vel skirtingia, zodziu mes ne kainininkai :wink:[/quote]


Labai aciu, dabar bent neapgaus;)
O, kad ne parduotuve as ir pats matau, tik kad kai klausiau sekmadienis buvo :) vat ir nebuvo ko klausti... jus vieninteliai draugo bedoj nepalikot...

BUTTON_POST_REPLY