Sankabos cilindriukas

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
mauzas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 11 22, 11:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0 16v
SkypeCOLON spigliuots_ezhiuks
MiestasCOLON Klaipėda/Mažeikiai

Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas mauzas » 2009 11 28, 21:26

Sveiki, esu naujokas šitam forume. Katik įsigijau Mitsubishi Galantą 97m. Mašina puiki, tik yra viena bėdelė. Kaip perskaičiau, kad galantam dažnai streikuoja sankaba ir greičių dėže. Pas mane bėda su pagrindiniu sankabos cilindrėliu. Gal kas žinot, kur būtų galima gaut pagrindinio cilindrėlio manžetus? Senesniam galantui sakė, kad yra atskirai komplektėlis manžetų kartu su ta spyruokle, o kaip su galantu nuo 97m? Gal kas kokį katalogelį turit? :) Jei nieko gero nerasiu reikes keist visą cilindriuką :(
97' Mitsubishi Galant GLS 2.0 16v 100 kW
07' Kawasaki EX650R 54 kW PARDUODU

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2009 11 28, 22:07

Imi į rankas telefoną, skambini į Liro, Acura, Tanagrą ir t.t. ir klausi ar turi.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Algiukaz
Klubo narys
PranešimaiCOLON 744
UžsiregistravoCOLON 2008 10 16, 23:39
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer Evoliution VIII
SkypeCOLON algirdux2001
MiestasCOLON Москва-Vilnius-Šiauliai
CONTACTCOLON

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas Algiukaz » 2009 11 28, 22:13

beda gali but ta, kad korozija paeda pati korpusa cilindriuko is vidaus, manzetai nepades tada, nuemus reikia ziuret kas leidzia, naujas cilindras manau iki 100 lt ir nesunku paciam pora varztu atsukt/prisukt ir nusiorint
MB C-klasse (W204 coupe '14)
VW Touareg II (face lift '15)

Inirtingai ieskomas gyvas CT9A

Vartotojo avataras
mauzas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 11 22, 11:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0 16v
SkypeCOLON spigliuots_ezhiuks
MiestasCOLON Klaipėda/Mažeikiai

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas mauzas » 2009 11 28, 22:24

Algiukaz rašėCOLONbeda gali but ta, kad korozija paeda pati korpusa cilindriuko is vidaus, manzetai nepades tada, nuemus reikia ziuret kas leidzia, naujas cilindras manau iki 100 lt ir nesunku paciam pora varztu atsukt/prisukt ir nusiorint
Naujas 350lt, bent jau taip sakė. Bėda ne tame, kad leidžia, o tame, kad paspaudus sankabą neįsiurbia skysčio iš cilindrėlio. Man reikia pakeist tik manžetus, nes kažkaip jie stebuklingai neatsitraukia iki galo ir uždengia tą skylę, pro kuria įsiurbt turi. Sakė gali būt dėl to, kad anksčiau kas keitė kažką suteptus manžetus sudėjo ir nuo solidolio išbrinko pati gumelė. Kiek čia teisybės nežinau, bet faktas tas, kad reik keist tas gumikes. Nepasižymiu aš kantrybe, todėl jei nieko gero nesusimastys čia reikes pirkt naują visą cilindrėlį :) .
97' Mitsubishi Galant GLS 2.0 16v 100 kW
07' Kawasaki EX650R 54 kW PARDUODU

Vartotojo avataras
kopass6
Dalyvis
PranešimaiCOLON 512
UžsiregistravoCOLON 2008 05 03, 09:38
AutomobilisCOLON Avensis
SkypeCOLON kopass2313
MiestasCOLON Birštonas

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas kopass6 » 2009 11 28, 22:36

mauzas rašėCOLON
Algiukaz rašėCOLONbeda gali but ta, kad korozija paeda pati korpusa cilindriuko is vidaus, manzetai nepades tada, nuemus reikia ziuret kas leidzia, naujas cilindras manau iki 100 lt ir nesunku paciam pora varztu atsukt/prisukt ir nusiorint
Naujas 350lt, bent jau taip sakė. Bėda ne tame, kad leidžia, o tame, kad paspaudus sankabą neįsiurbia skysčio iš cilindrėlio. Man reikia pakeist tik manžetus, nes kažkaip jie stebuklingai neatsitraukia iki galo ir uždengia tą skylę, pro kuria įsiurbt turi. Sakė gali būt dėl to, kad anksčiau kas keitė kažką suteptus manžetus sudėjo ir nuo solidolio išbrinko pati gumelė. Kiek čia teisybės nežinau, bet faktas tas, kad reik keist tas gumikes. Nepasižymiu aš kantrybe, todėl jei nieko gero nesusimastys čia reikes pirkt naują visą cilindrėlį :) .
rem komplektu yra, ten juose buna visos gumeles, tik reikes tau paciam issiardyt viska ir susitvarkyt kaina apie 15 lt
Toyota avensis
Carisma- Sold
Lancer 93 GLX - Sold

Vartotojo avataras
DRR604
Dalyvis
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 2008 10 29, 21:14
AutomobilisCOLON universalus ryklys-parduotas
MiestasCOLON Vilnius

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas DRR604 » 2009 11 30, 16:57

Naujas 350lt, bent jau taip sakė. Bėda ne tame, kad leidžia, o tame, kad paspaudus sankabą neįsiurbia skysčio iš cilindrėlio. Man reikia pakeist tik manžetus, nes kažkaip jie stebuklingai neatsitraukia iki galo ir uždengia tą skylę, pro kuria įsiurbt turi. Sakė gali būt dėl to, kad anksčiau kas keitė kažką suteptus manžetus sudėjo ir nuo solidolio išbrinko pati gumelė. Kiek čia teisybės nežinau, bet faktas tas, kad reik keist tas gumikes. Nepasižymiu aš kantrybe, todėl jei nieko gero nesusimastys čia reikes pirkt naują visą cilindrėlį :) .[/quote]

as siaip irgi ieskojau manzetu rem. koplekto, bet buvau rades tik Kaune ir tai kaina buvo 95 lt, o kas liecia cilindriuka tai nzn koki tau cia siulo uz 350 lt kazkokia nesamone. as mokejau acuroje uz japoniska apie 170 berods nepamenu tiksliai
Ryklys universalas

visos spaudos paslaugos,lipduku,tentu ir plakatu ,reklaminiu iskabu gamyba bei montavimas del kainu kreiptis i PM arba 861136567

Vartotojo avataras
mauzas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 11 22, 11:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0 16v
SkypeCOLON spigliuots_ezhiuks
MiestasCOLON Klaipėda/Mažeikiai

Re: Sankabos cilindriukas

Neperskaitytas pranešimas mauzas » 2009 12 01, 18:17

DRR604 rašėCOLONNaujas 350lt, bent jau taip sakė. Bėda ne tame, kad leidžia, o tame, kad paspaudus sankabą neįsiurbia skysčio iš cilindrėlio. Man reikia pakeist tik manžetus, nes kažkaip jie stebuklingai neatsitraukia iki galo ir uždengia tą skylę, pro kuria įsiurbt turi. Sakė gali būt dėl to, kad anksčiau kas keitė kažką suteptus manžetus sudėjo ir nuo solidolio išbrinko pati gumelė. Kiek čia teisybės nežinau, bet faktas tas, kad reik keist tas gumikes. Nepasižymiu aš kantrybe, todėl jei nieko gero nesusimastys čia reikes pirkt naują visą cilindrėlį :) .
as siaip irgi ieskojau manzetu rem. koplekto, bet buvau rades tik Kaune ir tai kaina buvo 95 lt, o kas liecia cilindriuka tai nzn koki tau cia siulo uz 350 lt kazkokia nesamone. as mokejau acuroje uz japoniska apie 170 berods nepamenu tiksliai[/quote]

Aš rem komplekto taip ir neradau :? . Klaipėdoj pigiausiai radau, kad pasiūlė už 230lt, bet nebereikia to cilindrėlio, nes bėda išsprendėm:). Paprasčiausiai pragręžėm ta apatinę cilindrėlio dalį, kad tas plastmasinins stūmoklis (ar kaip jį pavadint) toliau pasistumtų. Kai jau šitas išeis šaibom, tada jau nauja pirkt reikės. :)
97' Mitsubishi Galant GLS 2.0 16v 100 kW
07' Kawasaki EX650R 54 kW PARDUODU

BUTTON_POST_REPLY