Klausymas dėl sankabos

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
sstar
Dalyvis
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 2009 10 26, 10:20
AutomobilisCOLON Space Star 1.3

Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas sstar » 2010 05 10, 13:29

Sveiki, Mašina Space Star 1,3 2001m (bent jau registracija) . Sankaba suveikia beveik atleidus iki galo bėgiai jungiasi lengvai , bet nervina kad kartais per greitai šoksta iš vietos. Dar garsas atsirado, kai nuspaudi sankaba dingsta. Ar čia jau sankaba baigia nustipti ar galima dar ją pareguliuoti? Girdėjau kad ji neardoma, gal patartumėt kur nusipirkti ir kiek šitas malonumas gali kainuoti? Ačiū.

Vartotojo avataras
Ciombe
Dalyvis
PranešimaiCOLON 150
UžsiregistravoCOLON 2010 04 08, 15:11
AutomobilisCOLON Carisma+Audi

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Ciombe » 2010 05 10, 14:21

sstar rašėCOLONSveiki, Mašina Space Star 1,3 2001m (bent jau registracija) . Sankaba suveikia beveik atleidus iki galo bėgiai jungiasi lengvai , bet nervina kad kartais per greitai šoksta iš vietos. Dar garsas atsirado, kai nuspaudi sankaba dingsta. Ar čia jau sankaba baigia nustipti ar galima dar ją pareguliuoti? Girdėjau kad ji neardoma, gal patartumėt kur nusipirkti ir kiek šitas malonumas gali kainuoti? Ačiū.

tas atsidares garsas, tai sankabos isminamas guoliukas uzia. pas mane carismoje tas pats. uzkuri masina - uzia, nuspaudi sankaba neuzia, paleidi sankaba uzia...pasilus nebeuzia. jei pastrigs isminamas guolis suvarys sankabos sparnelius ten tuos, nemoku lietuviskai paaiskinti.

va paveiksliuika prisegu:
Paveikslėlis

NKSSS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 62
UžsiregistravoCOLON 2008 05 12, 19:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0TD 98'
MiestasCOLON Kaunas

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas NKSSS » 2010 05 10, 17:48

Pas mane ir tas guolis uzia, ir jeigu ir uzsyla visvien, tai reiskias jis jau i pabaiga?Plius pradedant vaziuot atsirado toks irgi garsas nemalonus, kaip trakstelejimas, manau is sankabos kazkas bus?gal jau tas guolis "darbuojasi" ? 98 galant'as td

Vartotojo avataras
Ciombe
Dalyvis
PranešimaiCOLON 150
UžsiregistravoCOLON 2010 04 08, 15:11
AutomobilisCOLON Carisma+Audi

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Ciombe » 2010 05 10, 20:33

na nzn. nenuemes dezes ir nepamates nepribursi. as tai laukiu kol ims istisai uzti, tada lupsiu greiciu deze ir ziuresiu kas ten darosa su tuo ismanu guoliu ir disku su diskatoriumi ;)

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 05 11, 10:22

Ciombe jau geriau butum patylejes , nes dbr pripasakojai veju ir klaidini zmones. jei uzia nuspaudus sankaba - isminamasis guolis, jei uzia atleidus sankaba, o numynus dingsta - tai dezes pirminio veleno guolis.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
diablom
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2009 04 09, 11:34
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX 99m.
MiestasCOLON Vilnius

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas diablom » 2010 05 11, 10:49

pas mane toks pat space star ir panasi situacija nuo masinos nusipirkimo. Sankaba suveikia beveik atleidus ir masina ganetinai greit soka is vietos. Tik pas mane niekas neuzia. Buvau i servisa nuvares, sake sankaba biski prabuksuoja, bet da keist neverta.
Space Star 1.3 GLX 99m.

Vartotojo avataras
Ciombe
Dalyvis
PranešimaiCOLON 150
UžsiregistravoCOLON 2010 04 08, 15:11
AutomobilisCOLON Carisma+Audi

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Ciombe » 2010 05 11, 11:37

Roliz rašėCOLONCiombe jau geriau butum patylejes , nes dbr pripasakojai veju ir klaidini zmones. jei uzia nuspaudus sankaba - isminamasis guolis, jei uzia atleidus sankaba, o numynus dingsta - tai dezes pirminio veleno guolis.
nesigincysiu su tavim ;) bet turejes tokia beda ne su micu, kai uzvedi uzia, paspaudi neuzia, pasyla ir nebeuzia. pakeitus isminama guoli dingo uzesiai. o del carismos buvau pas zmones, kurie tik greiciu dezes remontuoja, paklause jie pasake, kad isminamas guolis. tode taip ir paaiskijau.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 05 11, 12:54

Tai tas garsas kai klausai, atrodo kaip isminamasis, bet istikro deze. Meistram daznai reik viska detaliai nupasakot. Seip uzti turetu ir vaziuojant. Isminamasis guolis negauna apkrovos, kai motoras deze suka.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Sky'us
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3305
UžsiregistravoCOLON 2006 11 30, 15:22
AutomobilisCOLON MG
MiestasCOLON Sun City
CONTACTCOLON

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Sky'us » 2010 05 11, 13:28

Roliz rašėCOLONTai tas garsas kai klausai, atrodo kaip isminamasis, bet istikro deze. Meistram daznai reik viska detaliai nupasakot. Seip uzti turetu ir vaziuojant. Isminamasis guolis negauna apkrovos, kai motoras deze suka.
O kaip gidet ta uzima, kai vaziuoji, as tikrai negirdziu. Kai nupirkau pries 3 metus uze man, ir iki siol sekmingai uzia. Isiminu sankaba, nebeuzia,atleidi uzia, kad ir pavazinejus vistiek ant laisvu uzia. Ne vienas meistras man ta pati sake, kad isminamasis guolis. Keist jo neverta, nes jei keisi, tai kartu su visa sankaba, o sankaba pasikeisiu, kai tas guolis numirs.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Klausymas dėl sankabos

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 05 11, 15:47

Kai jau gerai padyla girdisi neblogi garsai ir vaziuojant. Pas mane ta pati beda, kartais buna ir ant laisvu pradeda ten barsket.
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY