1g nso greicio dezeje ir sankaboje

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
oswalduxxx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 11 18, 08:51
AutomobilisCOLON eclipse
SkypeCOLON oswalduxxx
MiestasCOLON Pajūris

1g nso greicio dezeje ir sankaboje

Neperskaitytas pranešimas oswalduxxx » 2010 06 15, 09:13

Sveiki kolegos, papasakosiu visa savo liudna ir man jau nebesuprantama istorija.
pas mane eclipse 93m 6 bolt. buvo uzdeta galanto greicio deze, 2 metai viskas ok. ogi viena diena paukst ir islindo kazkoks varstas is greiciu dezes, dezei kapiec. taigi nusipirkau eclipses greicio deze, uzsidejau deze, starteris nekabina smakracio. ir ismynus sankaba metalo trinimosi garsas, ir sankaba neissimena iki galo tai buna trrrr prrrr ir panasiai. (starteris nekabina nes mazas smagratis, tas trinimosi garsas tai diskatoriaus tos plunksneles ar kaip ten jos vadinasi skleidzia ta garsa, ir neaisku kur jos ten trinasi :| )

istorija tesiasi toliau
uzdejau didesni smagrati, starteris kabina, bet sankaba issmeni iki galo isvis neimanoma ijunkti pavaros nes dantraciai trrr prrrrr.... neissimena sankaba, sistemoje oro neturetu buti, orinti nereikia. pastebejau kad uzdetas smagratis yra didesnis bet plonesnis.
tai klausimai butu tokie, ar sankaba neissimena del to, kad smagratis plonesnis, ir sankabos diskas nesusispaudzia ar kas ten per velnias?. ir ka man reiktu daryti, keisti diskatoriu i didesni??? help help....

BUTTON_POST_REPLY