galant ryklio problema uzesys ir begiai

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
joneliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2010 09 23, 10:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97 2.0 gls riklys
SkypeCOLON jonchiz

galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas joneliz » 2010 09 25, 03:19

sveiki forumieciai , visu pirma aciu uz info kuria radau paieskoje ir praeitose temose , taciau kasko tokio kas tiktu butent manam atvejui surasti nepavyko , arba tiesiog kasko iki galo nesupratau , taigi noreciau uzklausti.

Auto : Mitsubishi Galant 1997 2.0 dyzelis gls 66kw
Turiu skardu kalanti garsa ant laisvu apsuku , nuspaudus sankaba - garsas dingsta. garsas yra skardus ir nu jo virpa net automobilis (toks jausmas , nes ziuri i vaira tai vairas dreba , nuspaudi sankaba nustoja ) garsas taipat dingsta paspaudus akseleratoriaus pedala siek tiek , ta prasme apsukos pakyla iki 1 x100..... tai yra vos prilietus pedala viskas vel tyliai graziai dirba. Ir tai tikrai ne isminamas sankabos guolis , nes ji pakeiciau , deja uzesys nedingo. tepalu dapyliau , vistiek nieko. skaiciau cia pas jus del pirminio veleno guolio dezej , bet neradau info apie gazo pedalo prilietima ir garso dingima , tai va gal kas zinot ka placiau apie tai , nes grystu i lt uz 2 sav ir turesiu 2 savaites viska sutvarkyt, geru meistru nezinau , gal kas gali patart del to , nes kiek buvau anksciau servizuose visi sako isminamas kaip susitare , bet deja visi apsriko.

Taipat turiu problemu su begiais , tai butu tokios , jog sunkiai isijungia antras begis kai jungi is 3 ar 4, 5 i 2 , ta prasme tiesiog neina begis , aisku pamaigai pajungi biski link pirmo tai isijungia seip netaip , jai pasiseka :D

dar , beda , kad kai 2 begiu vaziuoji , ir spaudi gaza , pasigirsta kalenimo garsas , ijungus trecia ir gazuojant garas pasidaro vel grazus , paskui vel permetus i ketvirta atsiranda taipat kalenimo garsas gazuojant ir iijungus penkta auto vel vaziuoja tyliai ir graziai , nesuprantu problemos , jai kas yra ismanatis apie tai , prasau patarimo , Dekoju is anksto.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 09 25, 10:37

sveikas, pas tave ziuriu jau taip rimtai deze padrozta. Seip itarciau pirminio veleno guoli, bet kas tikrai tokiu simptomu kaltininkas galesiu pasakyt shnd arba poryt. o is kokio miesto busi ?
Accord Tourer

joneliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2010 09 23, 10:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97 2.0 gls riklys
SkypeCOLON jonchiz

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas joneliz » 2010 09 25, 12:43

Buciau is vilniaus raj. , dekiui jai ka aiskesnio suzinotum , malonu butu suzinot ir man :D nes gryzes noriu taisyt visa sita reikala ir nzn nuo ko pradet

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 09 25, 21:02

del antro begio bus sinchronai pareje, o del garsu galima teigti kad praktiskai visi guoliai bus pareje.
Accord Tourer

joneliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2010 09 23, 10:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97 2.0 gls riklys
SkypeCOLON jonchiz

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas joneliz » 2010 09 26, 14:57

dar del garsu ar negali but disktatoriaus spiruokles ? ir kaip man tai patikrint ? del dezes manau pirkt is sroto neapsimoka , gal galima restauruot senaja , gal zinaot kas restauruoja , ir kiek man visas remontas gali kainuot apytiksliai ? ir i ka dar tureciau atkreipt demesi tvarkant ja ? aciu lb uz info.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 09 26, 15:35

Nera diskatoriuje jokiu spyruokliu, yra tik sankaboje, bet jos nelabai garsus kelia. Ieik i mano garazo skilti ir bus ten video kokius garsus mano greiciu deze skleidzia. Remonto kastai gali buti ivairus priklausomai nuo reikalingu detaliu ir gali siekti iki 1000 arba ji perlipt. Ta suzinosi tik ardant. Jei kaune tvarkyt deze, tai www.automobiliuremontas.lt rekomenduoju.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Sky'us
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3305
UžsiregistravoCOLON 2006 11 30, 15:22
AutomobilisCOLON MG
MiestasCOLON Sun City
CONTACTCOLON

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Sky'us » 2010 09 26, 16:22

As tai patarciau parduoti si UFO, nes kol rasi beda, puse masinos perrinksi :D

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2010 09 26, 16:31

Roliz rašėCOLONNera diskatoriuje jokiu spyruokliu, yra tik sankaboje, bet jos nelabai garsus kelia. Ieik i mano garazo skilti ir bus ten video kokius garsus mano greiciu deze skleidzia. Remonto kastai gali buti ivairus priklausomai nuo reikalingu detaliu ir gali siekti iki 1000 arba ji perlipt. Ta suzinosi tik ardant. Jei kaune tvarkyt deze, tai http://www.automobiliuremontas.lt rekomenduoju.
Spyruokles yra sankabos diske ir jos tikrai kelia triksma ;)
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 09 26, 17:30

Mindaugelis rašėCOLON
Roliz rašėCOLONNera diskatoriuje jokiu spyruokliu, yra tik sankaboje, bet jos nelabai garsus kelia. Ieik i mano garazo skilti ir bus ten video kokius garsus mano greiciu deze skleidzia. Remonto kastai gali buti ivairus priklausomai nuo reikalingu detaliu ir gali siekti iki 1000 arba ji perlipt. Ta suzinosi tik ardant. Jei kaune tvarkyt deze, tai http://www.automobiliuremontas.lt rekomenduoju.
Spyruokles yra sankabos diske ir jos tikrai kelia triksma ;)
kelia, bet tikrai ne toki, koki nupasakojo.
Accord Tourer

joneliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2010 09 23, 10:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97 2.0 gls riklys
SkypeCOLON jonchiz

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas joneliz » 2010 09 28, 22:12

Dekui roliz uz itin issamia info , norejau suzinot kiek kainuoja darbas pas 007 uz dezes nuemima ir tvarkyma? be detaliu , tikiuosi pas mane ta pati beda , tame video man buvio siektiek sunku atskirti garsa nuo savojo , gal del to kad pas mane dyzelis , na nezinau .

2010 09 28, 22:22 papildyta:

ir dar , ar tau taip nebuvo kad spustelni gaza truputi ant laisvu ir vel tas garsas dingsta ? nusimeta gazas iki 0.8 x 1000 tai girdisi , pakeli tik iki 1 x 1000 ir vel dingsta ,graziai dirba .

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 09 28, 23:22

gal pradzioj ir buvo, bet pries remontus tai jau pastoviai jis barskejo. Tai su jais susisiek ir issiaiskinsi kas kaip.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2010 10 04, 17:59

kai nusipirkau savo Galantą, buvo analogiška bėda. Jei būtų buvęs išminamas guolis, tai būtų buvę atvirkščiai - garsas atsirastų išmynus sankabą. O čia jau reikės skerst dėžę ir žiūrėt, kas su guoliais (pradedant pirminio veleno guoliu). Patys guoliai nėra brangūs, pagrindą kainuoja darbas.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 10 04, 20:44

Mantas rašėCOLONkai nusipirkau savo Galantą, buvo analogiška bėda. Jei būtų buvęs išminamas guolis, tai būtų buvę atvirkščiai - garsas atsirastų išmynus sankabą. O čia jau reikės skerst dėžę ir žiūrėt, kas su guoliais (pradedant pirminio veleno guoliu). Patys guoliai nėra brangūs, pagrindą kainuoja darbas.
Pas mane buvo toks variantas, kad isminamajam jau sakes buvo, bet garsu jokiu nesigirdejo. Jei guoliu daugiau nei keli, guoliu kastai gali priarteti prie darbu sumos. Turint garaza su duobe, ta deze issilupt nera sudetinga.
Accord Tourer

joneliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 26
UžsiregistravoCOLON 2010 09 23, 10:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97 2.0 gls riklys
SkypeCOLON jonchiz

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas joneliz » 2010 10 05, 00:05

Mantas . norejau paklausti kokia problema tavo atveju surado ? Ir Roliz , noriu uzklaust kiek 007 paeme tau uz nuemima dezes ir ardyma , klausiu nes man neatskleide , sake atvaziuosi paziuresim pamatysim ir t.t. dekingas.

Vartotojo avataras
Orsis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 201
UžsiregistravoCOLON 2007 09 05, 11:05
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant, 2.0 GLS TD
MiestasCOLON Vilnius/Justai

Re: galant ryklio problema uzesys ir begiai

Neperskaitytas pranešimas Orsis » 2010 10 05, 11:22

išminamasis guolis manyčiau, pas mane labai jau viskas panašu, nors praėjusiais metais pavarų dėžė perinkta..
Mitsubishi Galant, 98, 2.0 GLS TD

BUTTON_POST_REPLY