padekit eclipsui g1 sunkiai saibos jungesi

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 05, 11:18

Matosas rašėCOLONbiški nukrypsiu
tai je ispidikas elektroninis, tai pvz keičian ciferblatus į kokius nors baltus ar žalius, žodžiu tiuninginius (home made :lol: ) nereikia reguliuot rodyklės aukščio uždedinėjant ją atgal :idea: , o kai beroc rymka keitėsi ciferblatus (dar senam forume) tai ten paisaliojo kad sudėtingiausia atitaikyt rodyklėles atgal :roll: tai kai psuprast ar jis bereikalingą darbą darė ar aš kažkokio principo nesuprantu :?:
Na aš kai apšvietimą keičiau- nieko ten nereikia nustatinėt... Net ir benzo rodyklė po kažkiek laiko nukrito ant dugno (buvau jau išsigandęs), bet kai pajungiau- viskas vėl suvaikščiojo į savo vietas :!: :twisted:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 01 05, 11:25

Riebus rašėCOLONmat gali buti kad kai buna ant nulio buna ant nulio o kai isjungi masina ji siek tiek nuseda :wink:
tai jei ten elektronika tai viską turėtų pastatyt į reikiamą padėtį kėkvieną kartą :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 01 05, 11:26

ZyXEL rašėCOLON
Matosas rašėCOLONbiški nukrypsiu
tai je ispidikas elektroninis, tai pvz keičian ciferblatus į kokius nors baltus ar žalius, žodžiu tiuninginius (home made :lol: ) nereikia reguliuot rodyklės aukščio uždedinėjant ją atgal :idea: , o kai beroc rymka keitėsi ciferblatus (dar senam forume) tai ten paisaliojo kad sudėtingiausia atitaikyt rodyklėles atgal :roll: tai kai psuprast ar jis bereikalingą darbą darė ar aš kažkokio principo nesuprantu :?:
Na aš kai apšvietimą keičiau- nieko ten nereikia nustatinėt... Net ir benzo rodyklė po kažkiek laiko nukrito ant dugno (buvau jau išsigandęs), bet kai pajungiau- viskas vėl suvaikščiojo į savo vietas :!: :twisted:
nu vo tai ir turėjau uomeny :D
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2006 01 05, 12:04

gazas rašėCOLONpagaliau ir mano kibiriukas pagedo ant shvenchiu. kazkas negerai su sankaba. tai va.. zodziu pradejo durniot sankaba, begiai jungtis sunkiai pradejo. atsidariau kapota, ziurau, kad vienas bakelis tuscias. dapylem skyscio, bet nelabai kas pagerejo, galima sakyti isvis nepagerejo. norint ijungti pavara, reikia min 2 kartus uzpompuot sankaba, nes kitaip dantrachiai pavaru dezheje groja. kiek laiko turi orintis sankaba? nes jau pora dienu pavazinejau, tai jokio pagerejimo... kas dar gali buti? kazkuris ish 2ju cilindriuku nusivarte?
Savaime sistema nenusiorins. Reikia nurint, tam yra varžtelis ant darbinio cilindriuko. Jeigu praleidimų nėra tai nuorinus turėtų viskas gerai veikt. Šiaip tai skystis pats savaime neturėjo dingt. Greičiausiai kažkur praleidžia: ar manžetai sudilo, ar cilindriukas išrūdijo...

BUTTON_POST_REPLY