Mitsubishi Carisma dėžės problemos

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Tomasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2012 05 18, 12:14
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.9 td
SkypeCOLON cruell12

Mitsubishi Carisma dėžės problemos

Neperskaitytas pranešimas Tomasas » 2014 05 09, 14:37

Sveiki, vairuoju Carisma 1,9td 66kw. Pastaruoju metu greičių dėžė pradėjo spiriotis: tai neįsimeta atbulinis, tai pirmas ar antras bėgiai. Kartais viskas būna gerai, atbulinis metas lengvai, bet kartais tenka pasistengt, kol įmeti. Vietoj pirmo bėgio pastaruoju metu dažnokai meta 3, o iš pirmo į 2 kartais nesigauna įgrūst net per jėgą, o kartais viskas ok. Skaičiau kelias temas ir ten visi kalba apie susidėvėjusią įvorę. Buvau nuvažiavęs į Eoltą, ten traukę šiek tiek pareguliavo, pasakė, kad su įvore viskas gerai ir kelias dienas po reguliavimo begiai mėtės puikiai. Važiuojant iš dėžės jokių garsų nesigirdi. Ką galėtumėte patarti?

PS.: Prie dėžės esu pripratęs, vairuoju šį auto antrus metus.

Vartotojo avataras
.Edgaras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 727
UžsiregistravoCOLON 2010 02 07, 12:51
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma '97 hecbekas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Mitsubishi Carisma dėžės problemos

Neperskaitytas pranešimas .Edgaras » 2014 05 19, 09:04

Labas, pas mane būna ta pati problema. Problema yra su įvore ir su "šakute" (carismos viena didesnių problemų), skaičiau, kad kas metus reikia pareguliuot ir problema išsisprendžia. Per jėgą labai nestumk, nes nulauši kažkokį metalinį pagalį (kulysą ar wtf) ir nebeturėsi jokio bėgio. :)
Paveikslėlis

Tomasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2012 05 18, 12:14
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.9 td
SkypeCOLON cruell12

Re: Mitsubishi Carisma dėžės problemos

Neperskaitytas pranešimas Tomasas » 2014 05 23, 23:38

O gal kas žino kaip maždaug pareguliuot ta šakutę, nes įvores prie jos pasikeičiau ir vis tiek kartais nesimeta viskas taip kaip turėtų.

BUTTON_POST_REPLY