UZIA GUOLIS... PATARKIT

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 10 16, 17:42

shamis rašėCOLONnu nevisuose gal. nes vat manasis uzhe kaip naikintuve, bet savaitgali ishiardem, ishplovem guolius su saliarka, benzinu ir kitais skystimais, sutepem sudejom i vieta - jokio uzhesio...reiktu pasiiardyt ir pachiam pazhiuret
Kai ratas turi laisvumo, tai joks praplovimas nebepades :mrgreen: (o taip daznai ir buna kai uzia jau).
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

t-sport
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5031
UžsiregistravoCOLON 2005 03 21, 02:00
AutomobilisCOLON Colt GTi ca0
SkypeCOLON t-sport999
MiestasCOLON Marijampolė/Bergen
CONTACTCOLON

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas t-sport » 2008 10 16, 20:46

na man kai reikejo coltui keisti tai nusipirkau Tanagroj,parduotuves kaina 205lt buwo...na gwau su nuolaidomis tai iswis gera kaina gavosi..o seip liro pigiausia varijanta pasiule uz 360lt pan :roll: manau galantui tokios pat kainos turi but...
Honda Civic FK2 Executive
Honda Crx i-VT
Colt GTi ca0 (GAME OVER)

Vartotojo avataras
shamis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 43
UžsiregistravoCOLON 2008 07 29, 09:17
AutomobilisCOLON Eclipse
SkypeCOLON iterminalasi
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas shamis » 2008 10 17, 12:16

Sharas rašėCOLON
shamis rašėCOLONnu nevisuose gal. nes vat manasis uzhe kaip naikintuve, bet savaitgali ishiardem, ishplovem guolius su saliarka, benzinu ir kitais skystimais, sutepem sudejom i vieta - jokio uzhesio...reiktu pasiiardyt ir pachiam pazhiuret
Kai ratas turi laisvumo, tai joks praplovimas nebepades :mrgreen: (o taip daznai ir buna kai uzia jau).


nu nezhinau, pas mane dar jis neklibejo, tik acilaisvines ir sausas buvo, pasiardziau, susitepiau , normaliai suverziau ir ne garselio.
tik dabar suportas pradejo ozius rodyt, nevaiksto ant virsutines ivores :( gal kas zino kur nebrangiai restauruoja juos, arba kaip paciam galima pasidaryt? liro rem koplektas kainuoja 91 lt, o jei lauki 3-4 sav. kaina 53 litai. nu per tiek laiko tai turbut man sudrozh ir kalades ir diska :cry:
Mitsubishi Eclipse 1G- sold

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2008 12 01, 11:52

O 1g priekinis guolis presuojamas? Pats nepasikeisi? Gal kas guolio pakeitimo darbu užsiimtų už mažesnę kainą nei servise? :)
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 12 01, 12:23

Presuojamas. Na su pasikeitimu nera ten dideliu fokusu, issiardai, isimi fiksatoriu ir iskali dailiai su kaskuo panasaus dydzio , paskui nauja irgi svelniai dailiai sukali atgal (geriau uzsidejus kokia medine lentele), istatai fiksatoriu ir fsio :wink: Visad pats keiciuos, aisku servise pakistu po presu ir tai atliktu griciau ir tiksliau, bet kadangi guolis platus tad nera kur paklyst, niekas ten nesusiskypuos, na o laiko irgi ne prudais reikia siai procedurai pasidaryti :roll:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Tomukas999
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1619
UžsiregistravoCOLON 2006 04 03, 22:16
AutomobilisCOLON Galant 2003 V6 Avance
SkypeCOLON Tomukas999999999
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Tomukas999 » 2008 12 04, 22:43

Patarkit ir man :? ..
Uzt kazkas pradejo(dar ne kaip lektuvas), aisku itariu guoli, tik neaisku kuris uzia :roll: pasukus vaira i desine, uzimas sustipreja lygtais priekiniam rate :? atsisedus i gala uz vairuotojo rodos kad uzia galia 8O (bet cia itariu gali but del nauju kaladziu gal!?) namu salygom issiaiskinciau kas uzia, ar geriau nesukt galvos ir kazkur kreiptis? (to nelabai noriu daryt, nes neturiu talkovu meistru pakabos,pas apmistarankius papult nesinori)..
Volvo S80 II Summum D5 AT 136kw
Suzuki GSXR 1000 on road..

Vartotojo avataras
spirgas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 12 12, 17:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6 2.5 Wagon's
MiestasCOLON LTU

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas spirgas » 2009 01 21, 14:23

Tomukas999 rašėCOLONPatarkit ir man :? ..
Uzt kazkas pradejo(dar ne kaip lektuvas), aisku itariu guoli, tik neaisku kuris uzia :roll: pasukus vaira i desine, uzimas sustipreja lygtais priekiniam rate :? atsisedus i gala uz vairuotojo rodos kad uzia galia 8O (bet cia itariu gali but del nauju kaladziu gal!?) namu salygom issiaiskinciau kas uzia, ar geriau nesukt galvos ir kazkur kreiptis? (to nelabai noriu daryt, nes neturiu talkovu meistru pakabos,pas apmistarankius papult nesinori)..
Gal kas pavyko issiaiskinti? Nes pas mane panasus variantas, guolis gaudzia neperlabiausiai, bet pasukus vaira ziaurus garsas :x tarytum kazkas kliuna...
Mitsubishi Galant '97 V6 2.5 Wagons

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2009 01 21, 14:31

Pas mane rykly irgi kažkas uždavo gale, visad galvojau, kad guolis. Pasirodo, buvo užstrigęs galinis supportas ir galinis ratas visiškai nestabdė. Kaladėlė tūrėjo laisvumo ir kartais prisiliesdavo prie disko. Pirma pasitikrinkit stabdžių sistemą, gal irgi panaši problema
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 01 21, 16:39

pas mane taip pat su uzesiu,tik vaira pasukus y kaire ziauriai pradeda uzt,o y desine- visai nutyla,itariam priekini,tik klausimas kuris nes nelabai man su klausa tai atrodo kad per vidury :D
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
Falkonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 104
UžsiregistravoCOLON 2008 07 03, 18:36
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.8GDI
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Falkonas » 2009 01 22, 16:50

Aurielka rašėCOLONpas mane taip pat su uzesiu,tik vaira pasukus y kaire ziauriai pradeda uzt,o y desine- visai nutyla,itariam priekini,tik klausimas kuris nes nelabai man su klausa tai atrodo kad per vidury :D
Bus desinys guolis :wink:
Carisma 1.8GDI

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 01 22, 19:40

Falkonas rašėCOLON
Aurielka rašėCOLONpas mane taip pat su uzesiu,tik vaira pasukus y kaire ziauriai pradeda uzt,o y desine- visai nutyla,itariam priekini,tik klausimas kuris nes nelabai man su klausa tai atrodo kad per vidury :D
Bus desinys guolis :wink:
dekui uz patvirtinima :wink: nes siandien ir as taip manyt pradejo,nes labiau isgirdau kad desineja uzia rupuze :D ,taip kad pirksim nauja desini,o gal net iskart abu ir bus ramu :D
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
Tomukas999
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1619
UžsiregistravoCOLON 2006 04 03, 22:16
AutomobilisCOLON Galant 2003 V6 Avance
SkypeCOLON Tomukas999999999
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Tomukas999 » 2009 01 22, 21:50

spirgas rašėCOLON
Tomukas999 rašėCOLONPatarkit ir man :? ..
Uzt kazkas pradejo(dar ne kaip lektuvas), aisku itariu guoli, tik neaisku kuris uzia :roll: pasukus vaira i desine, uzimas sustipreja lygtais priekiniam rate :? atsisedus i gala uz vairuotojo rodos kad uzia galia 8O (bet cia itariu gali but del nauju kaladziu gal!?) namu salygom issiaiskinciau kas uzia, ar geriau nesukt galvos ir kazkur kreiptis? (to nelabai noriu daryt, nes neturiu talkovu meistru pakabos,pas apmistarankius papult nesinori)..
Gal kas pavyko issiaiskinti? Nes pas mane panasus variantas, guolis gaudzia neperlabiausiai, bet pasukus vaira ziaurus garsas :x tarytum kazkas kliuna...
su guoliais viskas ok, uze padangos, nes padarius suvedima jokiu pasaliniu uzimu..
Volvo S80 II Summum D5 AT 136kw
Suzuki GSXR 1000 on road..

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 02 28, 10:25

Paveikslėlis
Paveikslėlis

pasikeiciau desine puse,guoli.pas emerikona prieky ir gale keiciasi su visa stebule,beje stabdziai gale bugniniai :D
Paskutinį kartą redagavo 1 Aurielka. Iš viso redaguota 2009 kartus.
2.4l 16V America pirty

vaidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2006 11 15, 17:50
MiestasCOLON Kaunas

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas vaidas » 2009 02 28, 13:28

Aurielka rašėCOLON pasikeiciau desine puse,guoli, ir tempimas y desine dingo.pas emerikona prieky ir gale keiciasi su visa stebule,beje stabdziai gale bugniniai :D
Tai kad jis persipresuoja, tik nevisi pardavineja guolius atskirai nuo stebules. Speju nemenka suma paklojai?
93m. Galant 1.8 16V 85kw

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 02 28, 21:36

vaidas rašėCOLON
Aurielka rašėCOLON pasikeiciau desine puse,guoli, ir tempimas y desine dingo.pas emerikona prieky ir gale keiciasi su visa stebule,beje stabdziai gale bugniniai :D
Tai kad jis persipresuoja, tik nevisi pardavineja guolius atskirai nuo stebules. Speju nemenka suma paklojai?
dar nepaklojau o tik laikinai atidejau problema y saly,nes guoli is senosios isidejau :D ,o kai reiks pirkt tai apie 250lt.reikes sumoket uz viena. bet tamsta sakai kad persipresuoja,tai reiks pasidomet situo reikalau :)
2.4l 16V America pirty

BUTTON_POST_REPLY