UZIA GUOLIS... PATARKIT

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 03 19, 16:46

ArtiomR rašėCOLONGali būt, kad ir sutapimas - su mūsų miesto ir užmiesčio keliais - nenuostabu, kad ilgai nelaiko :(
Kaip supratau, pakeitimą geriau patikėt meistrui? Ar įmanoma padaryt ir pačiam?
imanoma jei guoli perki su visa stebule-stupica,o jeigu tik guoli,tai stebule perpresuoti reikia is vienos y kita
2.4l 16V America pirty

ArtiomR
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2008 03 26, 09:58
AutomobilisCOLON '97 Galant "Ryklys"
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas ArtiomR » 2009 03 19, 17:04

Ačiū, turėsiu omeny :!: Jaučiu, reiks vis tik į kokį servisą važiuot... :oops:
'97 2.0L Vyšninis "Ryklys"

Vartotojo avataras
spirgas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 12 12, 17:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6 2.5 Wagon's
MiestasCOLON LTU

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas spirgas » 2009 03 23, 11:10

Na pakeiciau ir savajam Galantui guoli pagaliau... Truputi uzdelsiau su keitimais, tai guolis net pasviles buvo, saratuku pertvaru visai nelike... shame on me :oops:
Guoli emiau Japoniska koyo 245 Lt Akuroi, pakeitem savom jegom.
Mitsubishi Galant '97 V6 2.5 Wagons

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 03 23, 23:47

spirgas rašėCOLONNa pakeiciau ir savajam Galantui guoli pagaliau... Truputi uzdelsiau su keitimais, tai guolis net pasviles buvo, saratuku pertvaru visai nelike... shame on me :oops:
Guoli emiau Japoniska koyo 245 Lt Akuroi, pakeitem savom jegom.
kaip stebule ismusiai-iskaliai po truputi,nes manau sukalt ja yra lengviau nei ismusti
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
spirgas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 12 12, 17:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6 2.5 Wagon's
MiestasCOLON LTU

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas spirgas » 2009 03 24, 08:29

Aurielka rašėCOLON kaip stebule ismusiai-iskaliai po truputi,nes manau sukalt ja yra lengviau nei ismusti
siaip subirejo tas mano guolis vos stuktelejus, tik liko siek tiek ant stebules. Tai sjomniku naudojomes... Ir jo, uzsidejo lengviau nei nusieme :)
Pagrindinis vargas kuri turejome, tai centrinis varztas... Be lietlempes niekaip :x
Mitsubishi Galant '97 V6 2.5 Wagons

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 03 24, 11:16

spirgas rašėCOLON
Aurielka rašėCOLON kaip stebule ismusiai-iskaliai po truputi,nes manau sukalt ja yra lengviau nei ismusti
siaip subirejo tas mano guolis vos stuktelejus, tik liko siek tiek ant stebules. Tai sjomniku naudojomes... Ir jo, uzsidejo lengviau nei nusieme :)
Pagrindinis vargas kuri turejome, tai centrinis varztas... Be lietlempes niekaip :x
turi omeny,granatos varzta kol atsukai? ten jau be geros galvos ir dideles stangos reikalai nejuda :D as tai su plaktuku ir meiseliu,kalimo budu po truputeli atsukau.na kaip sakant kas kaip ismano taip ir gano ,svarbu ,kad darbai padaryti.reiks ir man ateity su sjomniku tada bandyt nuimt arba su plaktuku nupresuot,nes jau nelabai norisi moket 370lt.uz guoli kuriame kartu ir stebule yra :D
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
spirgas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 12 12, 17:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6 2.5 Wagon's
MiestasCOLON LTU

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas spirgas » 2009 03 24, 12:03

Aurielka rašėCOLON nes jau nelabai norisi moket 370lt.uz guoli kuriame kartu ir stebule yra :D
370? Tai dar nedaug, man Akuroj pasake - turejom, bet nebeturim, kaina apie 500. Liro pasake - tik pagal uzsakymus kaina iki 700 8O Cia apie made in Japan
Mitsubishi Galant '97 V6 2.5 Wagons

Vartotojo avataras
DRR604
Dalyvis
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 2008 10 29, 21:14
AutomobilisCOLON universalus ryklys-parduotas
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas DRR604 » 2009 03 24, 16:53

spirgas rašėCOLON
Aurielka rašėCOLON nes jau nelabai norisi moket 370lt.uz guoli kuriame kartu ir stebule yra :D
370? Tai dar nedaug, man Akuroj pasake - turejom, bet nebeturim, kaina apie 500. Liro pasake - tik pagal uzsakymus kaina iki 700 8O Cia apie made in Japan
cia originalas Acuroj tiek kainuoja :P
Ryklys universalas

visos spaudos paslaugos,lipduku,tentu ir plakatu ,reklaminiu iskabu gamyba bei montavimas del kainu kreiptis i PM arba 861136567

Vartotojo avataras
Sartis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2008 09 10, 09:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON sartukas
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Sartis » 2009 03 24, 18:31

Sveiki, mano miciui problemos su guoliu...as nezinau, gal as glusas, bet lyg ir nieks neuzia....bet ratas atlaisvejes, kliba...pirksiu guoli su stebule(anglija) uz 270lt...ar imanoma pasikeisti sita dalyka garazo salygomis? ir kaip tai konkreciau padaryti, ko gali prireikti...buciau dekingas, jeigu papasakotumet! ;)

P.S. gal yra dar kokiu temu forume, kur buvo sneketa...?
Galant '97 2.0 GLX Ryklys torpeda - gazavykas :)

Vartotojo avataras
spirgas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 12 12, 17:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6 2.5 Wagon's
MiestasCOLON LTU

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas spirgas » 2009 03 24, 20:00

Sartis rašėCOLONSveiki, mano miciui problemos su guoliu...as nezinau, gal as glusas, bet lyg ir nieks neuzia....bet ratas atlaisvejes, kliba...pirksiu guoli su stebule(anglija) uz 270lt...ar imanoma pasikeisti sita dalyka garazo salygomis? ir kaip tai konkreciau padaryti, ko gali prireikti...buciau dekingas, jeigu papasakotumet! ;)

P.S. gal yra dar kokiu temu forume, kur buvo sneketa...?
Viskas imanoma. Na su stebule lengviau, nereiks krustis su perpresavimais. Ko gali prireikt? Mano atveju prireike, kaip jau minejau, lietlempes. Nes uzsioziavo pagrindinis varztas - granatos. Tai teko pakaitint gerokai ir pasidave rupuze :)
Mitsubishi Galant '97 V6 2.5 Wagons

kulas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2008 12 01, 22:41
AutomobilisCOLON Galant 1999m 2.0TD
SkypeCOLON tangentinisislydis
MiestasCOLON Kedainiai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas kulas » 2009 03 24, 21:39

Aurielka rašėCOLONna siaip kaip man pardoj aiskino,korejietiskas 170lt.japoniskas250lt.-cia be stebuliu.tai jo sakau imu japona tada,bet pardavejas sako nemanau kad japoniskas tau ilgiau laikys uz korejietiska. taip ir likau nesuprates :? kartais pradedu abejot ir japoniskom dalim tada,nors velnias zino kiek cia tiesos. ponas "kulas" kur pirkai ta guoli?
Pirkau Ramygalos g. 111, LT-36220, PANEVĖŽYS kaip sakiau gavau uz 120 lt
Galant 93 TD, 99 TD.

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 03 25, 00:04

kulas rašėCOLON
Aurielka rašėCOLONna siaip kaip man pardoj aiskino,korejietiskas 170lt.japoniskas250lt.-cia be stebuliu.tai jo sakau imu japona tada,bet pardavejas sako nemanau kad japoniskas tau ilgiau laikys uz korejietiska. taip ir likau nesuprates :? kartais pradedu abejot ir japoniskom dalim tada,nors velnias zino kiek cia tiesos. ponas "kulas" kur pirkai ta guoli?
Pirkau Ramygalos g. 111, LT-36220, PANEVĖŽYS kaip sakiau gavau uz 120 lt
nu sakes,brac leksiu tada y ramygalos gatve nusipirkt ta guoli :D kieno jis yra "made in... "aisku gaila biski 120lt.nei iskart pirkt brangu ir typo kurio ilgam uztektu vazinet,bet verta paeksperimentuot kiek tas guolis laikys
Paskutinį kartą redagavo 1 Aurielka. Iš viso redaguota 2009 kartus.
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 03 25, 00:10

Sartis rašėCOLONSveiki, mano miciui problemos su guoliu...as nezinau, gal as glusas, bet lyg ir nieks neuzia....bet ratas atlaisvejes, kliba...pirksiu guoli su stebule(anglija) uz 270lt...ar imanoma pasikeisti sita dalyka garazo salygomis? ir kaip tai konkreciau padaryti, ko gali prireikti...buciau dekingas, jeigu papasakotumet! ;)

P.S. gal yra dar kokiu temu forume, kur buvo sneketa...?
anksciau sioje temoje yra kelios mano fotkes kaip kas mazdaug atrodo isardzius guoly,tika dabar noriu paklaust ar pas tave europietis masiniukas,o jei dar tiksliu amortikas prieky labai stambus didelis-spyruokles vijos plotis beveik sprindzio dydzio,ar tik mazuciai amortikai-tokio pat storio kaip ir gale?
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
Sartis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2008 09 10, 09:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON sartukas
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Sartis » 2009 03 27, 10:35

zodziu, nuvariau as i servisa, pakeite man ta guoli su stebule uz 50lt + pati detale 270lt(toyo) ir ziurek jau 320lt...ech, nepigu :)
Galant '97 2.0 GLX Ryklys torpeda - gazavykas :)

Vartotojo avataras
Sartis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2008 09 10, 09:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON sartukas
MiestasCOLON Vilnius

Re: UZIA GUOLIS... PATARKIT

Neperskaitytas pranešimas Sartis » 2009 05 05, 18:06

beda po viena nevaiksto...uzia kitas guolis :D as taip pasiskaitinejau is naujo tema ir nebesuprantu, tai ar yra atskirai parduodama guolis be stebules?(nors pries tai keiciau su, brangu:)) ar tokiu net pardavime nera...? norisi pataupyti truputi, ka patarsit? aciu.
Galant '97 2.0 GLX Ryklys torpeda - gazavykas :)

BUTTON_POST_REPLY