Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
ebsibas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2010 09 11, 21:10
AutomobilisCOLON Outlander 2004

Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas ebsibas » 2010 09 11, 21:15

Sveiki, gal daug kas pyks gal nepyks, kad sukuriau nauja tema. Iskilo man toks idomus dalykas. Truputeli apie viska- pavaru deze automatine, prieki diskiniai stabdziai, o gale bugnai. Auto stovint, spaudi stabdi iki galo, kad jungti is parkingo i draiva, viskas buna super, tik ijungus draiva jauciami tokie kaip virpesiai per pedala stabdziu(nera jie dideli, bet tokia vibracija)- auto turiu 3metai seniau to nebuvo. Atleidus truputeli pedala tas virpejimas sumazeja, na o dar labiau atleidus jau rieda automobilis. Vazuojant stabdant tai nera jokiu virpejimu nieko, viskas svariai- nemusa pedalo veikia idealiai, butent prie gryno sustojimo ir pedala nuspaudus atsiranda tie virpesiai- ijungus N ar R ar tapati P nera jokiu virpesiu, tik ant D. Gal cia kalades jau i pabaiga? Kiek man zinoma kai kaladeles i pabaiga tai stabdziu kaladeliu skardele lieciasi prie disko ir buna cypimai, na pas mane ju nera. Prieki kur diskiniai, patys diskai ir kalades keistos pries mazdaug 30-40tukst km, o kur bugnai nesu keites, ir abejojiu, kad amerikoje jas kazkas keite, bet kiek zinau ju tarnavimo laikas gant ilgas. Ar cia jau pas mane kazkas su pavaru deze? Pacios pavaros gerai svariai persijungia, tepalai keisti pries 15tuks. Butu idomu ishgirsti jusu nuomones ir patarimus.

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2010 09 11, 21:34

Sveikas, žinok perskaičiau Tavo postą ir nieko baisaus neįžvelgiau. Aš pats vairuoju automatą, tai visada jaučiasi tempimas laikant stabdį "D" padėtyje. Jei ta vibracija minimali tai nesuk galvos (o gal tai paranoja?). Jei labai neramu, pasitikrink alyvos lygi dėžėj, arba nulėk diagnostiką pasidaryti, gal parodys kokia klaidą. Bet kokiu atveju, jei transmisija dirba sklandžiai, nėra reikalo baimintis. Sėkmės :mrgreen:
P.S. IMHO, tai niekaip negali būti stabdžių sist. problema, bet dėl visa ko pažiūrėk ir st. skysčio lygi.
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

ebsibas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2010 09 11, 21:10
AutomobilisCOLON Outlander 2004

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas ebsibas » 2010 09 11, 21:40

Vat as irgi galvojau gal paranoja man cia ar koja drebet pradejo :D daviau draugui tai irgi jauciama ta vibracija. Kas liecia skyscius tai viskas OK.

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2010 09 11, 21:53

Matai, aš net neįsivaizduoju kokia ta vibracija. Visgi, jei jauti kažką negero, tai duok pralėkti, patikimam automatinių dėžių meistrui (tokiam kuris nepuola remontuoti puikiai veikiančių dėžių...). Tikiu, kad jis tik pasukios pirštą prie smilkinio... :mrgreen:
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

ebsibas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2010 09 11, 21:10
AutomobilisCOLON Outlander 2004

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas ebsibas » 2010 09 11, 23:25

Na apibudinant ta vibracija tai ji tokia pastovi ir kas mazdaug 2sec taip stipresnis duzis ir taip pastoviai.

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2010 09 11, 23:28

O atleidus stabdį, tolygiai tempia (nespaudžiant gazo)? Lygioje vietoje? Įkalnėje?
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

ebsibas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2010 09 11, 21:10
AutomobilisCOLON Outlander 2004

Re: Outlander stabdziu sistema, dreba pedalas

Neperskaitytas pranešimas ebsibas » 2010 09 11, 23:44

Neatkreipiau demesio, reikes artymiausiomis dienomis paziuret siuos dalykus.

BUTTON_POST_REPLY