Kažkas subyrėjo rate

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2004 11 03, 16:22

ZyXEL rašėCOLONna va, nuvariau pas tą meistrelį kur Matosasasas rekomendavo, pakeitė man tas kalades, po to dar variklį pažiūrėjo, pasakė, kad dėl salnikų 100% tepalo tiek valgo ir užgarantavo, kad juos pakeitus- viskas bus ockėj. Tai va, kaladės buvo visiškai sudrožtos, o pasirodo pas mane ventiliuojami diskai :roll: tai už kalades ir darbą (na dar už tą diagnozę spėju irgi kelis litus pridėjo)- paėmė 55Lt 8O Na spėju servise būčiau daugiau sumokėjęs :roll: Anyway, salnikų pakeitimas su darbu paskaičiavo, kad 120Lt (na gal 110) išeis, o dar reikės tepalą keistis, tai dar primetus tepalo kainą, tepalo filtro (ką aš žinau kas dar ten keičiasi), tai oj kaip duos per kišenę :cry: Na bent jau stabdyt dabar galiu, o kitkas iki algos palauks :twisted:
o ka ash sakiau, kad kaladeles, to tu netikejai :wink: Kainos pas ta zmogeli tikrai nesikandzioja, pabandyk kur nors ka nors servise padaryt, viskas bus su 1 pradzioj :roll: 8O :wink:

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2004 11 03, 22:22

Kokioj tanagroj butu vien uz darba 100Lt nuplese, ka tada sakytum? :lol: o cia kalades +darbas 55Lt.......... :)



ZyXEL rašėCOLONna va, nuvariau pas tą meistrelį kur Matosasasas rekomendavo, pakeitė man tas kalades, ..... tai už kalades ir darbą (na dar už tą diagnozę spėju irgi kelis litus pridėjo)- paėmė 55Lt

Vartotojo avataras
Zaporas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 2004 09 25, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Zaporas » 2004 11 05, 17:38

ZyXEL rašėCOLONna va, nuvariau pas tą meistrelį kur Matosasasas rekomendavo, pakeitė man tas kalades, po to dar variklį pažiūrėjo, pasakė, kad dėl salnikų 100% tepalo tiek valgo ir užgarantavo, kad juos pakeitus- viskas bus ockėj. Tai va, kaladės buvo visiškai sudrožtos, o pasirodo pas mane ventiliuojami diskai :roll: tai už kalades ir darbą (na dar už tą diagnozę spėju irgi kelis litus pridėjo)- paėmė 55Lt 8O Na spėju servise būčiau daugiau sumokėjęs :roll: Anyway, salnikų pakeitimas su darbu paskaičiavo, kad 120Lt (na gal 110) išeis, o dar reikės tepalą keistis, tai dar primetus tepalo kainą, tepalo filtro (ką aš žinau kas dar ten keičiasi), tai oj kaip duos per kišenę :cry: Na bent jau stabdyt dabar galiu, o kitkas iki algos palauks :twisted:
kiek supratau voztuvu rieboksliukai o tu isitikines kad tik rieboksliai?
jei juos lupsi tegu gerai voztuvu kreipiamasias apziuri otai isvis nieko pro galini stikla nematysi
Hyundai Lantra 4G67

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 11 05, 17:57

Nu va as irgi jau po remonto, kalades priekines keiciau ir granatike japanska inmeciau, 50lt tiktai, servise jauciu arti 100 butu trauke :roll:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

BUTTON_POST_REPLY