Kaip pas jumi su pakaba

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Kaip pas jumi su pakaba

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 09 15, 22:40

kaip pas Jus koliegos moxliniai bendradarbiai, Clipsiu pakabos? nebilda ten niekas? bo pas man kazkokiu garsu keistu buna kai vaziuoju, gal sakau gumos kokios jau pareje, sheip servise sake kad pac laikas butu jau variklio pagalves pasikeist, tai galvoju gal nuo to, o gal nuo granatos, bo jau trashka kaip reikals, nu dar i GM su tokia leksiu paskui jau reix servisiukan ja priesh ziema aptvarkyt :wink: tai va jei kas susidures su panashiom bedom gal patartumet kas ten pakabose paprastai susidevi greiciausiai, thanks
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Tomazzo-AtA
VIP narys
PranešimaiCOLON 178
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Tomazzo-AtA » 2004 09 16, 10:10

nebarksh pas mani
Mitsu Clipse 92' Turbo silver

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 09 16, 10:52

Pas mani irgi barskejo, atsimeni pasakojau tau ten toks varztas buvo atsipaleidavis tia priverze ir liod
O jei jau granata barska tai posukius ant 20 isiminek ir ziurek neapsivozk i GM lekdamas bo skrisim ne maziau 200 km/h :lol: :lol:
patarciau palaukt kol gausim kortas ir tadu viska pigiau pasidarysi, vot del mataro pagalviu nieko negaliu papasakot nes jei reiktu keist tai jauciu darbo iki apsisi**** butu 8O o vaziuokle tox ydomus dalykas kad ten gali pareit kas tik nori ir tikrai negali niekada tiksliai pasakyt kas greiciausia pareina ..... jauciu ka kalades :D taip kad nepagailek 10 lt ir kokiam kemi ar dar kitam pop sude pasitikrink visa vaziuokle ir bus viskas ciotka kaip diena :idea:
as kai neatradau kas uzia tai man kokia val viska ziurinejo kol pasake, ir pravaziavom ne karta su meistru ir t.t. paskui pasirodo tiesiog skirtingo protektoriaus padangos , o as galvojau kad jau guoliui krantine :lol: tai va taip ir buna :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2004 09 16, 13:08

mmm, priesh koki 9men pasikeiciau wisas gumas sava coltukui ir dabar viskas ore, jokio barshkejimo nieko :wink:

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 09 16, 22:37

o vat pas mane toks yr specifinis bildejimas lygtais is kapoto lyg ir nuo veidrodelio jis as mane nuo pirkimo niekaip nerandu siaip nesigirdi visiskai tik kai vasara vaziuoji su pravertais langais tai bilda lyg butu kapotas neuzdarytas bet viska praciokines niekaip nerandu sako ka buna tio kapoto virsus i karkasa dauzosi bet ir ten nieko nu vnz nezinau jauciu as tos ligos ir neisgydisiu niekaip :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Re: Kaip pas jumi su pakaba

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 09 17, 09:28

Pistoleros rašėCOLONkaip pas Jus koliegos moxliniai bendradarbiai, Clipsiu pakabos? nebilda ten niekas? bo pas man kazkokiu garsu keistu buna kai vaziuoju, gal sakau gumos kokios jau pareje, sheip servise sake kad pac laikas butu jau variklio pagalves pasikeist, tai galvoju gal nuo to, o gal nuo granatos, bo jau trashka kaip reikals, nu dar i GM su tokia leksiu paskui jau reix servisiukan ja priesh ziema aptvarkyt :wink: tai va jei kas susidures su panashiom bedom gal patartumet kas ten pakabose paprastai susidevi greiciausiai, thanks
Man teko dvi variklio pagalveles keisti aisku ne is karto, viena virshutine shalia paskirstymo dirzelio virshui kainavo apie 70lt. Darbas nieko nekainavo pats keichiausi. Ir dar prieh kokia savaite pasikeichiau priekine apatine pagalvele sutrukus buvo pati pagalvele kainavo 65lt. tiko nuo galanto su 4G63 varikliu. Darbas apie 15lt. pas draugus servise tvarkiausi.

Vartotojo avataras
ecmondo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 144
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas ecmondo » 2004 09 17, 14:07

A pas mane niekas nebarska. :P :wink:
92 Eclipse GS, red, ZSO 978 / 03 Outlander, silver...

Vartotojo avataras
barbusas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 82
UžsiregistravoCOLON 2004 09 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas barbusas » 2004 09 17, 22:54

sveiki. pas mane bilda vaziuojant per duobeles desineje puseje priekyje. bet tai pagydoma :D .bilda sakes guma . pardotuvej jos kaina apie 40-50lt. pasikeisiu pats, tik vat laiko visiskai nera :D . tai taip ir bildenuos....

Vartotojo avataras
barbusas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 82
UžsiregistravoCOLON 2004 09 11, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas barbusas » 2004 09 17, 22:55

tiesa masina pas mane mitsubishi eclipse 92'

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 09 19, 23:13

tai jau matau kad bus man per GM pasikalbet kaip ten tas pagalves keist reikia, nes kazkaip primeciau kad jei servise keis tai koki 100lt uz darba ir palixiu, kai paskaiciavau kiek alaus isheina.......manau atrasiu laiko ir pac pasikeist :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Re: Kaip pas jumi su pakaba

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 03, 21:54

egisas rašėCOLON
Pistoleros rašėCOLONkaip pas Jus koliegos moxliniai bendradarbiai, Clipsiu pakabos? nebilda ten niekas? bo pas man kazkokiu garsu keistu buna kai vaziuoju, gal sakau gumos kokios jau pareje, sheip servise sake kad pac laikas butu jau variklio pagalves pasikeist, tai galvoju gal nuo to, o gal nuo granatos, bo jau trashka kaip reikals, nu dar i GM su tokia leksiu paskui jau reix servisiukan ja priesh ziema aptvarkyt :wink: tai va jei kas susidures su panashiom bedom gal patartumet kas ten pakabose paprastai susidevi greiciausiai, thanks
Man teko dvi variklio pagalveles keisti aisku ne is karto, viena virshutine shalia paskirstymo dirzelio virshui kainavo apie 70lt. Darbas nieko nekainavo pats keichiausi. Ir dar prieh kokia savaite pasikeichiau priekine apatine pagalvele sutrukus buvo pati pagalvele kainavo 65lt. tiko nuo galanto su 4G63 varikliu. Darbas apie 15lt. pas draugus servise tvarkiausi.
o tu cia parduotuveje pirkai ar srote?

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Re: Kaip pas jumi su pakaba

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 11 03, 22:00

Sura rašėCOLON
egisas rašėCOLON Man teko dvi variklio pagalveles keisti aisku ne is karto, viena virshutine shalia paskirstymo dirzelio virshui kainavo apie 70lt. Darbas nieko nekainavo pats keichiausi. Ir dar prieh kokia savaite pasikeichiau priekine apatine pagalvele sutrukus buvo pati pagalvele kainavo 65lt. tiko nuo galanto su 4G63 varikliu. Darbas apie 15lt. pas draugus servise tvarkiausi.
o tu cia parduotuveje pirkai ar srote?
Pirkau naujas parduotuvej tiesa kataloge eclipsei nerado bet tiko nuo galanto apatine priekine tai 100% kad nuo galanto, o sonine virsutine kur prie paskirstymo dirzelio tai veziau i parduotuve sena pagalvele ir pagal diametrus nustate kad tinka taip pat nuo kito mitso, tiesa nepaklausiau nuo kurio bet manu kad galanto su tokiu pat kaip ir clipsej 4G63 varikliu, bet 100% nesu isitikines
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2004 11 04, 15:17

dantys barshka
KYB GAS
H&R 29710VA

BUTTON_POST_REPLY