Kazkas su elektronika

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
vytasglxi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 44
UžsiregistravoCOLON 2007 07 04, 22:00
MiestasCOLON Vilnius

Kazkas su elektronika

Neperskaitytas pranešimas vytasglxi » 2007 08 20, 18:01

Tai vat, mano lancery dega galine viena fara kartu su stopu, istisai kai ijungi degima dega stabdziu lempute, dar nebeveikia centrinis vairuotojo puseje, keleivio viskas normaliai, neveikia indikacine lempute spidometre kad durys neuzdarytos. Gal kam buvo nutikes nors kuris is siu paminetu? Saugiklius tikrinau, visi sveiki. Ale kosmaras kazkoks, kiekviena diena kazkas vis nutinka.
Mitsubishi Lancer, 94m., 1.6 16v wagon

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Kazkas su elektronika

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2007 08 20, 22:11

vytasglxi rašėCOLONTai vat, mano lancery dega galine viena fara kartu su stopu, istisai kai ijungi degima dega stabdziu lempute, dar nebeveikia centrinis vairuotojo puseje, keleivio viskas normaliai, neveikia indikacine lempute spidometre kad durys neuzdarytos. Gal kam buvo nutikes nors kuris is siu paminetu? Saugiklius tikrinau, visi sveiki. Ale kosmaras kazkoks, kiekviena diena kazkas vis nutinka.
Būna dienų lyg tyčia... :lol: . Labai nepergyvenk ir po truputį pradėk atkasinėt: kad kartu dega lempos galinniame žibinte, tai greičiausiai kontakto su korpusu nėra, kad stabdžių lemputė dega, tai stabdžių skysčio trūkumas, sugedo daviklis ar kontaktas blogas, o durų lemputė irgi dėl padilusių kontaktų gali neveikt. Mašina nenauja, taip kad nieko nuostabaus. P.S. aš savo baigiu perrinkt visus mazgus, nors kai pirkau, sakė kad viskas sužiūrėta, sėdi ir važiuoji :wink: :lol:

BUTTON_POST_REPLY