fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
junioras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 407
UžsiregistravoCOLON 2008 01 17, 21:15
AutomobilisCOLON veza draugai ir autobusas:D
MiestasCOLON Klaipeda-Palanga

Re: fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Neperskaitytas pranešimas junioras » 2008 04 13, 21:12

Ice_Gee rašėCOLONto junioras: pliusas ir viena pora lineiku eina vienoje puseje,bet sios puses lineikos bus skirtos kitam stipriui su subu.
nu tai negali pliusas buti pravestas kartu su lineikom :!:ar jos dar nenaudojamos :?: o siaip dar gali paziuret ar laidai geri ir nera kur prasitrine ar isvis nera brokuoti :wink: nes as vedziausi sau sestadieni naujus laidus ir ispakavus vienus linijinius pasitaike brokuoti :( ir dar gali pamegint kita stiprintuva pajungti
veza draugai ir autobusas:D

Povfke
Dalyvis
PranešimaiCOLON 60
UžsiregistravoCOLON 2008 04 14, 09:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant GLi '96
MiestasCOLON Kaunas

Re: fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Neperskaitytas pranešimas Povfke » 2008 04 15, 15:41

Buvo ir man ta problema, man ja pavyko isprest tik susilytavus cebysevo filtra 9kuri galim ir nusipirkt) ir pastacius pries maga tarp + ir - . Tokie filtrai stovi ir maguose, uztenka vienam is filtro elemetu sugest (pvz kondencatoriui ar droseliui ir filtras tampa triuksmadariu :) Kaip anksciau kolega rase, reik pasibandyt kita maga isidet.

Vartotojo avataras
Ice_Gee
Dalyvis
PranešimaiCOLON 334
UžsiregistravoCOLON 2005 12 14, 23:00
AutomobilisCOLON Eclipse G1 DSM
MiestasCOLON Vilnius

Re: fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Neperskaitytas pranešimas Ice_Gee » 2008 04 16, 18:07

Sveiki,na va issiaiskinau kame beda..nulekiau i audioprojektus ir staigiai issiaiskinom,kad visgi magas kaltas..pastatem alpine tai ciki,be bedu isvis,nunesem mano pioneeríu pajungt i stenda,tai uzia kolonkes..:/..bandysiu siandien ismust pinigus arba nauja maga ir pardavejo :evil: klausimas siaip ar imanoma sitam paciam ka nors padaryt,kad jis nefonuotu garso? kazkas cia minejo,kad kazkokie filtriukai pagede gali but,bet projektuose tik papurte galva..
94'Mitsubishi Eclipse GS - SOLD
94' "Mitsubishi Sigma EXE" - SOLD
93' G1 DSM for a while..

Povfke
Dalyvis
PranešimaiCOLON 60
UžsiregistravoCOLON 2008 04 14, 09:58
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant GLi '96
MiestasCOLON Kaunas

Re: fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Neperskaitytas pranešimas Povfke » 2008 04 17, 11:34

Na jei labai daug su lituokliu ir grandiniu teorija nebendrauji, tai neverta. Mano galva gali buti dvi priezastys: mago stiprintuvas nupuso arba maitinimo filtras. Tiek viena tiek kita defekta paprastu testeriu sunku aptikt, nebent jau trumpina kur nors. Blogiausiu atveju filtra nusipirk arbe pasigamink ir pastatyk ant + ir - pries maga.
Mitsubishi Galant '96 2L GLi

matuzas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2009 01 17, 13:42
AutomobilisCOLON mitsubishi space star

Re: fonuoja aparatura kuriant masina...HELP

Neperskaitytas pranešimas matuzas » 2009 01 17, 17:47

Man buvo tas pats.Buvau minuso laida per plona pasirinkes tad viska paleidus sudege grotuve saugiklis ir atsirado fonavimas.Problema ta jog stiprintuvui neuzteko minuso ir pradejo pumpuoti per linijinius is cd.pakeitus saugikli viskas atsigavo.

BUTTON_POST_REPLY