Problema su centriniu

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
RedEYE
Dalyvis
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 2006 10 22, 14:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
MiestasCOLON Vilnius

Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas RedEYE » 2007 10 29, 11:22

Sveiki, atsirado problema su centriniu užraktu :roll: Savaitgalį vedžiau į vairuotojo pusės dureles laidą. Baigęs pastebėjau, kad nebeveikia centrinis ir nedega durelių lemputė. Pasikrapštęs radau, kad nulužo laidas iš fiškės kur eina i salona. Na prijungiau tą laidą,tai dabar kvailioja centrinis: užrakini viskas gerai, kai atrakini jis visą laiką suveikdinėja(užsidaro/atsidaro). Gal kas nusimanote elektroje, kas galėtų būti? gal kažko nedajungiau :?:
Mitsubishi Galant 99m., 2.0 GLS TD

Vartotojo avataras
arwiss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 199
UžsiregistravoCOLON 2008 06 08, 16:31
AutomobilisCOLON Eclipse 1G 2L DOCH
SkypeCOLON arwiss
MiestasCOLON Vilnius

Re: Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas arwiss » 2008 06 28, 12:31

siaip pas mane panasiai darosi. tai atradau tai kad pas mane keleivio puses centrinis pilnai neuzdaro todel jis atsoka atgal problema su centrinio "varikliuku" ar kas ten per daiktas. kartais buna ok bet kartais kvailioja. gal ir pas tave tas pats.
Mitsubishi Eclipse GS '94 2L=110kW DEAD

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2008 06 28, 19:43

arwiss rašėCOLONsiaip pas mane panasiai darosi. tai atradau tai kad pas mane keleivio puses centrinis pilnai neuzdaro todel jis atsoka atgal problema su centrinio "varikliuku" ar kas ten per daiktas. kartais buna ok bet kartais kvailioja. gal ir pas tave tas pats.
nuimk durų abloškes ir viską kokiu WD išpursk,arba sutepk kuo ir turi būt gerai,pas mane buvo nutikę taip du kartus,vienos ir kitos pusės,sutepiau ir lb puikiai vikskas darinėjasi :)
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
demian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 47
UžsiregistravoCOLON 2008 04 01, 09:12
AutomobilisCOLON 95' Mitsubishi Space Runner GLXi
MiestasCOLON Vilnius

Re: Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas demian » 2008 07 28, 12:10

Turejau panasia problema. Paspaudi mygtuka - atsirakina durys, nespeji per kelias sekundes atidaryti duru - vel uzsirakina, praeina dar kelios sekundes ir vel atsirakina :D Zodziu, reikedavo taikyti momenta kada atsirakina, tam kad ilipti i masina :D Priezastis paprasta - parejo vairuotojo duru uzrakto varikliukas.
Smagus prisiminimai :D Palieki rakta spynoj (viduj), uzdarai netycia duris ir girdi - *takst* uzsirakino masina :D O tada varai namo pasiimti atsarginiu raktu :D :D :D
Space Runner '95 1.8 GLXi benzinas/dujos
Daewoo Lanos '99 (ne masina, o :censored: )

Vartotojo avataras
AistePaiste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2008 08 17, 16:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
MiestasCOLON LTU

Re: Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas AistePaiste » 2008 08 20, 08:00

O,pasirodo ne man vienai skauda galva del to centrinio....
Maniskis varikliukas irgi kvailioja, paspaudi signalizacijos mygtuka ir variklis neuzrakina,arba neatrakina duru tai dabar nesuprantu,ar galima isigyti vien tik varikliuka,ar teks keisti ir abi spyneles kartu?

Vartotojo avataras
AistePaiste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 2008 08 17, 16:31
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
MiestasCOLON LTU

Re: Problema su centriniu

Neperskaitytas pranešimas AistePaiste » 2008 08 20, 08:10

Dar norejau paklausti, jeigu desines duru varikliukas nedirba ir duru nerakina,bet ir langas nesidarineja,ar cia susieje su tuo paciu varikliuku,ar tai jau atskira problema?
Nes vairuotojo pusej paspaudus knopkytes,kelia abu langus.....

BUTTON_POST_REPLY