Imobilaizerio klaida

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
umka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2009 08 28, 15:53
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant

Imobilaizerio klaida

Neperskaitytas pranešimas umka » 2009 08 28, 16:01

Žodžiu istorija tokia: Nusipirkau 98 metų galantą (sedanas, du litrai, benzas), nuvažiavau šimtą kilometrų, sustojau degalinėje ir daugiau nebeužsivedžiau. Nutempiau mašiną pas vietinį elektriką, tas pajungė prie kompo, kompas parodė, kad imobilaizerio klaida. Anot elektriko paties imobilaizerio tiesiog išlupti laukt neįmanoma, nes iš to jokios naudos, mašina vistiek neužsives (aš pats apie elektroniką visiškai nieko nesuprantu). Gal kas nors turėjote panašią bėdą ir žinote, kur galėčiau nutempti remontui savo ryklį? Kokios panašiai tokių gedimų remonto kainos?

Vartotojo avataras
Linutik
Dalyvis
PranešimaiCOLON 163
UžsiregistravoCOLON 2009 08 17, 14:07
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant, 2002, 2.0 TD
MiestasCOLON Vilnius

Re: Imobilaizerio klaida

Neperskaitytas pranešimas Linutik » 2009 08 28, 18:50

O tu kuriam mieste randiesi? Kiek teko girdeti, tokiais atvejais reikia perprogramuoti imobilaizeri...
Galant 2.0TD, 2002

umka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2009 08 28, 15:53
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant

Re: Imobilaizerio klaida

Neperskaitytas pranešimas umka » 2009 08 28, 19:57

Šiuo metu Rokiškyje. Blogiausiu atvėju esu pasiryžęs tempti galantą kur prisireiks. Pasirinkimo nėra:) O gal įmanoma tiesiog kaip nors išlupti patį kompą ir vežti perprogramuoti, kad nereikėtų temptis visos mašinos? ( kaip jau minėjau, nelabai įsivaizduoju aš kaip ten kas toje elektronikoje). O kokios panašiai perprogramavimo kainos?

BUTTON_POST_REPLY