Kiek amperų akumuliatorius?

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
artex
Dalyvis
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 2008 08 07, 14:28
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6-24 Automatas
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas artex » 2010 02 02, 09:55

mirksnis rašėCOLON As irgi ziurejau sitoje nuorodoje, tai pagal mano masiniuka va butent toks ir tinka
60Ah ir 540 A VARTA. bet kaina ten 209 Lt, nu bet jei geras akumas tai ir kainuoja ;)
Keista, bet ir man tokį patį rodo. Negi 1,6 ir 2,5 varikliams tokie patys akumai tinka?
Galant '99 V6-24 automatas

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 02 02, 10:02

Tinka tinka , pats dbr isidejes energizer 60AH ir 540A . Pas galanta 100A generatorius, tai manau butu imanoma koki ir 75 AH igrust, bet aisku ji ilgiau krautu , tai trumpi atstumai ji uzpjautu .
Accord Tourer

tomukuku1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2010 02 01, 21:30
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas tomukuku1 » 2010 02 02, 23:26

mpegas rašėCOLON
tomukuku1 rašėCOLONGalantui 2.0 tdi kiek amperu akumo reikia
Tai 2-iem pranešimais aukščiau tomukukui pasižiūrėti yra sudėtinga :?
Tada ->:Special for tomukuku
Dekui prezidentas nusipirkau siandien akuma . bet bandziau uzvedinet ir nieko tik tiksi starteris, dumu siektiek is kazkur padave. arba del klemu blogai priverziau arba starteriui kaput

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2010 02 03, 08:46

tomukuku1 rašėCOLON Dekui prezidentas nusipirkau siandien akuma . bet bandziau uzvedinet ir nieko tik tiksi starteris, dumu siektiek is kazkur padave. arba del klemu blogai priverziau arba starteriui kaput
Jei dūmai pasirodė, tai tikrai kažkur kontakto gero nėra arba trumpina. Žiūrėk kur kaista, tik pirštų nenusidegink. Visus sujungimus reikia gerai patikrint, tiek piusinį laidą iki starterio, tiek masinį iki variklio.

tomukuku1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 2010 02 01, 21:30
AutomobilisCOLON Mitsubishi galant 97

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas tomukuku1 » 2010 02 04, 21:40

mpegas rašėCOLON
tomukuku1 rašėCOLON Dekui prezidentas nusipirkau siandien akuma . bet bandziau uzvedinet ir nieko tik tiksi starteris, dumu siektiek is kazkur padave. arba del klemu blogai priverziau arba starteriui kaput
Jei dūmai pasirodė, tai tikrai kažkur kontakto gero nėra arba trumpina. Žiūrėk kur kaista, tik pirštų nenusidegink. Visus sujungimus reikia gerai patikrint, tiek piusinį laidą iki starterio, tiek masinį iki variklio.
Laiko daug neturiu paieskot problemos. na bet kaip nors susitvarkysiu :)

Vartotojo avataras
Vytenis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 898
UžsiregistravoCOLON 2010 02 07, 14:38
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1995 universalas
SkypeCOLON vytenis-p
MiestasCOLON Vilnius/Panevezys
CONTACTCOLON

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Vytenis » 2010 03 09, 13:27

Sveiki. Manau tinkama vieta išsilieti. Na per savo nekantrumą ir durną galvą sudeginau starterį savo lanceriui (2litrinis dyzeliukas) ir palikau servise tvarkymui (Vilnius).

Visai neblogas servisiukas, rekomenduotas, užsiprašė 190lt už restauruoto starterio dėjimą (na dėvėto). Ok, pasirašiau, nors ir gaila litų...

Na bet užgruzino, kad pergalingas akumas pas mane stovi ("Ekspertai" iš petrutės įtikino, kad dyzeliui reikia 100inio akumo, kad pagal jų katalogus toks turi stovėt, o aš ir paklausiau). Pradėjo gąsdinti, kad mano generatoriui paskutinioji ateina. Pagal temoje pasiūlytus linkus matau, kad lyg ir pas mane akumas 75 turėtų būt, bet neradau konkrečiai savo kartos lančerio, tik pagal variklį atsekiau.

1. Kiek tiesos gąsdinimuose dėl generatoriaus galimos mirties?
2. Pagal wikipedia mano lanceris 6`os kartos, o vartos saite tik ties 5`a karta randu 2 l dyzelį. Tikėt Vartos rekomendacijom?

Ačiū už pagalbą. Visas santaupas teks palikt ant remontų :\

P.S. gal kam reikia gero akumo? Mokėjau virš 300 ]:)
- paskutinis projektas: http://www.crafts-world.com -

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2010 03 10, 09:43

Vytenisnl rašėCOLONSveiki. Manau tinkama vieta išsilieti. Na per savo nekantrumą ir durną galvą sudeginau starterį savo lanceriui (2litrinis dyzeliukas) ir palikau servise tvarkymui (Vilnius).

Visai neblogas servisiukas, rekomenduotas, užsiprašė 190lt už restauruoto starterio dėjimą (na dėvėto). Ok, pasirašiau, nors ir gaila litų...

Na bet užgruzino, kad pergalingas akumas pas mane stovi ("Ekspertai" iš petrutės įtikino, kad dyzeliui reikia 100inio akumo, kad pagal jų katalogus toks turi stovėt, o aš ir paklausiau). Pradėjo gąsdinti, kad mano generatoriui paskutinioji ateina. Pagal temoje pasiūlytus linkus matau, kad lyg ir pas mane akumas 75 turėtų būt, bet neradau konkrečiai savo kartos lančerio, tik pagal variklį atsekiau.

1. Kiek tiesos gąsdinimuose dėl generatoriaus galimos mirties?
2. Pagal wikipedia mano lanceris 6`os kartos, o vartos saite tik ties 5`a karta randu 2 l dyzelį. Tikėt Vartos rekomendacijom?

Ačiū už pagalbą. Visas santaupas teks palikt ant remontų :\

P.S. gal kam reikia gero akumo? Mokėjau virš 300 ]:)
Jei 2 sav nepraejo ir turi ceki bandyk grazint. Sakyk neatitiko lukesciu
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
gaidys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 108
UžsiregistravoCOLON 2008 04 08, 19:21
AutomobilisCOLON Galant
MiestasCOLON LTU

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas gaidys » 2010 09 20, 16:02

o jei pas mane ant generatoriaus raso 90A? negi toki akuma det? nesamones. dabar idetas 54 tai sudas paskutinis, visus metus vazinejau dakrovinet. atejo laikas pirkt najua bet nzn koki. daug nuomoniu vieni sako pagal generatoriu kiti liepia ziuret puslapiuose pagal masina. bet neblogas skirtumas jei pagal masina rodo 60A o generatorius 90A. pasakykit koki det kad nebereiktu jo dakrovinet kas menesi? galant 99 2,0 benzas (generetorius dirba puikiai)

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2010 09 20, 16:08

Lygini nesulyginamus dydžius.
Generatorius naudojamas ne tik akumuliatoriui krauti važiuojant ;)

Akumuliatorius vertinamas dviem parametrais - talpa Ah (ampervalandėmis) ir startinė srovė A. Iš esmės reikėtų laikytis gamintojo nurodytų dydžių, bet kadangi Lietuvoj žiemos būna šaltos, galima dėti kiek talpesnį akumuliatorių.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
doS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 202
UžsiregistravoCOLON 2009 05 26, 00:32
AutomobilisCOLON Eclipse 1g
SkypeCOLON drag00n666
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas doS » 2010 09 27, 22:51

Isidejau sau 75Ah 760a akuma ant generatoriaus parasyta 90Ah krauna puikiai. Pries tai stovejo 63Ah tai kai uzvedineji masina magnetola issijungdavo, o su situo viskas ciki nebent pagroja pora geru valandu garsiai muzika. Masina eclipse 1g. Bet siaip tai kaip tik tilpo :D
Eclipse 1g, Raudona
Ford Fiesta EX
BMW 520 EX
Eclipse 1g Juoda EX
Audi 80 (bulka) EX

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2010 09 27, 23:10

Paporinsiu niekur neužrašytas mintis. Teko kalbėtis su keliais SPL'čikais, žinia jiems akumai aktuali tema. Taigi nurodė tokias akumo talpos ribas: generatoriaus Ah + 30 Ah. Nežinau kaip tai veikia normaliam kasdieniniam važinėjime su stock generatoriais.
P.S. Kažkodėl man visada įdomesni skaičiai nurodantys startinę srovę, nei talpumas :mrgreen:
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

Vartotojo avataras
doS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 202
UžsiregistravoCOLON 2009 05 26, 00:32
AutomobilisCOLON Eclipse 1g
SkypeCOLON drag00n666
MiestasCOLON Vilnius

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas doS » 2010 09 27, 23:15

Martyna$ rašėCOLONPaporinsiu niekur neužrašytas mintis. Teko kalbėtis su keliais SPL'čikais, žinia jiems akumai aktuali tema. Taigi nurodė tokias akumo talpos ribas: generatoriaus Ah + 30 Ah. Nežinau kaip tai veikia normaliam kasdieniniam važinėjime su stock generatoriais.
P.S. Kažkodėl man visada įdomesni skaičiai nurodantys startinę srovę, nei talpumas :mrgreen:
Pritariu, bet ziurint kam tas akumas tau reikalingas jei uzvedinet masina tai jo, bet jeigu megsti ilgesni laika pasiklausyt muzikos ne vaziuojant tai ir Ah svarbu. :wink:
Eclipse 1g, Raudona
Ford Fiesta EX
BMW 520 EX
Eclipse 1g Juoda EX
Audi 80 (bulka) EX

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2010 09 27, 23:25

Buvo minčių bandyti ~100 Ah, bet niekaip nepavyko jo sugrūsti :lol: maximaliai galiu įkišti 75Ah.
O jei klausot, ilgai muzikos, tai vertėtu į AGM tipo akumus dairytis. Jie labiau atsparūs gilioms iškrovoms. Vasarą bandžiau mirusią, 12 metų amžiaus Optima. Testeris rodė 10V, be V6 užkūrė 8O
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

Vartotojo avataras
Sky'us
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3305
UžsiregistravoCOLON 2006 11 30, 15:22
AutomobilisCOLON MG
MiestasCOLON Sun City
CONTACTCOLON

Re: Kiek amperų akumuliatorius?

Neperskaitytas pranešimas Sky'us » 2010 11 30, 19:42

Na va po 4 metu eksplotacijos mire mano KOBA akumas, tai siandiena pasiemiau AD akuma uz 180lt, plius pridaviau sena akuma jiems, tai dar 30 litu grazino, viso 150lt ir triju metu garantija :) Battery Capacity 63 [Ah] , Cold-test Current 610 [A].

BUTTON_POST_REPLY