langas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
marecik
Dalyvis
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 2007 01 19, 09:31
MiestasCOLON Švenčionys

langas

Neperskaitytas pranešimas marecik » 2007 02 07, 15:50

turiu pilna elektro paketa, bet vairuotojo puseje neatsidaro langas bei nesviecia lempute kai durys yra atidarytos. kas galetu buti?

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Re: langas

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 02 07, 16:15

marecik rašėCOLONturiu pilna elektro paketa, bet vairuotojo puseje neatsidaro langas bei nesviecia lempute kai durys yra atidarytos. kas galetu buti?
saugiklius patikrink ;)
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Pavlikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 74
UžsiregistravoCOLON 2007 01 18, 13:37
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Pavlikas » 2007 02 07, 16:23

Kad lempute duru nesvecia, tai knopke, kuri prie slenkscio yra nedirba tikriausiai :) pas mane tai dega ta sviesa, tai nedega...
pripratau jau :)
o del lango cia daug kas gali buti. Ir saugikliai, ir pats varikliukas, o gal uzsalo ;)
Carisma 1.8GDI (sidabrine)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 02 07, 16:26

koks automobilis ?

visada reikai nuo to pradet
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

orangen
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3884
UžsiregistravoCOLON 2006 09 23, 09:42
AutomobilisCOLON cb5a
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas orangen » 2007 02 07, 16:34

Pavlikas rašėCOLONKad lempute duru nesvecia, tai knopke, kuri prie slenkscio yra nedirba tikriausiai :) pas mane tai dega ta sviesa, tai nedega...
pripratau jau :)
o del lango cia daug kas gali buti. Ir saugikliai, ir pats varikliukas, o gal uzsalo ;)
joa ta knopke ir man buvo parejus. is sroto uz 10lt pasiemiau kita bet vel po kiek laiko tas pats :evil: tai paemiai ja ir issiardziau, privariau tepalo ir veikia kaip nauja 8) o del lango tai arba varikliukas, arba troselis, arba jungiklis ra dar kas.. reik ardyt ir ziuret :wink:

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 02 07, 17:06

orangen rašėCOLON
Pavlikas rašėCOLONKad lempute duru nesvecia, tai knopke, kuri prie slenkscio yra nedirba tikriausiai :) pas mane tai dega ta sviesa, tai nedega...
pripratau jau :)
o del lango cia daug kas gali buti. Ir saugikliai, ir pats varikliukas, o gal uzsalo ;)
joa ta knopke ir man buvo parejus. is sroto uz 10lt pasiemiau kita bet vel po kiek laiko tas pats :evil: tai paemiai ja ir issiardziau, privariau tepalo ir veikia kaip nauja 8) o del lango tai arba varikliukas, arba troselis, arba jungiklis ra dar kas.. reik ardyt ir ziuret :wink:


tai isardai ir kontaktus nuvalai nes jie apsioksiduoja :idea: ir bereikalo 10 lt mokejai ....
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY