Colto lango pakelejas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
HRO
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2006 04 17, 14:31
MiestasCOLON Vilnius

Colto lango pakelejas

Neperskaitytas pranešimas HRO » 2007 06 07, 16:34

Uzluzo mano Colto lango pakelejas... Ta prasme ne jis, o varikliukas. Ziema buvo tas pats, tai isardziau ir radau uzstrigusi varikliuko rotoriu. Prasukau ir veike normaliai. Dabar vel. Ka daryti? Keisti varikliuka ar vezti ta pati taisyti i servisa? Srote kainuoja apie 100 Lt varikliukas, 200 Lt su visu pakelejo mechanizmu. Brangoka uz toki sudeliuka.. :)
Gal kas zinote, ar skiriasi visi duru mechanizmai senesniuse Coltuose ir naujesniuse? ta prasme skirtumas tarp 92-93-96-97 metu. Man atrodo kad stiklu pakelejai nesiskiria.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 06 08, 08:00

nemanau kad 92-96 skirtusi..... Coltam kiek girdėjau tinka ir Lanceriuku varikliukai...
ZyXEL apie tuos dalykus čia raukia labiausiai... Lauk jo pasirodymo... ;)
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 06 08, 11:47

pakelėjas tinka ir nuo proton, diupelka v diupelku bet aš sudėjau ir viskas veikė, šiaip neprisimenu tiksliai bet blogą pakelėją (su nutrūkusiu troseliu) atrodo išmečiau, jei atmintis paveda galėčiau perleisti už simbolinę kainą
namie pasitikrinsiu visus savo šabakštynus ir parašysiu
nuo senesnio colto netinka, aišku gal ymanomi kažkokie modai :roll: reikia palyginti
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 06 08, 13:26

aš tai turiu veikiantį varikliuką bet ar išeis uždėt prie mechanizmo...???
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 06 08, 14:54

herkuss rašėCOLONaš tai turiu veikiantį varikliuką bet ar išeis uždėt prie mechanizmo...???
jei turi tai išeis
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2007 06 09, 10:02

Kažkas čia man skype rašė (pamiršau nicką), kad Acuroj restauruoja tuos pakelėjus (150Lt lyg ir, plius mums dar nuolaidą gal padarytų) :wink: O šrotuose tokie dalykai nesimėto (nes daug kam jie pareina) :cry: Aš savo tikriausiai vešiu restauruot. Motoriukas lengvai nusiima/užsideda ant to pakelėjo, tik 3 varžtai laiko ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

orangen
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3884
UžsiregistravoCOLON 2006 09 23, 09:42
AutomobilisCOLON cb5a
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Colto lango pakelejas

Neperskaitytas pranešimas orangen » 2007 06 09, 16:11

HRO rašėCOLON<..> Srote kainuoja apie 100 Lt varikliukas, 200 Lt su visu pakelejo mechanizmu. <..>
kaip tai varikliukas arskirai. nu bent jau as tai nesuprantau kaip ten jis ten atsiskiria. siaip turiu vln nuo cao lancerio visa pakeleja su varikliuku ir susipynusiu trosu. jei ka galiu padovanot jei praves, nes kaip supratau tau pats varikliukas parejo :roll: jei ka i pm :wink:

Vartotojo avataras
Jankiz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1943
UžsiregistravoCOLON 2006 08 21, 21:27
AutomobilisCOLON '96 ek3 ferio
MiestasCOLON Vilnius

Re: Colto lango pakelejas

Neperskaitytas pranešimas Jankiz » 2007 06 09, 23:37

orangen rašėCOLON
HRO rašėCOLON<..> Srote kainuoja apie 100 Lt varikliukas, 200 Lt su visu pakelejo mechanizmu. <..>
kaip tai varikliukas arskirai. nu bent jau as tai nesuprantau kaip ten jis ten atsiskiria. siaip turiu vln nuo cao lancerio visa pakeleja su varikliuku ir susipynusiu trosu. jei ka galiu padovanot jei praves, nes kaip supratau tau pats varikliukas parejo :roll: jei ka i pm :wink:
jei tas pakelejas yra vairuotojo puses ir jei nereikes pacio mygtuku blokelio - mielai ji priglausciau uz koki olaus :roll: Mano mechanizmas veikia, tik nulauztas galinio keleivio puses lango valdymo mygtukas... :roll:
'96 ek3 ferio - project daily car
'93 Lancer 1.6 - SOLD
'97 ej6bėda bėdelė - non ftak gonda - SOLD

'95 Colt 1.3 - sold

orangen
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3884
UžsiregistravoCOLON 2006 09 23, 09:42
AutomobilisCOLON cb5a
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Colto lango pakelejas

Neperskaitytas pranešimas orangen » 2007 06 10, 19:26

Jankiz rašėCOLONjei tas pakelejas yra vairuotojo puses ir jei nereikes pacio mygtuku blokelio - mielai ji priglausciau uz koki olaus :roll: Mano mechanizmas veikia, tik nulauztas galinio keleivio puses lango valdymo mygtukas... :roll:
nu uz ta pati 4 langu valdymo pultas (ten istikro ir langu valdymo kompas yra viduj) srotuose rekia 50-80lt. bet jei tik myktukas parejas, tai ji galima ideti is to kur tik vinas yra. siaip siauliuos pora atliekamu turiu tokiu, kai kazkada per daug prisipirkau :)

HRO
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2006 04 17, 14:31
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas HRO » 2007 06 10, 19:47

ZyXEL rašėCOLONKažkas čia man skype rašė (pamiršau nicką), kad Acuroj restauruoja tuos pakelėjus (150Lt lyg ir, plius mums dar nuolaidą gal padarytų) :wink: O šrotuose tokie dalykai nesimėto (nes daug kam jie pareina) :cry: Aš savo tikriausiai vešiu restauruot. Motoriukas lengvai nusiima/užsideda ant to pakelėjo, tik 3 varžtai laiko ;)
Nemanau kad apsimoka veztyi restauruoti uz 150. Juk sakau apskambinau srotus tai tik 200 visas mechanizmas su varikliuku.
Bet yra ir daugiau bedu tam Coltui dabar. Isprotejo elektronika! Pastovi ilgiau ant saules tai issijungia spidikas. Neberodo nieko- jokio greicio, apsuku ir t.t. Nulis! plius dar durniuoja centrinis. Na cia tai px- sutepti reiks mechanizma. Bet del spidiko nezinau... Jauciu vaziuos Coltas i servisa pas elektrika... :))

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2007 06 11, 17:54

HRO rašėCOLONNemanau kad apsimoka veztyi restauruoti uz 150. Juk sakau apskambinau srotus tai tik 200 visas mechanizmas su varikliuku.
Kaip neapsimoka? :roll: Ar turi naują pakelėją (nes restauruoja su naujom dalim) ar turi seną ir galvoji kada čia vėl nutrūks? :wink: O kam tas motoriukas, jei ir senasis gerai veikia? :wink:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

orangen
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3884
UžsiregistravoCOLON 2006 09 23, 09:42
AutomobilisCOLON cb5a
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas orangen » 2007 06 12, 00:37

ZyXEL rašėCOLONKaip neapsimoka? :roll: Ar turi naują pakelėją (nes restauruoja su naujom dalim) ar turi seną ir galvoji kada čia vėl nutrūks? :wink: O kam tas motoriukas, jei ir senasis gerai veikia? :wink:
nu man abai idomu kokias jie ten naujas tas dalis sudes :lol: o matariukas tam, kad tipo jam jis ir parejo :wink:
HRO rašėCOLONUzluzo mano Colto lango pakelejas... Ta prasme ne jis, o varikliukas.
ps jau kazkada rasiau kad pasiieskokit proton persimonu ar 417 ar 416 ar kokie ten apelsinai tie modeliai buna, kur juos iki 2002 net gamino, tai ten tas bugs issprestas ir jie nebegenda, nes troseilis itamtas su spyruokle ir nebenusoka nuo tu begiuku ir nieks ten nedyla ko pasekoje nieks nepareina :wink: siaip po 30lt vilniuj pirkau kur skebimu temoj buvo ardomas persimonas :twisted:

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 06 12, 13:14

na aš už 40 pirkau, bet skirtumas tik tas kad tvirtinimo vietos kitos, tai išeina geriausiu atveju tik 2 varžtais pritvirtint
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY