Pyyypppp...., Mitsubishi Lancer '95m, pyyyppp.... !

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Pluss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2006 08 15, 01:02
MiestasCOLON Vilnius

Pyyypppp...., Mitsubishi Lancer '95m, pyyyppp.... !

Neperskaitytas pranešimas Pluss » 2007 03 08, 10:26

Sveiki,

Nezinau ar cia tik pas mane taip, ar cia visi tokie Lanceriai. Kiek as ja galiu tvarkyt, nu nervint jau poi truputi pradeda.
Tai va, gal kas pagelbet galetu:

1) Yra problema su valytuvais. Buvo nusideveja tokia "S" kurie laiko valytuvu traukes, bet cia dzin, sugalvojau issitekint naujas (radau bronzos, nunesiau tekintojam ir padare), bet db kai viska surinkau, valytuvai perdaug atsilenkia ir nedaeina man kaip cia juos reguliuot. Kartais buna kad ijungus valytuvus (tas kuris vairuotojo puseje) tiesiog isvis iseina uz ribu, t.y. atsiduria salia dureliu lango :), tada turiu atsidaryt langa ir ji rankomis grazint atgal :)

2) Nebeatsidaro priekines keleivio puses dureles, nei is vidaus nei is isores. Kaip dabar jas atidaryt tai neisivaizduoju, nenutuokiu kur ten ta drata uz lango kist ir kaip ji islankstyt kad uzkabintu ka reikia.

3) Niekur nerandu ratlankio (skardinio) R14. Buvau Rieses siuklsyne, naujininku ir nieko nepesiau. Neisivaizduoju kur cia dar galima gaut.

4) Ketvirta beda tik siaip, tik tarpkitko. Prie katedros aikstes mano "mergyte" pradejo nebetraukt, uzgesau ir psio, ziuriu kad benzo lepute jau dega kaip niekad ryskiai :) ir rodykle guli ant pacio dugno:). Parsivares namo ir palindes po duobe, pamaciau kad tos originalio Mitsubishi benzo zarneles sutrukinejusios. Teko pasikeist. Taip ir pagalvojau sau "Nu tie siauraakiai ir "siaurai" masto.

Tai va, mano visi nuotikiai su maniskia "ZMONA", Mitsubishi Lancer GLXI (Wagon) '95m.

Gal kas galetumet patart del 1, 2 ir trecios bedos ;) ? Buciau labai dekingas.

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Pyyypppp...., Mitsubishi Lancer '95m, pyyyppp.... !

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2007 03 08, 10:51

Pluss rašėCOLONSveiki,

pirmiausia ismok rasyti temos pavadinima be pyp!

cia pas tave toks lanceris :)

1) Yra problema su valytuvais. Buvo nusideveja tokia "S" kurie laiko valytuvu traukes, bet cia dzin, sugalvojau issitekint naujas (radau bronzos, nunesiau tekintojam ir padare), bet db kai viska surinkau, valytuvai perdaug atsilenkia ir nedaeina man kaip cia juos reguliuot. Kartais buna kad ijungus valytuvus (tas kuris vairuotojo puseje) tiesiog isvis iseina uz ribu, t.y. atsiduria salia dureliu lango :), tada turiu atsidaryt langa ir ji rankomis grazint atgal :)

jei visko ka drei ismatavimai nepasikeite tai blogai surinkai, jei surinkai gerai, tada blogai padarei...(bet greiciausiai blogai surinkai, reguliuojasi ne tik prie stiklo bet ir prie variklio)

2) Nebeatsidaro priekines keleivio puses dureles, nei is vidaus nei is isores. Kaip dabar jas atidaryt tai neisivaizduoju, nenutuokiu kur ten ta drata uz lango kist ir kaip ji islankstyt kad uzkabintu ka reikia.

cia truputi sudetingiau:), jo jei zinai kur kuri trauke tai gali kishti, atrakini dureles, paskui atidarai(na kadangi traukes tik 2 tai nebus sunku) gali tekti nuardyti dris kiek pavyks ju neatidarius ish vidaus, nu ir reikia ziureti kas kaip, sunku paaishkint...

3) Niekur nerandu ratlankio (skardinio) R14. Buvau Rieses siuklsyne, naujininku ir nieko nepesiau. Neisivaizduoju kur cia dar galima gaut.

ratlankius atrodo dar turiu 4, parashyk pm paziuresiu

4) Ketvirta beda tik siaip, tik tarpkitko. Prie katedros aikstes mano "mergyte" pradejo nebetraukt, uzgesau ir psio, ziuriu kad benzo lepute jau dega kaip niekad ryskiai :) ir rodykle guli ant pacio dugno:). Parsivares namo ir palindes po duobe, pamaciau kad tos originalio Mitsubishi benzo zarneles sutrukinejusios. Teko pasikeist. Taip ir pagalvojau sau "Nu tie siauraakiai ir "siaurai" masto.

cia kai placiasikniai vazineja po balas ir tingi masina karts nuo karto nuplaut, ar laikyti normaliose salygose ne purvyne, tai ir kyla mintis "tarp kitko"

Tai va, mano visi nuotikiai su maniskia "ZMONA", Mitsubishi Lancer GLXI (Wagon) '95m.

Gal kas galetumet patart del 1, 2 ir trecios bedos ;) ? Buciau labai dekingas.
:twisted:
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

Pluss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 2006 08 15, 01:02
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Pluss » 2007 03 08, 11:22

Gera, SORRY UZ TUOS "PYP".

O del tu benzo zarneliu, tai man net i galva nebuvo sovus mintis kad gali taip nutikt. Tuomet as ja tik pries kokius 3 men. buvau nusipirkes.

Dar tiesa galinis bamperis nupuvo, nebuvo jam uz laikytis, nes sukdavos toks medvarztis i sparna (tai vat ta vieta ir ispuvo). Nieko, susitvarkiau, susiorganizavau kita vieta kur prisukt :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2007 03 08, 13:40

na dėl valytuvų tai gal tieispg pačius valytuvus perdėt per kelis dantračius, o jei nepadės tai tada matyt ne taip ištekino
dėl durelių tai problema nes nenuimsi tu plastmaskių neatidaręs durų dėl vielų nieko nepadėsiu nes nepraktikavęs, keista kodėl neatidaro gal ten kokia spružyna nukritus kuri pakelia gaiduką :chicken: o ar jaučias i kad ką kabiną kai darai su rankenėle :?:
o dėl rato tai ką tau patart ... ieškok ir tiek :wink: nuvaryk į gariūnus :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 03 08, 20:16

Kokie ismatavimai ratu? 4x100? Jei taip,tai turiu skardinuka :)
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2007 03 08, 20:21

Matosas rašėCOLONna dėl valytuvų tai gal tieispg pačius valytuvus perdėt per kelis dantračius, o jei nepadės tai tada matyt ne taip ištekino
dėl durelių tai problema nes nenuimsi tu plastmaskių neatidaręs durų dėl vielų nieko nepadėsiu nes nepraktikavęs, keista kodėl neatidaro gal ten kokia spružyna nukritus kuri pakelia gaiduką :chicken: o ar jaučias i kad ką kabiną kai darai su rankenėle :?:
o dėl rato tai ką tau patart ... ieškok ir tiek :wink: nuvaryk į gariūnus :idea:
sakau valytuvai reguliuojasi ne tik ten kur jie maunasi o ten kur traukes ant variklio dedasi, kas kvailiausia kad turi tas traukes pastatyti tiksliai kaip buwo!
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

orangen
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3884
UžsiregistravoCOLON 2006 09 23, 09:42
AutomobilisCOLON cb5a
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Pyyypppp...., Mitsubishi Lancer '95m, pyyyppp.... !

Neperskaitytas pranešimas orangen » 2007 03 08, 21:12

1) man tas "S" kur laiko valytuvu traukesirgi buvo sudiles, tai kita is sroto nusipirkau :wink: gal tau ji per ilga nutekino kar valytuvas taip placiai valo :roll:

2) del duru tai net nzn gal bandyt atidarius langa ir isemus tas gumas bandyt kist kanors, bet vargu ar pavyks :roll: arba pjaustyt tas duru pasmases, o poto kitas is sroto nusipirkt :roll:

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Re: Pyyypppp...., Mitsubishi Lancer '95m, pyyyppp.... !

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2007 03 08, 21:16

orangen rašėCOLON 2) del duru tai net nzn gal bandyt atidarius langa ir isemus tas gumas bandyt kist kanors, bet vargu ar pavyks :roll: arba pjaustyt tas duru pasmases, o poto kitas is sroto nusipirkt :roll:
O ko gali nepavykti? - labai geras variantas ;) Isisardai keleivio duris ir ziuri kaip ten tos traukes visos vaiksto, ir pamates ka kur reikia "klibinti", bandai ta padaryti vairuotojo durelems pro tarpus tarp atidaryto stiklo ir skardu ;)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

mitsubishis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 38
UžsiregistravoCOLON 2007 01 14, 11:49
MiestasCOLON klaipeda

Neperskaitytas pranešimas mitsubishis » 2007 03 08, 23:14

okad tik tokios problemos butu...............

BUTTON_POST_REPLY